999 rezultate për

edi

Marrëveshja e detit, Greqia shpejton procedurat për bisedime me Shqipërinë Marrëveshja e detit ka shkaktuar një zhurmë të madhe në vendin tonë për shkak të deklaratës së kryeministrit grek se Gre
19 vite më parë, Arbana Osmani nuk harron kujtimet me Edi Ramën (FOTO LAJM) Teksa ka zhvilluar një mini-intervistë në Instagram, mes pyetjeve të shumta rreth shtatzanisë, veshjeve dhe ushqimeve, i
A ishte zgjedhje e mençur strategjia e Suedisë ndaj COVID-19? SUEDIA ishte një nga vendet e pakta evropiane që nuk vendosi një bllokim të detyrueshëm për shkak të koronavirusit. Stra
"Nëna e Skënderbeut ishte sllave", deklarata e liderit shqiptar në Malin e Zi merr jehonë nga mediat serbe Lideri i iniciativës qytetare URA, Dritan Abazoviç ishte ai që vendosi se kush do të qeverisë në Malin e Zi duke rrëzuar
23 vite nga vdekja e Princeshë Dianës, mediat e huaja e kujtojnë me fotot e rralla (FOTO LAJM) Data 31 gusht i kujton të gjithë ndjekësve të pallatit mbretëror humbjen tragjike të Princeshë Dianës 22 vite më parë.
Nuk vendosi karantinë, Suedia ia hedh paq me COVID-19: 1 javë pa asnjë viktimë! Suedia nuk ka raportuar asnjë vdekje nga Covid-19 për më shumë se një javë, tregojnë të dhënat nga Agjencia e Shéndetit
Pushimet përfunduan në tragjedi, skafi godet për vdekje pushuesen Një turiste britanike kishte shkuar me pushime në Greqi, pa e menduar se do ishte udhëtimi i fundit për të. Ggruaja u
Avancojnë bisedimet mes Lazios dhe Fenerbahces për Muriqin Transferimi i Vedat Muriqit te Lazio është vetëm çështje kohe. Marrëveshja ende nuk është arritur për shkak të difere
Duka flet për mediat italiane, zbulon të ardhmen e kapitenit Elseid Hysaj Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka zbuluar të ardhmen e kapitenit të Kombëtares, Elseid Hysa
Interi i rikthehet "pistës" Darmian, nis bisedimet me Parmën E ardhmja e Matteo Darmian duket se do të jetë larg klubit të Parmës, ku futbollisti u transferua në Shtatorin e vitit 2
Një yll! Kush është bukuroshja zeshkane që i ka vjedhur zemrën Shpat Kasapit (FOTO LAJM) Prej shumë kohësh nuk kemi dëgjuar të reja nga jeta romantike e këngëtarit të njohur Shpat Kasapi. Megjithatë, ditën
Biznesmeni i njohur flet pas shërimit nga COVID-19: Medikamentet që përdora! Biznesmeni Avni Ponari, e ka kaluar me sukses betejën me Covid-19, ndërsa së fundmi ka rrëfyer edhe rreth kësaj eksperie
Dedikime rrëqethëse për çiftin shqiptar që vdiq në Amerikë: Sot morëm një lajm të zi Një çift shqiptar ndërroi jetë tragjikisht pas një aksidenti me makinë në Amerikë. Ngjarja e rëndë ndodhi në “George
Totalisht i dedikuar, Erosi publikon foton intime me Oriolën (FOTO LAJM) Oriola dhe Eros padyshimë mbajnë "kurorë" si një ndër çiftet më të komentuar të kësaj vere. Gjithmonë e më shpesh dek
"Ertugrul" romantik? Shihni dedikimin e ëmbël për 6-vjetorin e martesës (FOTO LAJM) Aktori turk Engin Altan Duzyatan, i njohur në Shqipëri me rolin e “Ertugrulit”, prej 6 vitesh është i martuar me Neslisa
Me dedikimin romantik, Elita publikon foton e ëmbël krah Gjikos (FOTO LAJM) Elita dhe Gjiko padyshim janë një nga çiftet më të komentuara në mediet rozë. Dyshja ka dy vite që janë martuar dhe t
"Gjithmonë të kam dashur", Eni Çobani bën dedikimin misterioz nga plazhi (FOTO LAJM) "Të doja dje, të dua prapë, gjithmonë të kam dashur, gjithmonë do të dua." Dedikimi i mësipërme ndonëse paksa i pabes
Bye Barcelona, babai i Messit nis bisedimet me klubin e ri (FOTO LAJM) Lionel Messi është gjithnjë e më afër largimit nga Barcelona. Menjëherë pasi Lionel Messi paraqiti kërkesë për largim
Tragjedi në Gramsh! Fëmijëve u plas granata në duar, ndërron jetë 6 vjeçari Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gramsh. Dy fëmijëve u ka plasur një granatë e vjetër teksa po lo
Tragjedi në bregdet: Futet të lahet me vajzën e mitur, babai mbytet e 9-vjeçarja në gjendje kritike Një tjetër ngjarje tragjike ka ndodhur në Durrës, në bregdet. Një 44-vjeçar ishte futur në det bashkë me vajzën 9-vje