999 rezultate për

eden

Deputeti i ri demokrat përplaset në studio me Jul Dedën Deputeti demokrat Korab Lita ka debatuar më aktorin Julian Deda. Deda iu drejtua Litës duke i thënë se ata që janë fu
Courtois pyetet për Hazard, kjo është përgjigja e tij Courtois ka gëzuar tifozët e Los Blancos gjatë ditës, duke u fotografuar me ta. Teksa po largohej nga qendra stërvito
Hazard 120 milion euro larg Real Madridit Eden Hazard dhe Real Madrid, janë vetëm një firmë larg nënshkrimit. Sipas “Telefoot” thuhet se belgu Eden Hazrd do të la
Borussia Dortmund kërkon vëllain e Eden Hazard Jo vetëm Eden Hazard mund të ndryshojë fanelë verën e ardhshme. Lajmet nga Gjermania bëjnë me dije se edhe vëllai i t
Hazard drejt Madridit, Higuain ka dy fjalë për të Gonzalo Higuain ka luajtur për Realin e Madridit nga viti 2006 deri në vitin 2013, ku ka shënuar 121 gola në 264 ndeshje
Futurën për Eden Hazard Reali do ta paguajë me këto dy lojtarë Eden Hazard do jetë i Real Madridit në fund të këtij sezoni. Chelsea e është dorëzuar në pengimin e largimit të belgut d
Precedenti Rama! Opozitës turke mund t'i merret Stambolli në tavolinë Ditët e nxehta të majit 2011 do të shënonin një precedent të rrezikshëm për demokracinë shqiptare, ku përmes disa teknik
Precedenti i rrezikshëm i vettingut me rastin Prela Me datë 5 shkurt, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit i udhëhequr nga Roland Ilia si kryesues, Valbona Sanxhaktari relato
Shpërthim me eksploziv, tronditet Fushë-Kruja Një shpërthim i fuqishëm eksplozivi ka tronditur mbrëmjen e djeshme lagjen "Hasan" në Fushë Krujë. Sipas informacione
Belgjika shënon dy herë në 20 minuta përballë Qipros (VIDEO) Ekipi Belg ka mar përpara skuadrën e Qipros në Qipro pasi ka arritur të dërgojë topin në rrjetë në 20 minutat e para
Reali ka gati ofertën për Hazard Reali i Madridit po përgatit një ofertë për të transferuar Eden Haazard në Santiago Bernabeu. Por ekziston një proble
Prapaskenat, precedentët dhe standardi i dyfishtë i Panuccit me ftesat e lojtarëve Kombëtarja është në prag të grumbullimit të saj për nisjen e një tjetër gare të rëndësishme, atë të eliminatoreve të Eur
Sot festohet 8-marsi por mësoni kur është dita e burrave Sot është 8 Marsi, datë kjo që shënohet pothuajse në të gjithë botën si Ditë e Gruas.Por pyetja që të gjithë e bëjnë ësh
Majko kërkon uljen e Ramës me Bashën për zgjidhjen e krizës Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko, bëri thirrje në studion e emisionit “Top Talk” se “Edi Rama dhe Lulzim
Bahtiri mban sekret bisedën me Thaçin kur i dorëzoi peticionin për Mitrovicën Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri pasi nuk e mori mbështetjen nga Ministria e Administrimit të Pushtetit Lo
E paprecedent, çfarë e nxorri nga kontrolli Aldo Bumçin në "Opinion" (VIDEO) Aldo Bumçi ka shpërthyer mbrëmë gjatë emisionit "Opinion" si rrallë më parë duke pasqyruar edhe tensionin që është aktua
E dashura e Emiliano Sala, zbulon bisedën e tyre të fundit (FOTO LAJM) Volejbollistja profesioniste, Luiza Ungerer por edhe e dashura sekrete e Emiliano Salas që nga viti 2017 nuk ka dashur t
Policia tremb shqiptarët: Basha dhe Monika do të mbledhin kriminelët në 16 shkurt Policia e Shtetit ka bërë një paralajmërim të paprecedent për protestën e 16 shkurtit duke thënë se pritet që në të të m
E paprecedentë, Rama nxit luftë në fakultete Kryeministri Edi Rama ka bërë thirrje për një përplasje studentë-pedagogë, një rast i paprecedent ky në universitetet sh
Chelsea gjen zëvendësuesin e Eden Hazard Në fund të këtij sezoni, Eden Hazard do të transferohet te Real Madridi. Skuadra londineze po kërkon zëvendësuesin e