999 rezultate për

dyte

Bëhet baba për herë të dytë, Erion Isai i vendos vajzës emrin e rrallë (FOTO LAJM) Aktori i njohur, Erion Isai, është bërë baba për herë dytë. Ai dhe bashkëshortja e tij kanë pritur vajzën e tyre të
Nënë për herë të dytë, Arbana i përgjigjet ndjekësve për shtatzaninë Moderatorja e njohur, Arbana Osmani është në pritje të ëmbël. Ajo dhe partneri, Eduart Grishaj do të bëhen së shpejti pr
2 gra dhe 7 fëmijë, shqiptari nga Peshkopia tregon sekretet Kjo është historia e pazakontë e Iliaz Laskaj nga Peshkopia, i cili në vitin 2001 Iliazi u martua me Anifën, por në viti
Në të parin doli pozitiv, del përgjigja e testit të dytë për yllin e Realit Pas kryerjes së analizave PCR tek anëtarët e ekipit të Real Madridit pas kthimit të tyre nga qyteti San Sebastian, ku ba
Arvizu: Nëse Trump merr një mandat të dytë, SHBA do dalë nga NATO Ish-ambasadori amerikan, Aleksandër Arvizu, ka bërë një paralajjmërim të fortë, teksa po fliste lidhur me drejtimin e SH
Kërkesat për azil, 3 shtetet që numërojnë fluksin më të madh të aplikimeve nga shqiptarët Franca, Gjermania dhe Italia janë tre shtetet kryesore ku janë bërë kërkesat më të mëdha për azil në tremujorin e dytë t
"Kosova mund të rikthejë masat", flet Hoti Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti gjatë vizitës së tij në Shërbimin Spitalor dhe Universitar të Kosovës është shpreh
Chiara Ferragni shtatzënë për herë të dytë (FOTO LAJM) Chiara Ferragni është komentuar së fundmi se është në pritje të fëmijës së dytë. Një burim ka konfirmuar për Fanpage.it
Si u fundos ekonomia shqiptare në dy muaj, sektorët që u goditën më shumë (FOTO LAJM) Në mars të këtij viti, e gjithë bota hyri në një territor të pashkelur më parë. Shpërthimi i një virusi të panjohur dhe
Djalë apo vajzë? Gjiko dhe Elita zyrtarisht në pritje të fëmijës së dytë (VIDEO) Elita dhe Gjiko janë zyrtarisht në pritje të fëmijës së dytë dhe këtë e kanë pranuar sot. Ata kanë publikuar një vide
MOTO GP/ Maverick Vinales më i shpejti, lë prapa Mir e Quartararon Gara e sotme e Grand Prix të Emilia Romagna ka qenë gati më interesantja e këtij sezoni. E përcjellur edhe me disa ak
PSG siguron fitoren e dytë në kampionat, mposht Nice (VIDEO) Paris Saint Germain ka marrë fitoren e radhës në Ligue 1. Skuadra e Thomas Tuchel, Paris Saint Germain, ka mposhtur N
Këngëtarja shqiptare do të përfaqësojë Qipron për herë të dytë në Eurovizion Të premten në mëngjes, shfaqja “Stin Folia ton Koukou” bëri një zbulim të papritur në lidhje me Eurovision 2021. Gaze
Son e Kane "shkatërrojnë" Southampton në ndeshjen e dytë të sezonit (VIDEO) Heung-Min Son dhe Harry Kane i kanë dhënë tri pikë skuadrës së Tottenham Hotspur. Tottenham fitoi tri pikët e para kë
Haaland e nis aty ku e la, shënon golin e dytë për Dortmund (VIDEO) Sulmuesi norvegjez, Erling Haaland po vazhdon të shënoj gola për skuadrën e tij, Dortmund. Haaland ka shënuar golin e
Everton i "frikshëm" këtë sezon, triumfon me goleadë ndaj WBA (VIDEO) Everton ka marrë suksesin e dytë radhazi në po kaq ndeshje të kampionatit, teksa pas fitores minimale 0-1 në Londër ndaj
Të gjithë dyshuan se është shtatzënë, Bieta Sulo: Parashikoj ta kem djalë (FOTO LAJM) Mjaftoi një fotografi e Bieta Sulos me tullumbace rozë, që të gjithë të mendonin se ajo është shtatzënë për herë të dytë
Kukësi i pafat, shënohen dy gola në Air Albania (VIDEO) Kukësi e ka nisur keq ndaj Wolfsburg. Ekipi mik shënoi golin e parë në minutën e 21′ me anë të Weghorst. M
Formacionet zyrtare: Kukësi-Wolfsburg (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Kukësi-Wolfsburg. Ndeshja mes Kukësit dhe Wolfsburg do të jetë e vlefs
Futbollisti i dytë shqiptar që i bashkohet Romës, 10 fakte interesante për Marash Kumbullën Gjigandi i Kombëtares Shqiptare, Marash Kumbulla, ditën e djeshme zbarkoi në Romë. Mbrojtësi i cili vetëm pas një vi