999 rezultate për

dzeko

Çështje "Dzeko" te Roma, nëse qëndron boshnjaku dorëzon shiritin e kapitenit Tek Roma ka një çështje "Edin Dzeko", që duhet zgjidhur. Klubi verdheq është në dilemë: ta shesë apo ta riintegrojë me g
Roma dëshiron sulmuesin e Realit në shkëmbim me Dzekon Edin Dzeko si duket i ka ditët e numruara në Romë, e gjitha kjo filloi pas një zënke me trajnerin, Paulo Fonseca. Sip
Shkëmbimi Dzeko-Eriksen? Interi refuzon Sipas mediave italiane, Roma i ka propozuar Interit një "shkëmbim huazimesh", fjala bëhet për lojtarët Edin Dzeko dhe Ch
Roma tregohet e gatshme për shkëmbimin, Dzeko-Eriksen Sulmuesi boshnjak, Edin Dzeko, është gjithnjë e më larg Romës, pas përplasjes që pati me trajnerin Paulo Fonseca. Sip
Përplasje me Dzekon, flet Fonseca Roma mund me vështirësi Spezian në kuadër të xhiros së 19-të të Serie A. Ditë më parë u raportua se lojtarët e Romës,
Mposhti Covid-19, reagon Dzeko: Jam i lumtur se gjithçka mbaroi Sulmuesi i Romës, Edin Dzko ka thënë se ndihet i lumtur se gjithçka ka mbaruar. Dzeko rezultoi pozitiv me COVID-19 pa
Edin Dzeko shpreson të jetë gati për ndeshjen me Parmën Sulmuesi i Romës, Edin Dzeko do bëjë testimin për Covid-19 përsëri, me shpresën që të rikthehet në ndeshjen ndaj Parmas.
Pas Dzekos, te Roma infektohen me koronavirus edhe 3 lojtarë të tjerë Rastet me Koronavirus në shtëpinë e Romës po rriten në mënyrë shqetësuese. Pas Dzekos dhe portierit të të rinjve, rezult
Plot 7 gola, Roma bën detyrën (VIDEO) Roma shkatërroi me rezultatin 5-2 Beneventon. Në fakt, ishin miqtë që kaluan të parët në epërsi me anë të Gianluca Ca
Roma synon ti rinovojë kontratën Dzekos Skuadra nga ‘Stadio Olimpico’ synon ta ketë sulmuesin boshnjak në radhët e veta së paku deri në vitin 2023. Ish lojta
"Gjithmonë kështu ndodh me ata", Dzeko "thumbon" Juventusin pasi nuk e bleu Sulmuesi i Romës Edin Xheko nuk e ka fshehur zemërimin ndaj gjyqtarit të sfidës së djeshme me Juventusin 2-2. Futboll
Luajti si të kishte firmosur për bardhezinjtë, gazetari shpërthen ndaj Dzekos: T’i hiqet rroga (VIDEO) Juventusi arriti të barazonte në shifrat 2-2 kundër Romës mbrëmjen e djeshme, pavarësisht se në fushë qendronte me një l
Mediat në Itali dhe Spanjë: Morata rikthehet te Juventus, Suarez shkon te Atl Madrid Raporte të shumta në Itali dhe Spanjë sugjerojnë që Luis Suarez do të bashkohet me Atletico Madrid, duke liruar Alvaro M
Juventus harrron Dzekon? Fonseca grumbullon boshnjakun Edin Dzeko është në mesin e 21 lojtarëve të thirrur nga Roma për ndeshjen jashtë në Verona kundër Hellas. Juventusi m
Zbulohen marrëveshjet, ja sa do paguajë Juve për Dzekon dhe Roma për Milik Edin Dzeko do të jetë lojtar i Juventus. Zyrtarizimi i tij te Juventus tashmë është vetëm çështje kohe, pasi sipas F
Refuzon Suarez, Ronaldo zgjedh sulmuesin e ri tek Juventusi Cristiano Ronaldo ka kërkuar përforcime të reja tek Juventusi. Portugezi preferon transferimin e sulmuesit të Romës,
Bie pista Suarez, Juventus i vendosur për Dzeko Kohët shumë të gjata për të pasur në dispozicion Luis Suarez, në pritje të marrjes së shtetësisë italiane pas një provim
Pirlo e ndan mendjen për sulmuesin e njohur, e telefonon dhe i kërkon kalimin te Juventusi Andrea Pirlo është i vendosur në transferimin e Edin Dzekos. Trajneri i ri i Juventusit, po kërkon transferimin e një
Dzeko i thotë "po" Juventusit, zbulohen detajet e transferimit Juventus ka marrë një “po” nga Edin Dzeko dhe trajneri Andrea Pirlo do ta ketë sulmuesin e kërkuar në dispozicion për se
Ndeshje e dobët ndaj Sevilla, Dzeko: Ne nuk ishim kurrë në lojë Edin Dzeko ka lëshuar disa kritika për skuadrën e tij, pas humbjes kundër Sevilla. Ylli i Romës, Edin Dzeko, ka kriti