999 rezultate për

edi

Një bashkëshort si Blero, i bën dedikimin më romantik Afronës për ditëlindje (FOTO LAJM) Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij Afrona Dika janë një ndër çiftet më të përfolur të shoëbiz-it për ndarjet
Mediat britanike: Si organizohet mafia shqiptare në Facebook Daily Telegraph ka bërë një artikull për shqiptarët e mbërritur ilegalisht në Mbretërinë e Bashkuar. Në shkrim raportohe
Haradinaj "zbërthehet" për median gjermane: Çfarë më pyetën në Hagë, arsyeja e dorëheqjes Kryeministri i Kosovës në një intervistë të dhënë për gjermanen Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ), ndër të tjera ka f
Qëllohet për vdekje kapo-ultrasi i Lacios, dyshohet hakmarrje me mafien shqiptare Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në kryeqytetin e Italisë. Kapo-ultrasi i Lacios, Fabricio Pishiteli, i
Filmat komedi ndër vite me aktorët më të njohur që nuk duhet t’i humbisni Filmat janë mënyra më e mirë për të ngritur disponimin, por ndonjëherë është e vështirë të zgjedhni një – na ka ndodhur
Nuk shkoi në stërvitje, Lukakun e gjen belaja tani me klubin Mungesa në seancën stërvitore të radhës do t'i kushtojë shumë Lukakut sipas BBC, e cila konfirmoi se lojtari do të gjobi
Media britanike: Ajeti, së shpejti tek West Ham Albian Ajeti, mund ta vazhdojë karrierën e tij në Premier League, pasi që për të është interesuar West Hami sipas DailyM
Aktorit të njohur i ndodh tragjedia, i vdes fëmija i vogël Ferdinando Valencia është një aktorët e njohur të telenovelave, i cili së fundmi po përjeton një ngjarje ngamë të dhimb
STUDIMI/ Thaçi forcohet nga pushteti kriminal i Ramës Instituti Ndërkombëtar për Studime në Lindjen e Mesme dhe Ballkan IFIMES me seli në Lubljanë i ka kushtuar një shkrim të
“Nëse do vdiste, vështirë të jetoja me atë kujtim”: Pse Suedia po e quan hero këtë shqiptar? Një zjarr i madh shpërtheu në një bllok banesash në Alby të Suedisë të dielën në mbrëmje. Sipas mediave vendase, një
Ledina Çelo thyen krejtësisht rregullat, "tërbon" rrjetin me fotot e fundit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Ledina Çelo gjithmonë ka marrë vëmendjen e mediave rozë për shkak të zërit të veçantë por nuk ka nge
Tragjedi në garën e çiklizmit në Poloni, vdes 22-vjeçari Sporti i çiklizmit është në zi. Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur në xhiron e Polonisë. 22-vjeçari belg, Bjorg Lambre
Makina shkrumbohet totalisht nga flakët, shmanget tragjedia Një makinë është shkrumbuar plotësisht në afërsi të fshatit Bejar, në Mallakastër. Raportohet se mjeti është përfshirë n
Nga kush inspirohet Ledina Çelo për super format e saj (FOTO LAJM) Ledina Çelo është këngëtarja shqiptare e cila është njohur që në fillimet e karrierës për format e mira trupore dhe kujd
Dua bëri krenar çdo shqiptar në Sunny Hill, ja ç’shkruajnë mediat serbe për këngëtaren (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, këngëtarja Dua Lipa u filmua gjatë festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë teksa kërcente me flamurin sh
Basha merr një "shuplakë" nga aleati i vjetër: Opozita duhet të reflektojë Kur kanë kaluar 6 muaj nga nisja e krizës politike në vend kryetari i Republikanes, Fatmir Mediu zbulon ekskluzivisht pë
Tentoi të hidhej nga kati i 7, shmanget tragjedia në Vlorë Një ngjarje e rëndë është mundur të parandalohej ditën e sotme në qytetin e Vlorës, ku një vajzë e re, identiteti i së c
"M'u shemb bota", 1 vit pas ndërroi jetë e ëma Arditi bën dedikimin rrënqethës (FOTO LAJM) Sot një vit më parë, moderatori i njohur Ardit Gjebrea u përball me një situatë mjaft të vështirë për të. Arditi humb
Pamje të rënda nga masakra në SHBA ku u vranë 18 persona dhe u plagosën dhjetra të tjerë (FOTO LAJM) Të paktën 18 persona kanë mbetur të vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur nga sulmi me armë në qytetin El Paso të T
Tragjedi në Korçë, 16-vjeçari i jep fund jetës duke u vetëhelmuar Nje ngjarje e rende ka tronditur fshatin Porodine ne Korce. Sipas informacioneve te para behet me dije se nje djale a