E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

eden

"Nëse Hazard dhe Willian largohen, Chelsea duhet të krijojë një skuadër të re" Ish mbrojtësi i Chelseat, Wayne Bridge beson se largimi i dy lojtarëve sulmues do të bënte që skuadra nga Stamford Bridg
E FUNDIT/ Sa shpejt! Ka gol në Belgjikë-Tunizi Belgëve iu kanë mjaftuar vetëm 6 minuta për të shënuar kundër tunizianëve në ndeshjen e dytë të grupit G. Goli u shën
E paprecedent ajo që ndodh me kryeministrin italian (VIDEO) Jo vetëm shqiptarët, por ndodh që edhe kryeministrat e vendeve të BE-së, jo vetëm t’i serviliosen, por ti qëndrojnë gjat
Aktori tregon bisedën e fundit me Vokrrin Mëngjesin e sotëm ndërroi jetë legjenda e futbollit shqiptar, Fadil Vokrri, i cili nuk kishte arritur të përballonte sul
Eden Hazard kërkon Kupën e Botës Belgu Eden Hazard ka thënë se Kombëtarja e Belgjikës duhet të bëjë maksimumin këtë Botëror që ta fitojëë atë. Ai ka
Hazard: Do mbështes Egjiptin vetëm nga Salah Eden Hazard ka deklaruar së fundmi se ai në Botëror do të bëjë tifo për skuadrën e Egjiptit dhe ketë do ta bëjë vetëm pë
Vrau veten pasi e dhunuan në polici, vajza tregon bisedën e fundit Vazhdojnë hetimet në lidhje me vetëvrasjen e shkodrënit Ardian Kallami në Vaun e Dejës, Shkodër. Vajza e ti, ngulmon
E bija e shkodranit të vetëvravë tregon bisedën e fundit: Do të bëj vetëgjyqësi! "Më tha se këtu nuk ka as shtet, as ligj, asgjë. Babai me tha s’jam fajtor, s'kam vjedhur asnjë banesë" Kështu ka dek
Gazetari zbardh bisedën telefonike të Zaevit me Cipras Më së paku një herë, ndoshta edhe dy, përmes linjës së telefonit kanë biseduar kryeministri Zoran Zaev dhe kryeministri
Rast i paprecedent, tifozi i ‘mohon’ golin Ronaldos Një rast i paprecedent ka ndodhur në fund të ndeshje Real –Liverpool e cila u fitua nga Madrilenët me rezultat 3-1. N
Guardiola, gati shumën e çmendur për Hazard Pas shumë polemikash mbi fatin e të ardhmes së, Eden Hazard vjen edhe oferta e çmendur nga Manchester City. Mancheste
Hahn zbardh bisedën e Thaçit me Vuçiçin Ka filluar Samiti i BE-së me vendet e Ballkanit Përendimor. Para fillimit të këtij Samiti, komisioneri i BE-së për Zgje
Politikani i njohur grek tregon bisedën me Berishën: Çfarë me tha për Nanon Ish-zëvendëskryeministri dhe ministër i të gjitha qeverive të dala nga PASOK-u nga viti 1981 e deri më sot, Theodoros Pa
Herrera: Eden Hazard është lojtari më i mirë në Premier League Mesfushori i Manchester Unitedit, Ander Herrera, e ka cilësuar Eden Hazard si sulmuesin më të mirë në Premier League për
Eneda Tarifa pranon për herë të parë ndarjen nga bashkëshorti Ndarja e Eneda Tarfës pas shumë vitesh, ka qenë kryetema e mediave për shumë kohë, por këngëtarja kurrë se ka pranuar nd
Baba i papërkushtuar, ish-bashkëshortja e Kastros publikon bisedën Katro Zizo është shquar gjithnjë për natyrën e tij të cuditshme dhe tipin kundra rrymës. Nga dy lidhje të ndryshme, a
Çmendet Chelsea, pëmbys Southmaptonin si në Play Station (VIDEO) 70, 75 dhe 79 ishin minutat që i mjaftuan Chelseat të përmbysë disavantazhin 2-0 të Southamptonit. Ishte i sapofutur
Dëgjohen përgjimet për rastin "Tenderët" Me dëgjimin e pesë bisedave telefonike në prani të opinionit Gjykata e vazhdoi punën e lëndës “Tenderët”. Nga bisedat, k
Cani bën deklaratën e fortë: Llalla ka regjistruar bisedën me Vlahutin dhe Lu Gazetari Arjan Çani i ftuar në “360 Gradë” ka komentuar deklaratën e përhapur kudo në media se ambasadori Lu ka kërkuar
Limaj rrëfen bisedën që zhvilloi me Edi Ramën dhe Albin Kurtin Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj ka bërë me dije se gjatë vizitës së tij në Tiranë ka pasur takime me kryemi