999 rezultate për

edlira

"U dashurova me të, por pas 5 vitesh burri vendosi të jetonte me dikë tjetër", historia e dhimbshme e gruas Jeta duket se nuk ka qenë aspak e lehtë për të, por Edlira, nëna e një djali, duket se ja ka dalë. Ajo ka rrëfyer his
Nëna me dy jetimë që jetonin në kushte mizerje bëhet me shtëpi të re Ekipi i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” udhëtuan në fshatin Mollaj të Ballshit. Në këtë fshat të largët jeton Edli
Akuzat për shpërdorim detyre, Gjykata jep vendimin për Edlira Shehun Ish-sekretarja gjyqësore pranë Gjykatës Administrative Vlorë, Edlira Shehu doli sot para togave të zeza në Gjykatën e Sh
Dorëhiqet kreu i AKEP, do të zëvendësohet nga gruaja e gjyqtarit Ilir Zela, kreu i AKEP ka dhënë dorëheqjen nga detyra e tij. Zela është emëruar në krye të AKEP para tre vitesh. Në v
Artistët ngujohen brenda Teatrit: A mund të na sjellë dikush ujë (FOTO LAJM) Një grup artistësh dhe mbështetësish ndodhen ende të ngujuar brenda godinës së Teatrit Kombëtar prej disa orësh teksa pe
Vrau me thikë 3 vajzat e saj në Itali, nëna shqiptare fiton gjysëm lire Edlira Copa, nëna 43 vjecare shqiptare e cila në mars të vitit 2014 vrau me thikë tre vajzat e saj, 13, 10 e 3 vjecare,
Edlira Hyseni: Ja pse pranova të bëhem deputete Pas dorëzimit të formularit të dekriminalizimit në KQZ, Edlira Hyseni, kandidate e LSI-së në qarkun Durrës, ka reaguar d
Djali i deputetit të PS- së martohet me vajzën e zyrtarit të LSI- së, dalin fotot (FOTO LAJM) Djali i deputetit socialist Bashkim Fino, Redi Fino është martuar me vajzën e Gëzim Podgoricës, ish-drejtor i Agjencisë
Burri e akuzoi për tradhti, Edlita tregon si e braktisi e gjithë famlija Pas divorcit nga bashkëshorti,Edlira është braktisur nga gjithë familja e saj, nëna, motrat madje dhe nga djali 14-vjeça
Motra sakrifikon për vëllain me autizëm, nëna e falenderon Megjithëse duke qenë dhe vetë një fëmijë, Xhena nuk ka kursyer asgjë për të zhvilluar aftësitë e vëllait të vogël autik
Shpejtësia marramendëse e makinës që vrau dy persona në Malin e Robit Aksidenti tragjik në Malin e Robit mëngjesin e së shtunës i mori jetën 34-vjeçares Edlira Pisku dhe 69-vjeçarin Xhemil P
Nuse e vjehërr, kush janë dy viktimat e aksidentit tragjik tek Mali i Robit (FOTO LAJM) Aksidenti tragjik në Malin e Robit mëngjesin e së shtunës i mori jetën 34-vjeçares Edlira Pisku dhe 69-vjeçarin Xhemil P
Vrau veten se e la e dashura, shpërthen vëllai i vajzës: Mos na çani… Fieri akoma është i tronditur nga ngjarja e rëndë ku një 20 vjeçar vrau veten pas ndarjes nga e dashura. Ai quhej En
Vrau veten për të dashurën, miku i 20-vjeçarit rrëfen momentet e fundit Një ngjarje e rëndë ka tronditur Fierin. Një i ri vetëm 20-vjeç ka zgjedhur t'i japë fund jetës duke pirë fostoksinë.
Ktheu magazinën në laborator droge, gjykata e lë të lirë Edlira Lamen Është lënë e lirë administratorja e “laboratorit” të drogës në Skrapar. Edlira Lame është nxjerrë ngaburgu pasi gjyk
Peleshi kryeson listën e qarkut të Korçës, riciklohet Elisa Spiropali PS ka zbuluar edhe kandidatët për deputetë në qarkun e Korçës. Zv.kryeministri Niko Peleshi si drejtues tha se këto z
Pronarja e magazinës së drogës në Skrapar, gruaja e një ish-kryebashkiaku të LSI-së Laboratori drogës i zbuluar në Skrapar, ishte i njohur si magazinë ku prodhohej raki dhe çanta prej letre. Vetëm pak
Administratorja e “laboratorit të drogës” mohon akuzat: Kam magazinën me raki e verë Edlira Lame është administratorja e një fasonerie në fshatin Gauk të Skraparit, në ambientet e së cilës ishte ngritur la
E kthyen fabrikën e këpucëve në laborator drogë, ja kush janë pronarët (FOTO LAJM) Ditën e sotme policia e Shtetit zbuloi një laborator të sofistikuar droge në Skrapar ku përpunohej dhe mbillej hashash.
Iku me të dashurin, mashtroi burrin duke u shtirur se e kishin rrëmbyer Për të fshehur gjurmët e takimit të fshehtë me të dashurin një 26-vjeçare sajoji një rrëmbim të rremë. "Më kanë rrëmbyer