999 rezultate për

eden

Shkëmbimi më i madh në histori gati të ndodhë Gazetari i ESPN, Paul Marriner mendon se uellsiani është në vitin e fundit te Real Madridi. Por presidenti i Realit,
E PAPRECEDENT! LGBT shantazhon drejtoreshën e "Samiut" me vendin e punës Pas prononcimit të drejtoreshës së Gjimnazit "Sami Frashëri" në Tiranë se nuk do t’i mirëpriste anëtarët e LGBT në shko
Vuçiç zbulon bisedën që pati me Putinin Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka folur për mediat serbe lidhur me bisedën telefonike që kishte me homologun e
Mëngjes me vuajtje për Almedën, zbuloni për çfarë bëhet fjalë Së fundmi është bërë shumë e angazhuar. Aktorja shqiptare Almeda Abazi së fundi është kthyer në vendlindje për të moderu
E PAPRECEDENT/ Ambasada ruse tallet keq me Bushatin dhe qeverinë shqiptare Ka qenë plot nota ironie deklarata e sotme e ambasadës së Federatës së Rusisë në Tiranë ndaj reagimit të dy ditëve më pa
Eden Hazard kërkon largimin nga Chelsea Eden Hazard është i sigurt për t'u larguar nga "Stamford Bridge" në merkaton e verës. Siç raportonte "The Times" një
Sulm i paprecedent, nxehen gjakrat mes Anglise dhe Rusisë Anglia ka marrë rreth vetes SHBA, Gjermaninë dhe Francën duke ushtruar një presion të madh ndaj Rusisë pas sulmit me gaz
Chelsea në vend të Eden Hazard do yllin e mesfushës të Real Madridt Chelsea është e gatshme të shmangin rivalët e Manchester United në përpjekjet për të nënshkruar me mesfushorin e Real Ma
Renzi mban fjalimin e paprecedent: Na thatë mafiozë dhe vrasës, mirë pra bëjeni vetë qeverinë (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Matteo Renzi, i cili konsiderohet si humbësi i madh i zgjedhjeve në Itali ka mbajtur nëj fja
Sherri mes Albanës dhe Enedës, flet për herë të parë moderatorja Kanë kaluar rreth dy vite që nga sherri që pushtoi gjithë mediat mes dy mikeve të ngushta, Albana Osmani dhe Eneda Tarif
Babai tregon bisedën me djalin pas krimit: Iu mbushën sytë me lot Ndërkohë që familja e Anxhelos ka hapur dyert e mortit për të përcjellë në banesën e fundit 16-vjeçarin, familja Lala rr
Emri, Greqia kërkon çrrënjosjen e irredentizmit Athina zyrtare edhe një herë përsërit qëndrimin për emrin. Zëdhënësi i Qeverisë, Dimitris Canakopulos në një takim me ga
Dorëzohet Chelsea për mbajtjen e Hazard, por kërkon kyçin e mesfushës së Zidane Chelsea më në fund do të pranojë shitjen e Eden hazard në Real Madrid, nëse merr ofertën e duhur nga klubi madrilen.
Eden Hazard refuzon rinovimin e kontratës nga Chelsea Eden Hazard ka refuzuar kontratën e re nga Chelsea, për të pritur ofertën nga Real Madrid. Ylli belg, Eden Hazard ësh
Chelsea i ofron pagë marramëndëse yllit të saj Eden Hazard Chelsea është e gashme t'i ofrojë rinovimin e kontratës yllit belg, Eden Hazard me një pagë prej 300K paundë javë. D
Më kërkonte punë në bashki, Rama tregon bisedën me beratasin Kryeministri Edi Rama ditën e sotme gjendet në Berat ku ka dhënë dy mesazhe të qarta në drejtim të të varfërve dhe ferme
Eden Hazard mesazh Contes: Më mirë ndihem në rolin tim Ylli i Chelseat, Eden Hazard luajti të martën në mbrëmje kundër Barcelonës në UEFA Champions League si sulmuesi pyk për
Viktima e atentatit dhe i biri, me precedent penal në Itali Mësohet se viktima që u vra nga një atentat në zonën e ish-bllokut rezulton të ketë qenë një person me precedent penal
Thaçi pranon letrat kredenciale nga ambasadori i ri i Emirateve të Bashkuara Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi pranoi letrat kredenciale nga ambasadori i ri jorezident i Emirateve të Bashkuara Ara
Isco po kërkon klubin e ri, ofertat për të vetëm sa shtohen Gazeta spanjolle AS raporton se Manchester City dhe Liverpooli do i bashkohen me Arsenalin në garë për shërbimet e Iscos