999 rezultate për

dzeko

Ja si reagoi Dzeko ndaj serbit të Austrisë (VIDEO) Austria dhe Bosnje Hercegovina barazuan 1-1 ndeshjen e zhvilluar në Vjenë, por edhe pse një takim miqësor nuk mungoi ten
Juventus, ja oferta për Edin Dzeko Në pritje për të mësuar fatin e Carlos Tevez, i kërkuar me nguëm nga Boca Juniors, drejtuesit e Juventusit kërkojnë të s
Pjesa e parë 0-0, City fiton 7-0 (VIDEO) Manchester City e ka mposhtur me lehtësi (7-0) klubin nga Championshipi, Sheffield Wednesday, në kuadër të raundit të tr
Dzeko: Kurrë mos e harroni Srebrenicën "Mos e harroni kurrë Srebrenicën! Kurrë". Këto janë fjalët e e sulmuesit boshnjak të Manchester City-t, Edin Dzeko, i ci
Titulli një pikë larg (VIDEO) Manchester City ka mposhtur me rezultatin 4-0 Aston Villan, dhe është praktikisht vetë një pikë larg titullit. Pjesa
Inter: Dzeko objektivi numër 1, ja oferta për City-n Inter ka vendosur: mes Dzeko, Morata dhe Torres boshnjaku është objektivi numër një për sulmin. Zikalrit kanë zgjedhur b
Pogba "çmend" City-n: 39 milionë + Dzeko 39 milionë plus Edin Dzeko. Sipas shtypit anglez, Manchester City po përgatit një super-ofertë për Juventusin me anë të
Dzeko-Morata: provë force Juve-Inter Edin Dzeko, boshnjaku i Manchester City, dhe Alvaro Morata, talenti i Real Madrid, janë pjesë e listës së dëshirave të J
Dzeko largohet nga City gjatë verës Manchester City do të pranojë oferta për Edin Dzekon gjatë afatit kalimtar veror. The Sun raporton se trajneri Manuel P
Borussia kërkon pasardhësin e Lewandowskit (FOTO LAJM) Vijon të jetë ende e gjatë lista e zëvendësuesve të Robert Lewandowskit tek Borussia Dortmund, e cila po punon për të bë
Inter, Torres-Dzeko është dyshja e ëndrrave Inter do Fernando Torres dhe nga Londra vijnë sinjale inkurajuese. Chelsea është gati të lerë të lirë sulmuesin spanjoll
Manchesteri është Blu (VIDEO) Manchester City i mbajtur "leksione" futbolii Manchester Unitedit duke e turpëruar para tifozëve me rezultatin 3-0. P
Vidiç thërret Dzekon, ja si mund të vijë bomberi Bindja e Vidiç dhe puna e Piero Ausilios për të arritur objektivat e merkatos: në shëpinë e Interit ka filluar operacion
Inter kërkon një bomber (FOTO LAJM) Të nëshkruajë me një bomber. Është kjo detyra që i ka përcaktuar presidenti i Interit Erick Thohir, Drejtorit Teknik Pie
Rikthehet Aguero, City "manita" (VIDEO) Manchester City është kualifikuar në raundin tjetër të FA Cup pasi e shkatërroi Blackburnin para tifozëve të vet me rezu
Dzeko dhe Negredo rikthejnë City-n në krye (VIDEO) Manchester City rikthehet në krye të Premier Leagues. Nënkampionët e Anglisë fituan 0-2 në "St. James Park" përballë New
Milan-Edin Dzeko, dashuri që nuk përfundon Disa dashuri, dihet, nuk përfundojnë. Ajo mes Edin Dzeko dhe Milan është një simpati që zgjat tashmë prej vitesh, me klu
Inter: Dy alternativa nga Tottenham (FOTO LAJM) Nëse Ezequiel Lavezzi nuk do të mbërrinte në Milano që në merkaton e janarit, atëherë Interi mund të ngushëllohet me dy
Serie A, Top 10 goditjet e janarit (FOTO LAJM) Ashtu si në çdo merkato, edhe në këtë të janarit që fillon më 3 janar dhe përfundon më 31, Serie A vlon nga emrat që qar
Spurs në garë për Dzekon Tottenhami raportohet se i është bashkuar garës për të nënshkruar me sulmuesin e Manchester Cityt, Edin Dzeko. Dzeko