999 rezultate për

dyte

Udinese barazon rezultatin ndaj Milanit (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të Milanit, vendasit kanë arritur të barazojnë në fillimin e pjesës
Liverpooli përmbys rezultatin ndaj West Ham (VIDEO) Liverpoo ka arritur të përmbysë rezultatin ndaj West Ham Pas golit të barazimit nga Salah i cili u fut në pjesën e dy
Interi në telashe, Parma shënon golin e dytë (VIDEO) Interi tashmë është seriozisht në telashe. Sfida në Guiseppe Meazza po udhëhiqet nga Parma me avantazhin e dy golave.
Tërmeti në Izmir, konfirmohet edhe viktima e dytë nga Kosova Edhe një person me origjinë nga Kosova ka vdekur si pasojë e lëndimeve të marra pas rrëzimit të ndërtesës si rrjedhojë
"Tërmet" në San Siro, Parma avantazh sapo fillon pjesa e dytë (VIDEO) Pas 45 minutave të para të mbyllura në barazim pa gola, Parma ka arritur të shënojë sapo ka nisur e dyta. Për miqtë k
Mbyllje të dytë? Eugena Tomini: E gjithë Tirana është në vëzhgim Anëtarja e Komitetit Teknik të Ekspertëve për COVID-19, Eugena Tomini, ka bërë me dije se po hetohet e gjithë Tirana, pë
Gjermania gati të hyjë në izolimin e dytë të COVID-19 Gjermania vendos zbatimin e të ashtuquajturit izolim “të butë” kombëtar. Kancelarja Merkel tha se jemi para një situate
Sulmi i dytë pas vetëm 2 orësh në Francë, Policia ekzekuton autorin Franca nuk po gjen qetësi nga sulmet që po dyshohen si terroriste. Sipas Figaro, ngjarja e dytë ndodhi 2 orë pas sulm
EUROPA LEAGUE/ Këto janë ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM) Sot zhvillohen ndeshjet e rundit të dytë të fazës së grupeve të Europa League. Gjatë mbrëmjes janë planifikuar të luh
Man United "shuplakë" Leipzig (VIDEO) Manchester United ka përforcuar vendin e parë në Grupin H pasi ka mundur 5-0 mbrëmjen e sotme Leipzig-un në shtëpi në ja
Franca nis izolimin e dytë: Mbyllen baret dhe restorantet, ndalohen udhëtimet midis rajoneve Presidenti francez Emmanuel Macron ka njoftuar një bllokim të dytë kombëtar, duke ndaluar udhëtimin midis rajoneve. M
A do mbyllemi sërish? Brataj flet për skenaret e mundshme Kreu i Qendrës Kombëtare të Urgjencës, Skëndër Brataj deklaroi se deri tani për menaxhimin e situatës së pandemisë së ko
Bayern gjen fitoren e dytë radhazi në Champions (VIDEO) Bayern Munich fiton edhe ndeshjen e dytë në grup në Champions League dhe tashmë kryeson me 6 pikë të plota. Skuadra e
Interi zhgënjen sërish në Champions (VIDEO) Interi nuk ka arritur të marr më shumë se një pikë në udhëtim në Ukrainë. Zikaltërit kanë barazuar pa gola ndaj Shakh
Europa shumë pranë izolimit të dytë, paralajmërimi i fortë i Merkel Gjatë një takimi me anëtarët e tjerë të partisë, kancelarja gjermane Angela Merkel ka bërë një deklaratë të fortë lidhur
Nuk ndalet Milani, e nis pjesën e dytë me gol (VIDEO) Milani ka kaluar sërish në avantazh ndaj Romës. Është Saelemaekers ai i cili dërgoi topin në rrjetë sapo filloi pjes
Napoli merr fitoren e radhës me përmbysje (VIDEO) Napoli i Elseid Hysajt fiton me përmbysje derbin e rajonit kundër Benevenentos. Edhe pse të besuarit e Pippo Inzaghit
Abazaj ka rigjetur formën optimale, shënon sërish në Turqi (VIDEO) Istanbulspor po fiton me rezultatin e ngushtë 1-0 ndaj Eskisehirspor, në ndeshjen e vlefshme për ligën e dytë turke.
Cagliari mposht Crotonen dhe regjistron fitoren e dytë radhazi (VIDEO) Cagliari merr fitoren e dytë radhazi në kampionat, pasi mposhti Crotonen me rezultatin 4-2 në Sardegna dhe filloi ngjitj
Liverpool përmbys rezultatin ndaj Sheffield (VIDEO) Pas barazimit brenda pjesës së parë, Liverpool ka arritur të përmbysë gjithcka në të dytën. Për vendasit ka shënaur J