999 rezultate për

eden

Bahtiri mban sekret bisedën me Thaçin kur i dorëzoi peticionin për Mitrovicën Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri pasi nuk e mori mbështetjen nga Ministria e Administrimit të Pushtetit Lo
E paprecedent, çfarë e nxorri nga kontrolli Aldo Bumçin në "Opinion" (VIDEO) Aldo Bumçi ka shpërthyer mbrëmë gjatë emisionit "Opinion" si rrallë më parë duke pasqyruar edhe tensionin që është aktua
E dashura e Emiliano Sala, zbulon bisedën e tyre të fundit (FOTO LAJM) Volejbollistja profesioniste, Luiza Ungerer por edhe e dashura sekrete e Emiliano Salas që nga viti 2017 nuk ka dashur t
Policia tremb shqiptarët: Basha dhe Monika do të mbledhin kriminelët në 16 shkurt Policia e Shtetit ka bërë një paralajmërim të paprecedent për protestën e 16 shkurtit duke thënë se pritet që në të të m
E paprecedentë, Rama nxit luftë në fakultete Kryeministri Edi Rama ka bërë thirrje për një përplasje studentë-pedagogë, një rast i paprecedent ky në universitetet sh
Chelsea gjen zëvendësuesin e Eden Hazard Në fund të këtij sezoni, Eden Hazard do të transferohet te Real Madridi. Skuadra londineze po kërkon zëvendësuesin e
Eden Hazard gati ti japë lamtumirën Chelsea-t Eden Hazard ende nuk po rinovon me Chelsea-n teksa zërat për të ardhmen e tij sa vjen po bëhen më të turbullta, shkrua
Largohet një Hazard vjen një tjetër Hazard, Chelsea gjen zëvendësuesin e Edenit Ditën e sotme Eden Hazard deklaroi se ka marrë vendimin për të ardhmen e tij. Siç duket belgu do të largohet nga Che
Real Madrid e gatshme të paguaj 100 milionë £ për Eden Hazard Siç raporton "The Sun Football", Real Madrid është e gatshme të paguaj 100 milionë £ për yllin e Chelseat, Eden Hazard.
Nënkryetari i AAK-së zbardh bisedën e Bolton me Haradinajn Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini, ka folur për bisedën telefonike që kishte kryeministri Ra
Sarri lëshon sinjale largimi për Hazard: Është 28 vjet, po të dojë le të shkojë te Reali Maurizio Sarri ka folur sërish për të ardhmen e Eden Hazard. Italiani ka deklaruar se 28-vjeçari duhet të largohet nëse
Chelsea nuk dorëzohet për Eden Hazard Siç raporton gazeta spanjolle "MARCA", skuadra e Real Madridit është duke shpresuar se Chelsea do ta zbret çmimin prej 1
Gazetarja tregon bisedën me Balilin, çfarë i tha për Sali Berishën Gjatë kohës që gjyqtarja Miliana Muça u tërhoq për të marrë vendimin për masën e sigurisë për Klement Balilin, ky i fund
Chelsea i fikson çmimin Eden Hazard Sipas "The Telegraph", Chelsea ia kanë vënë çmimin yllit të tyre, Eden Hazard, duke kërkuar 100 milionë paun për belgun.
Skandal! Grabitet depoja e armëve në Pashaliman Një ngjarje e rëndë dhe e paprecedentë ka ndodhur në bazën ushtarake të Pashalimanit në Orikum. Sipas informacioneve,
Eden Hazard flet për largimin e Cesc Fabregas Ede Hazard dhe Cesc Fabregas kanë luajtur bashkë për 5 vite te Chelsea, duke fituar shumë trofe. Pas ndeshjes Hazard
Eden Hazard shkruan historinë te Chelsea Watford dhe Chelsea janë duke luajtur në stadiumin"Vicarage Road". Golin për Chelsean e shënoi sulmuesi belg, Eden H
Tolgahan surprizon Almedën me një dhuratë marramendëse Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman, janë ndër çiftet më të dashur të publikut. Ata të dy së shpejti do t
Hazard realizon golin e dytë për Chelsean (VIDEO) Chelsea po luan në transfertë ndaj Brighton teksa po fiton lehtësisht me rezultatin 2-0. Pas golit të parë të shënuar ng
Çmendet Chelsea, kjo është shifra që londinezët kërkojnë për belgun Eden Hazard po bëhet një çështje shumë e përfolur nga mediat në ishull dhe ato botërore. Sipas të përditshmes spanjo