999 rezultate për

edi

Mediat franceze nuk ndalen: Mbappe po largohet nga Paris SG Sipas raportimeve të fundit që vijnë nga Franca, Kylian Mbappe thuhet t’i ketë thënë menaxhmetit të klubit se ai dëshiro
E BUJSHME/ Paratici takohet me përfaqësuesit e Marcelos Sipas Brasil Esporte Interativo, Marcelo është gati të largohet nga Reali dhe të dëgjojë oferta të tjera. Juventus dh
Vendimet e Ligës, reagimi zyrtar pas mbledhjes Liga Profesioniste e Futbollit ka bërë me dije vendimet e marra ditën e sotme në mbledhjen e zhvilluar me presidentët e
Mediat greke nuk gjejnë rehat, jehonë deklaratës së Ramës për marrëveshjen e detit Grekët nuk kanë ndërmend të heqin dorë nga zgjerimi detar dhe këtë herë kanë përfituar nga deklarata e Kryeministrit shq
Dhjetë foto dramatike nga tragjedia e 11 shtatorit (FOTO LAJM) Data 11 shtator është futur në historinë njerëzore si një ditë tragjike. Më shumë se 3 mijë njerëz humbën jetën nga sulm
"Historike", çfarë shkruajnë mediat amerikane për marrëveshjen Kosovë-Serbi Një marrëveshje e sponsorizuar nga SHBA e nënshkruar javën e fundit për të normalizuar marrëdhëniet ekonomike midis Serb
Nuk u fut në karantinë, si e përballoi Suedia Covid-19 me vetëm 13 pacientë në terapi intensive Suedia ka vetëm 13 pacientë me koronavirus në terapi intensive, edhe pse nuk u fut në karantinë. Suedia vendosi të ndjek
Me foton dhe dedikimin romantik, Seldi zbulon papritur të dashurën (FOTO LAJM) Dy vite pas ndarjes nga Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu duket se ka gjetur një dashuri të re. Ai ka zgjedhur ditën e lin
Më në fund Fenerbahce pranon interesimin e Lazios për Muriqin Skuadra e Fenerbaces sapo ka njoftuar se Lazio është në bisedime të avancuara me ta për transferimin e Vedat Muriqit.
Edvin apo Edi Rama? Teoritë konspirative që fshihen pas ndryshimit të emrit të kryeministrit Kryeministri Edi Rama pranoi për herë të parë se e kishte ndryshuar emrin në vitin 2016 kur plotësoi formularin e dekrim
Ronaldo nuk njeh limite, udhëheq Portugalinë drejt fitores së dytë (VIDEO) Portugalia me Cristiano Ronaldon vazhdon të impresionojë, pasi kanë triumfuar në udhëtim te Suedia me rezultat 0:2. N
Djali flet për babain e shtruar në spitalet COVID: Kam harxhuar 700-800 mijë lekë për medikamente Një qytetar i cili ka babain të shtruar në spital nga Covid thotë se deri tani ka shpenzuar 700-800 mijë lekë për medika
"Shiti vajzën time", nëna e 10 vjeçarit nga Tropoja akuza xhaxhait të djalit Ishte data 17 qershor kur në studion e emisionit me “Zemër të Hapur”, në News24, mbërriti denoncimi i xhaxhait të 10-vje
Agjencia evropiane: Ndotja e mjedisit shkakton 13% të vdekjeve në Evropë Luftimi i ndotjes së mjedisit është kyç për përmirësimin e shëndetit dhe mirëqenies së qytetarëve në Evropë, veçanërisht
"Komplimente Lituanisë", Edi Reja analizon humbjen: Ishin dy hapa para nesh, nuk ka favoritë në këtë grup Pas triumfit në Bjellorusi Shqipëria nuk ka mundur të ruajë dot ritmin dhe hedh hapin fals në “Air Albania”. Ndonëse shi
Koronavirusi i merr jetën këngëtarit të njohur, i biri bën dedikimin prekës Këngëtari i njohur amerikan, Bruce Ëilliamson ka ndërruar jetë në moshën 50-vjecare pasi ka humbur betejën me koronaviru
Drejtëpërdrejtë/ Marrëveshja në Uashington, Thaçi në konferencë urgjente me mediat Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka njoftuar se do të dalë ditën e sotme në një konferencë për mediat, posaçërisht për
Bernard Berisha me lot në sy kërkon falje, golin ia dedikon nënës së tij që e kishte të sëmurë (VIDEO) Bernard Berisha është realizator i golit të vetëm të Kosovës në ndeshjes ndaj Greqisë në “Fadil Vokrri”. Pas ndeshjes
Ibra sulmon keq trajnerin e Suedisë, shkak bëhet Kulusevski Suedia u mposht mbrëmjen e djeshme nga Franca me rezultatin minimal 0-1. Në formacionin e vikingëve nuk kishte vend p
Portugalia rrezikon të humbasë Ronaldon edhe ndaj Suedisë Kombëtarja e Portugalisë duket se do të jetë pa shërbimet e Ronaldos edhe në ndeshjen e radhës. Mbrëmë, Cristiano Ron