999 rezultate për

edi

Zjarr në Shkozë, shkrumbohet magazina me bimë medicinale Një zjarr i madh ka rënë para pak minutash në Shkozë, Tiranë, ku është djegur një pulari. Katër zjarrëfikse ndodhen në
Tragjike, nuk mori shumë "like", 15-vjeçarja i jep fund jetës (FOTO LAJM) uby Seal, 15 vjeç, u fiksua keq me SNAPCHAT, duke kaluar deri në tetë orë në ditë në internet pas shkollës, dhe filloi t
Gjonaj: Më detyrojnë të fle në hotele luksoze Pas akuzave për shpenzime luksi ka reaguar ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj. Në një status në Facebook, Gjonaj sqaro
“Çarçafi që mbulonte kufomën të trondiste”, polici italian prek me fjalët për të riun shqiptar që vdiq në aksident Të hënën në mëngjes Ledio Cërriku u nda nga jeta si pasojë e një aksidenti në Valverde di Cesenatico. Trupi i të ndj
Dedikimi prekës për ditëlindjen e Florit: Rrugën e kemi të gjatë bashkë (FOTO LAJM) Këngëtari dhe producenti shqiptar festoon sot ditëlindjen e tij. Flori Mumajesi mbush plot 37 vjeç dhe deri më tani mbiz
5 përfitimet e karrigeve ergonomike: Një mjedis pune më i shëndetshëm Ora godet 5 dhe orët e zyrës më në fund kanë mbaruar. Punonjësi i zellshëm bën lamtumirë në tryezën e tij të kompjuterit
Çova edhe fëmijët e mi aty! "Zbërthehet" sekserja e skandalit të kredive tek Fondi "Besa" (FOTO LAJM) Ka qenë e ndezur seanca e dhënies së masës së sigurisë së punonjësve të Fondit "Besa", të cilët ngritën një skemë mashtr
Skandali me 3.7 milion euro i Fondit "BESA" përfshiu 800 persona Skandali i zbuluar dy ditë më parë në Fondin "Besa" me mashtrimin me kreditë ka përfshirë një numër të madh personash du
Hyrja 1 000 euro: Brenda vilave të festave luksoze me drogë dhe seks pa kufi në Mikonos (FOTO LAJM) Ishulli Mikonos në Greqi njihet për jetën e shfrenuar që bëjnë turistët e huaj dhe bëhet hit në mediat botërore gjatë st
Haradinaj: Sot kemi treguar maturi Kryeministri në detyrë, Ramush Haradiaj vendimin e partive politike që ta shpërndajnë Kuvendin e Kosovës, e quajti shenj
40 vite në media, ndahet nga jeta një tjetër gazetar shqiptar U nda sot nga jeta në mënyrë të papritur në moshën 70-vjeçare gazetari Maksim Sinemati. Ai punoi me përkushtim rreth
"Mbajini fëmijët në sediljen e pasme" Ministria e Punëve të Brendshme doli me apel për shoferët dhe prindërit të cilët fëmijët e kanë praktikë t’i ulin në ulë
Andi Bejtja: Na terrorizuan që në mëngjes me matrapik Andi Bejtja ka reaguar i revoltuar, pasi shumica e televizioneve kanë transmetuar live prishjen e restorantit të Mihal K
Fituan 3.7 milion euro nga kreditë, arrestohen 7 persona në Tiranë, pjesë e stafit për fondacione Policia i ka dhënë fundn një grupi, pjesë e një stafi për dhënie kredie me qëllim përfitimi. Janë arrestuar 7 persona
Tragjedi në familjen e 19 vjeçarit nga Elbasani, pak orë më parë kishte humbur njeriun e dashur (FOTO LAJM) Ledio Cërriku sot do të ishte duke pritur ditëlindjen e tij të 20-të, por ndërroi jetë tragjikisht në një aksident në It
Basha: Shqipëria po plaçkitet dhe po shkatërrohet nga Edi Rama (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ditën e sotme ka publikuar një video në Facebook ku tregon krimin dhe dëmin që
Nesër do të festonte 20 vjetorin, ky është shqiptari që vdiq tragjikisht në Itali (FOTO LAJM) Një 19 vjeçar nga Elbasani humbi jetën mëngjesin e djeshem në Kremona pasi u përplas nga një furgon, ndërsa po shkonte m
Ky është 19-vjeçari shqiptar që humbi jetën sot në Itali (FOTO LAJM) Një 19 vjeçar nga Elbasani humbi jetën mëngjesin e sotëm në Kremona pasi u përplas nga një furgon, ndërsa po shkonte me
"Pamje tronditëse", media spanjolle shkruan për dhunën e pronarit shqiptar ndaj turistëve Media spanjolle i ka bërë jehonë videos së dhunimit nga pronari shqiptar Mihal Kokëdhima, të një familje spanjolle. T
Bukë, djathtë, domate: Fotoja prekëse e Ergys Brahimit, viktima e tragjedisë nga rënia e skelës në Tiranë Një foto prekëse është duke qarkulluar gjatë dy ditëve të fundit në rrjetet sociale pas tragjedisë me dy të vdekur dhe d