999 rezultate për

dzeko

Bashkëshortja e Dzekos e feston kështu golin e boshnjakut (FOTO LAJM) Edzin Dzeko ishte sërish protagonist në fitoren e Romës ndaj Cagliarit duke shënuar golin e vetëm të ndeshjes. Sulmuesi
Roma mposht Chievon (VIDEO) Skuadra e Romës e ka mbyllur vitin 2016 me fitore, pasi ka shënuar fitore të merituar ndaj Chievos me rezultat 3:1. C
Roma – Pesacara, ja formacionet zyrtare Roma kërkon me ngulm të rikthehet në vendin e dytë në Serinë A, në ndeshjen përballë Pescaras. ‘Giallorosët’ në ‘Olimpi
Greqi-Bosnje, Dzeko i ul pantallonat kundërshtarit (VIDEO) Ndeshja Greqi-Bosnje e cila përfundoi me rezultatin 1:1, ka marrë një rrjedhë shumë interesante 10 minuta para mbarimit
10 kopjet më të mira në Serinë A, super Dzeko-Salah (FOTO LAJM) Gonzalo Higuain dhe Paulo Dybala nuk janë kopja më e mirë në Serinë A, të paktën nga statistikat momentale gjatë këtij s
Dzeko mbetet te Roma Edin Dzeko mesa duket është i vendosur që mos të largohet nga Roma. Sulmuesi boshnjak u transferua te Giallorossët në
E pabesueshme! Kjo është "gafa e vitit" e Edin Dzekos (VIDEO) Roma fitoi bindshem perballe Palermos duke shenuar 5 gola, ndersa dy prej tyre i shenoi boshnjaku Edin Dzeko. Por ish
Ja si ndryshon Roma me Spalletin (FOTO) Pasi u mbyll epoka e Rudi Garsias në krye të Romës do të vendoset Lucciano Spalleti. një trajner shumë i njohur në Itali
Disiplina pezullon Melon dhe Dzekon Komisioni i Disiplinës në Itali ka dënuar me 3 javë pezullim mesfushorin e Interit, Felipe Melo për gjestin e "dhunshëm"
Roma humbet Tottin, rrezikon edhe Dzeko Fitorja ndaj Carpit ka lënë jashtë 3 të dëmtuar për Romën. Në vigjilje të ditëlindjes së tij të 39, Totti u dëmtua në pu
Roma gjen zëvendësuesin e Dzekos nëse nuk vjen Roma është në kërkim të një bomberi për sezonin e ri. prej kohësh verdhekuqtë janë në tratativa me Edin Dzekon. Në rast
Dzeko arrin marrëveshje me Romën? Mediat britanike shkruajnë se futbollisti i Manchester Cityt, Edin Dzeko pritet të largohet nga kjo skuadër pasi tashmë
Nasri-Dzeko plus "cash" për Pogba Manchester City duket i vendosur në garën për Paul Pogba dhe është i gatshëm të përdorë çdo skenar të mundshëm për të ar
Ja si reagoi Dzeko ndaj serbit të Austrisë (VIDEO) Austria dhe Bosnje Hercegovina barazuan 1-1 ndeshjen e zhvilluar në Vjenë, por edhe pse një takim miqësor nuk mungoi ten
Juventus, ja oferta për Edin Dzeko Në pritje për të mësuar fatin e Carlos Tevez, i kërkuar me nguëm nga Boca Juniors, drejtuesit e Juventusit kërkojnë të s
Pjesa e parë 0-0, City fiton 7-0 (VIDEO) Manchester City e ka mposhtur me lehtësi (7-0) klubin nga Championshipi, Sheffield Wednesday, në kuadër të raundit të tr
Dzeko: Kurrë mos e harroni Srebrenicën "Mos e harroni kurrë Srebrenicën! Kurrë". Këto janë fjalët e e sulmuesit boshnjak të Manchester City-t, Edin Dzeko, i ci
Titulli një pikë larg (VIDEO) Manchester City ka mposhtur me rezultatin 4-0 Aston Villan, dhe është praktikisht vetë një pikë larg titullit. Pjesa
Inter: Dzeko objektivi numër 1, ja oferta për City-n Inter ka vendosur: mes Dzeko, Morata dhe Torres boshnjaku është objektivi numër një për sulmin. Zikalrit kanë zgjedhur b
Pogba "çmend" City-n: 39 milionë + Dzeko 39 milionë plus Edin Dzeko. Sipas shtypit anglez, Manchester City po përgatit një super-ofertë për Juventusin me anë të