999 rezultate për

dzeko

Benitez po planifikon një "British Napoli" (FOTO LAJM) Mbërritja e Rafa Benitez e ka dhënë efektin e parë. Merkatoja e Napolit është e lidhur me Anglinë. Skrtel, Agger, Ramire
Napoli, gati "Revolucioni" Benitez (FOTO LAJM) Me zyrtarizimin e Rafa Benitez në krye të stolit Napoli pritet të nisë një revolucion të vërtetë në merkaton e verës. Me
Fiton City, vendos Dzeko (VIDEO) Një gol i Edin Dzeko në minutën e 35 i ka mjaftuar Manchester City-t që të marrë tre pikët e rradhës përballë West Bromw
Cavani vlen 35 milionë paund plus Dzeko Edinson Cavani mund të shkojë te Manchester City, që është gati t’i japë Napolit në këmbim 35 milionë sterlinave plus ka
Fitore minimale e City-t (VIDEO) Me një gol të shënuar Manchester City ka arrit të shënojë fitore kundër Aston Villas në javën e 28-të të Premier Ligës,
Dzeko: Një ditë do rikthehem në Bundesligë "E dashuroj Bundesligën dhe do të rikthehem, por nuk e di kur". Fjalë të Edin Dzeko, i cili në një intervistë për revist
Eksod te City, në verë 7 largime (FOTO LAJM) Karlos Tevez, Edin Dzeko, Samir Nasri, Joleon Lescott, Scott Sinclair, Aleksandar Kolarov dhe Douglas Maicon janë lojtar
Dzeko dhe Modriç zikaltër në verë? Pas përforcimeve të janarit, "projekti Inter" gradualisht po merr formë. Objektivi i shoqërisë milaneze është ai i ndërt
Vidiç e Dzeko te Juve? Mision i pamundur Mbrojtësi serb i Manchester United, Nemanja Vidç, nuk do të veshë fanellën e Juventus në janar. Për të folur rreth të ar
"Kanarinat" kërkojnë surpizën në Manchester Pavarësisht se cilin prej Aguero, Balotelli, Tevez apo Dzeko do të vendosë në fushën e lojës trajneri Roberto Mancini në
Ja si i "shtrin" Dzeko dy mbrojtës (VIDEO) Me një 4-1 shumë të lehtë Bosnje Hercegovina ka mundur Letoninë në ndeshjen e djeshme, e vlefshme për eleminatoret e Bra
Arsenal-City, gati super-shkëmbimi Theo Walcott te Manchester City, Edin Dzeko te Arsenal. Është ky shkëmbimi i pabuesueshëm i minutave të fundit të merkat
Arsenal tenton Dzeko, Chelsea Schurrle Arsenal po punon me Manchester City për të transferuar në "Emirares Stadium" sulmuesin boshnjak, Edin Dzeko. Topçinjtë m
Mancini "komplikon" merkaton e Juves dhe Inter "Inter interesohet për De Jong? Nuk mendoj se zikaltrit dëshirojnë Nigel. Ai do të qëndrojë këtu. Dzeko? Nuk kanë ardhur
Juve-Dzeko, bastvënësit nuk besojnë Edin Dzeko mund të jetë sulmuesi i ri i Juventusit për sezonin e ardhshëm. Këto janë zërat që qarkullojnë gjatë kësaj me
Tottenham, idea Dzeko për sulmin Pasi mori në formë huazimi nga Manchester City, Emanuel Adebayor, Tottenham Hotspur, sipas asaj që raporton "Daily Mirro
Juve, kandidatët për sulmin e së ardhmes (FOTO LAJM) Fernando Llorente duket gjithmonë dhe më pranë Juventus. Athletic Bilbao jumbi dje 3-5 në shtëpi përballë Betis me sulmu
Mancini: Dzeko nuk lëviz nga City Roberto Mancini thotë se nuk ka mundësi që Edin Dzeko të largohet nga Manchester City, përkundër faktit se sulmuesi bosh
Milan, ja plani për Dzeko Adriano Galliani është gati të bëjë goditjen e rradhës në merkato. Administratori i Milan është gati ti dhurojë Massimil
Dzeko nxehet me City-n, Juve bëhet gati Shtohet tensioni tek Manchester City. Sulmuesi boshnjak Edin Dzeko, rikthehet të jetë protagonist duke shfaqur gjithë pa