999 rezultate për

eden

Çmendet Chelsea, kjo është shifra që londinezët kërkojnë për belgun Eden Hazard po bëhet një çështje shumë e përfolur nga mediat në ishull dhe ato botërore. Sipas të përditshmes spanjo
Mbappe tregon bisedën me Neymarin në WhatsApp rreth duelit me Cavanin Një nga temat më të përfolura në ditët e fundit në futboll ishte ndërhyrja e Edinson Cavanit ndaj Neymarit gjatë miqësor
Gazeta më e madhe spanjolle tregon pse duhet të njihet pavarësia e Kosovës Qeveritë e njëpasnjëshme spanjolle, pavarësisht përkatësisë së tyre politike, e kanë trajtuar çështjen e Kosovës nga pri
"Ishte shumë e frikësuar", Arbana tregon mes lotësh bisedën me Adelajdën Të hënën u mbajt një koncert humanitar për gazetaren e njohur dhe ish-banoren e "Big Brother", Adelajda Xhamani e cila u
E paprecedentë, 6 plumba ndaj futbollistit të skuadrës kolumbiane (FOTO LAJM) Duket se në Kolumbi futbolli nuk perceptohet si diçka që bashkon njerëzit dhe që dhuron spektakël, por si “jetë a vdekje
Konte i mbyll derën Eden Hazardit tek Real-i Dëshira e Real Madridit për t’i dhënë fund krizës së klubit në këtë sezon pritet të përfundojë me emërimin e Antonio Con
Golashënuesit më të mirë në Premier League (FOTO LAJM) Kampionati anglez ka filluar ë një mënyrë perfekte pasi 5 skuadrat e para luftojnë për të fituar titullin kampion. P
Figo tregon yllin që do të kalojë te Reali Legjenda portugeze, Luis Figo beson se skuadra e Realit duhet të gjejë një pasues ideal pas largimit të Cristiano Ronald
E bujshme / Chelsea i ofron Eden Hazard 35 mln £ në sezon Chelsea po bën çdo gjë të mundur që t'i rinovojë kontratën yllit të tyre, Eden Hazard. Sipas gazetarit të "OK Diario
Legjenda e Unitedit tregon se si ndalet Eden Hazard Ish mbrojtësi i "Djajve të Kuq" Wes Brown, mendon që taktikat e Alex Ferguson mund të ndihmojnë për ta ndal sulmuesin në
Hazard i vetë ofrohet Realit Sulmuesi i Chelsea, Eden Hazard ka dhënë një prononcim për “Daily Express” ku ka thënë se e ka pasur gjithmonë ëndërr të
Eden Hazard i jep fitoren Chelseat ndaj Southamptonit (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të rëndësishme sot në transfertë ndaj Southamptonit me rezultatin 0-2 në "St. Mary's Stadium
Eden Hazard zgjedh 4 lojtarët më të mirë në Premier League Ylli i Chelseat, Eden Hazard, ka zbuluar katër lojtarët e tij të preferuar në Premier League. “Në Premier League kemi
Këngëtarja e njohur publikon bisedën me të dashurin Këngëtarja nga Gjilani, Shkenda Dubova prej vitesh është në lidhje me biznismenin nga Peja, Labinot Zenelin. I dashur
Eden Hazard më i miri në botë? Belgu tregohet modest Eden Hazard është shëndërruar në një nga lojtarët më të mirë në botë, falë paraqitjes së tij të mrekullueshme si në Botë
U zunë e u shanë, Albano Bogdo flet për marrëdhënien me Jul Dedën Dy vite më parë Albano Bogdo dhe Julian Deda debatuan me njëri-tjetrin në një prej lokaleve të Tiranës, madje u tha se z
Thaçi takohet me Tusk, Haradinaj i rri pranë dhe dëgjon bisedën Gjatë qëndrimit në New York në Asamblenë Gjenerale të Kombeve të Bashkuara, presidenti i Republikës së Kosovës së bashku
Ti mi vodhe syzet? Ik se të blen dashnori të tjera! Plas keq mes vajzave të Call Centerit në Tiranë (FOTO LAJM) Mund të ndodhë që dikujt i humb diçka me shumë vlerë, por krahas asaj që i ka humbur humbet edhe toruan duke akuzuar të
Hazard tregon se për cilin lojtar ka votuar Në Londër ka filluar ndarja e çmimeve të lojtarëve më të mirët nga FIFA. Por futbollisti belg Eden Hazard ka treguar
"Eden Hazard është lojtari më i mirë i Chelseat" Ish-sulmuesi i Chelseat, Tony Cascarino, beson se lojtari belg i të kaltërve, Eden Hazard, është lojtari më i talentuar