999 rezultate për

edicion

Milan i pandalshëm, Bacca het trik (VIDEO) Skuadra e Milanit e ka nisur me fitore edicionin e ri të Serie A, duke mundur në San Siro Torinon me rezultat 3:2. Ca
Talenti i Barcelonës drejt transferimit tek Interi Mediat spanjolle raportojnë se Munir El Haddadi mund të largohet nga Barcelona duke u transferuar në Inter. Sulmuesi Mun
Renato Mekolli, konkurent i “Dance With Me” Masterchefi i dashur për shqiptarët, Renato Mekolli, do të jetë një nga konkurentët e spektaklit “Dance With Me”. Me
Ja sa kushtojnë shërbimet e Xhakës Shërbimet e Granit Xhakës tashmë kushtojnë më shtrenjtë, e në rast se do të transferohet në ndonjë skuadër tjetër duhet
Yorke: Van Gaal duhet të qëndrojë edhe një edicion Dwight Yorke beson se më e mira është që Manchester Unitedi mos ta largojë Louis van Gaalin. Ish-sulmuesi i Mancheste
James drejt Anglisë Lojtari më problematik këtë edicion te Real Madridi padyshim që ka qenë James Rodriguez. Kolumbiani nuk a qenë në for
Ja pse Reali mund ta fitojë Ligën e Kampionëve Real Madrid ka shumë gjasa që të triumfojë këtë edicion në Ligën e Kampionëve. Ekipi i Zinedine Zidane, Real Madrid p
The Independent vetëm në versionin online Duket se po përfundon ekoka e gazetave dhe se tashmë gjithçka po hidhet në versionin online. Edhe gazeta e njohur bri
Vidal "tradhëton" Bayernin për ... Mesfushori i Bayern Munchen, Arturo Vidal nuk e ka konfirmuar nëse do të qëndrojë në Gjermani edhe edicionin e ardhshëm.
Big Brother fillon zyrtarisht në 2017, ja kush do ta prezantojë (FOTO LAJM) Pas shumë e shumë thashethemesh se kur do të startonte edicioni i ri i Big Brother 9, një përgjigje zyrtare na vjen nga
Mourinho probleme me dy serbët e Chelseat Jose Mourinho ka shumë në ekipin e tij gjatë këtij sezoni. Ndër problemet më të mëdha padyshim janë dy futbollistët serb
Kjo është pritja e vitit, fiton Ter Stegen (VIDEO) UEFA ka shpallur sot paradite pritjen më të mirë të vitit. Andrea Ter Stegen i Barcelonës është fituesi i këtij çmimi.
Azilkërkuesit, prezantuesi gjerman preket në edicionin e lajmeve (VIDEO) Mëngjesin e të enjtes, një azilkërkues telefonoi në një emision të njohur televiziv në Shqipëri. Bëri një pyetje, që
BE do një kamp refugjatësh në Serbi, Serbia në Luginë Bashkimi Evropian është duke menduar për ngritjen e një kampi refugjatësh në Serbi, ndërsa kjo e fundit mendon ta ndërto
Spikerja në transmetim live kreh flokët (VIDEO) Prezantuesja ka menduar që të kurohet para se ajo të fillonte edicionin informativ, por ka ndodhur që ajo është kapur ma
Sindikata e RTK-së akuzon menaxhmentin për shtypje të zërit sindikal Sindikata e Pavarur e RTK-së, ka reaguar në lidhje me mënyrën që ata kanë thënë se është pasqyruar në edicionin qendror
Xhoia Dumi, fituesja e edicionit të parë të “Shopping Queens Albania” Ka përfunduar sezoni i parë “garës së çmendur” shopping-quiz në Shqipëri. Kjo ishte një garë ku konkurentët treguan p
Suedia është fituese e edicionit të 60-të të Eurosong (VIDEO) Suedia është fituese e edicionit të 60-të të Eurosong që u mbajt në Vienë, e ndjekur nga Rusia dhe Italia. Shqipëria
Largohet Ancelotti, bëhen gati Klopp dhe Benitez Një intrigë e vërtet, ose më mirë le të themi një kaos. E ardhmja e bankinës së Realit të Madridit, është kthyer në një
Presidenti Nishani përshëndet hapjen e edicionit të katërt të "Ekspo Stil Arki ASA" Ekspozita dhe sfilata e modës synon të promovojë vlerat e vërteta të artit shqiptar nëpërmjet të rinjve, të cilët ndonës