999 rezultate për

edi

Kryemadhi del jashtë çdo parashikimi, kërcënon me thyerje hundësh Edi Ramën Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë të fortë nga Durrësi, e cila me siguri do të mbahet mend gjatë.
Vinte nga Shqipëria, roja bredgetare greke bllokon rreth 1,2 ton marijuanë Roja bredgetare greke bllokoi rreth 1,2 ton marijuanë dhe arrestoi dy persona në një zonë bregdetare në Peloponez. Sipas
Tragjike në Gjermani: Treni përplas për vdekje dy vëllezërit shqiptar të mitur Dy vëllezër nga Komuna e Deçanit, banorë të Gjermanisë kanë vdekur mëngjesin e ditës së sotme pasi janë goditur nga tren
Kapet 1.2 ton drogë në gomone, mediat greke thonë se vjen nga Shqipëria Mediat greke raportojnë për kapjen e një gomone me drogë në vendin e quajtur Marmario Mani. Gomonia është pikasur në
Tragjedi me 27 të vdekur në Turqi Prodhimi i pijeve alkoolike në mënyrë të jashtëligjshme me produkte të dëmshme ka shkaktuar tragjedi në Turqi. Mediat
"Sozia ime", Edi Rama uron Florjan Binaj për ditëlindje (FOTO LAJM) Kolazhi i personazheve të tij është jashtëzakonisht i gjatë dhe i larmishëm me një figura nga më të spikaturat që ka imi
Edi Reja: S’jam i kënaqur me 1 pikë, na mungoi vetëm konkretizimi Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, foli pas barazimit në transfertë ndaj Kazakistanit, ku analizoi përballjen e sotme, duk
Kufiri detar, ministri i Jashtëm grek: Të kapim sërish fillin e bisedimeve Ministri i Jashtëm në detyrë i Greqisë, Nikos Dendias, ka komentuar ecurinë e bisedimeve me Shqipërinë, lidhur me çështj
Gjatë tubimit Biden heq maskën dhe kollitet, pamjet bëjnë xhiron në media (VIDEO) Gjatë një tubimi në Nevada kandidati për president të SHBA, Joseph Biden ka hequr maskën mbrojtëse nga fytyra dhe është
Ish-ministri: Maskë në rrugë? Ky vendim është dënim me vdekje! Pas vendimit të fundit të qeverisë për ta bërë të detyrueshme mbajtjen e maskës kudo, si masë anti-Covid, ish-ministri i
Plasin skenat "e nxehta" në Big Brother, kamerat i nxjerrin zbuluar (FOTO LAJM) Një prej konkurrenteve që ngjall më shumë debate në shtëpinë e “Big Brother” në Greqi është Christina Orfanidou. Ajo
Surprizon Ledina Çelo, shfaqet me look si asnjëherë më parë (FOTO LAJM) Prej vitesh, këngëtarja e njohur Ledina Çelo i mungon skenës së muzikës. Megjithatë, ajo është shumë aktive në rrjete so
Dëshirat e Renaldit nga shtrati i Pediatrisë: Më ka marrë malli për shtëpinë Në një rrëfim zemre për emisionin “Shqiptarët për shqiptarët” Renaldi është mërzitur ne spital e ka marrë malli për shtë
Tedi Blushi i përgjigjet Ramës: I sëmurë psiqik! "Cili kryeministër në botë tallet me varfërinë dhe mjerimin që i ka shkaktuar popullit të tij? Vetëm një i sëmurë psiqik
Çfarë po ndodh?! Elbasani nën rrethim, blindohen hyrjet e daljet nga qyteti Policia e Shtetit ka ndërrmarrë një tjetër aksion në Elbasan, duke blinduar hyrjet dhe daljet e këtij qyteti. Dyshohe
Flokët gjithmonë e më të gjatë, Sara publikon foton e rrallë me Ledionin (FOTO LAJM) Prej më shumë se dy vitesh, moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediav
Romantik si Gaz Paja, i dedikon partneres fjalët më të ëmbla (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Gaz Pajës, Ira Seferi, ka festuar ditën e saj të lindjes. Siç duket ajo është suprizuar dhe ka ndarë me
Rëndohet greva e urisë së naftëtarëve, shtrohet në spital pas dy goditjeve në zemër Sokol Dautaj Kreu i sindikatës së naftëtarëve Sokol Dautaj i cili ka pësuar dy goditje në zemër është dërguar mbrëmë në spitalin e Ma
Dy viktima për 20 kg hashash, Berisha zbardh emrat e pronarëve të parcelave të kanabisit Pas 5 ditësh zhdukje pa gjurmë, janë gjetur kufomat e dy të rinjve në Malisinë e Madhe, Klement Pepaj dhe Vilson Cutaj.
Mjekja pediatre infektohet nga Covid-19, në izolim edhe 3 infermiere Një mjeke pediatre në Qendrën Shëndetësore Sarandë ka rezultuar pozitive me Covid-19. Ende është e paqarte se si është i