999 rezultate për

dzeko

Para ndeshjes me Liverpoolin, Dzeko i ka kujtimet e freskëta me Barcelonën Roma akoma nuk e ka harruar atë që i shkaktoi Barcelonës në ndeshjen e dytë në Olimpico. Pas eliminimit të katalanasve r
Chelsea do ta tentojë sërish Dzekon Sipas faqes spanjolle El Gol Digital, Chelsea po përgatit një tjetër përpjekje për të marrë Dzeko në fund të sezonit.
Dzeko i'u merr hak kritikuesve:Menduat se dohumisnim 5-0 Edin Dzeko iu përgjigj kritikëve pasi udhëhoqi Romën në fitoren e madhe 4-2 kndër Napolit, teksa theksoi se skuadra nuk
Napoli - Roma, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Roma ka fituar ndaj Napolit me rezultatin e thellë 2-4 në transfertë në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për javën e 27-t
Super Dzeko, Roma fundos Napolin (VIDEO) Roma ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Napolit në "San Paolo". Super gol nga Edin Dzeko që shkarkon të majtën duke
Roma tregon çmimn e Dzekos, gati i falur Sulmuesi boshnjak ishte pranë largimit nga Roma edhe gjatë afatit kalimtar të janarit për tu rikthyer në Ligën Premier.
Milani i dashuruar me Dzekon, gati për ti ofruar një nga pagat më të larta në klub Sipas Tuttosport, Marco Reus, mbetet një ëndërr, por Milani dëshiron një sulmuesn që ti garantojë shumë gola në Serie A.
Edin Dzeko: Është e vërtetë se negociatat ishin duke u kryer Sulmuesi i Romës, Edin Dzeko, ka thënë se bisedimet mes klubit italian dhe Chelseat ishin në fazën përfundimtare, por që
Roma ta gëzojë Dzekon, Chelsea e gjen sulmuesin Sipas gazetarit të njohur italian Gianluca DiMarzio, Chelsea ka gjetur opsionin e tyre rezervë në vend të Dzekos dhe ai
Dështon transferimi i Dzekos tek Chelsea Chelsea dhe Roma nuk kanë rënë dakord për transferimin e sulmuesit boshnjak, Edin Dzeko. Sipas Sku Sport Italia marrë
Dzeko po shkon drejt Chelseat, Roma zëvendësuesin e gjen tek Barcelona Në pritje të vendimit të Dzeko për të pranuar ose jo ofertën e Chesea-t, drejtuesit e Romës nuk kanë ndërmend të rrinë d
Acarohet Chelsea, është vetë Dzeko që po zvarrit transferimin në Londër Chelsea nuk ka durim për të pritur tekat e Romës dhe të Dzeks. Së fundmi blutë e Londrës i kanë dhënë një ultimatum Romë
Dështon transferimi i Dzekos dhe Palmierit tek klubi anglez Edin Dzeko dhe Emerson Palmieri mund të mos i bashkohen Chelseat në këtë afat kalimtar. Jo vetëm Edin Dzeko, por te C
Antonio Conte flet rreth çështjes së sulmuesit të Romës Antonio Conte nuk dëshiron aspak të flas për transferimin e Edin Dzekos, pasi thotë se për këtë po merret klubi. Traj
Di Francesko i mërzitur me largimin e Dzekos tek Chelsea Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco, nuk është i lumtur me transferimin e Edin Dzekos tek Chelsea. Boshnjaku ësh
Roma hidhet në sulm për yllin e Atleticos së Madridit Skuadra e Romës është në kërkim të një anësori, i cili do të vinte si zëvendësues i Edin Dzekos. Sulmuesi Patrick Sch
Viza shtynë transferimin e Dzekos tek Chelsea Edin Dzeko është shumë pranë kalimit te skuadra angleze, Chelsea. Sulmuesi boshnjak është pajtuar që të largohet nga
Çmendet Chelsea, i ofron dyfish më shumë pagë Dzekos Orë vendimtare për transferimin e Edin Dzekos te Chelsea në Premier League. Pas ngurrimit të momentit, sulmuesi boshnjak
Conte vjen me një premtim për gazetarët rreth blerjes së Dzekos Antonio Conte nuk pranon të flasë për transferimin e Edin Dzekos. Ai u premton gazetarëve se në rast se ka ndonjë t
Conte: Dzeko? Nuk di asgjë për të Antonio Conte këmbëngul se nuk e di nëse Chelsea do të nënshkruajë Edin Dzeko të Romëve në ditët në vijim - "klubi do t'