999 rezultate për

dyte

Atletico Madridi mposht Cadiz dhe i afrohet kreut (VIDEO) Atletico Madrid ka arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme ndaj Cadizit, e vlefshme për xhiron e nëntë të La Liga-s. S
Messi e nisi nga stoli ndaj Betis, Koeman tregon arsyen Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman në ndeshjen ndaj Real Betisit befasoi të gjithë duke lënë yllin e skuadrës, Lionel
Pronarët e lokalit të famshëm ndalojnë hyrjen e Merkel-it Një prej lokaleve më të famshme në Berlin "Ständige Vertretung", refuzojnë t'i shërbejnë kancelares Angela Merkel dhe d
Në izolim të dytë, çfarë duhet të dini nëse do udhëtoni drejt Greqisë Greqia është izoluar sërish për shkak të rritjes alarmante të rasteve të reja me COVID-19. Mediat greke sqarojnë se a
Prej 12 muajsh në çadër, mësuesi thirrje publike Ramës: Nuk jam as me ty e as me PD! Një mësues në Durrës, të cilit i është shkatërruar shtëpia nga tërmeti, i ka shkruar kryeministrit Edi Rama në rrjetet s
KONTRATA/ Një tjetër dhuratë për inceneratorin e Elbasanit (FOTO LAJM) Një kontratë e dytë autorizon kompaninë koncesionare “Albtek Energy” për të shfrytëzuar për 25 vjet impiantin e prodhimi
Java e dytë e Superiores, luhen të gjitha brenda një dite Pasi kemi lënë pas javën e parë të Superiores që u zhvillua në ditën e djeshme, elita e kampionatit shqiptar do të vazhd
1000 fitore në karrierë, Nadal në klubin e legjendave Nuk mund të kishte vend më të mirë se Parisi për të arritur 1000 fitore në karrierë (e para në vitin 2002). Rafa Nadal u
Doli pa maskë të takonte qytetarët, Kryemadhi merr gjobën e dytë Policia e Durrësi ka gjobit me 5 mijë lekë, kryetaren e LSI, Monika Kryemadhin. Kjo është gjoba e dytë kundrejt Kryemadh
Reali fiton mes spektaklit, Inter rrezikon kualifikimin (VIDEO) Reali i Madridit ka fituar 3-2 ndaj Interit me plot emocione. Vendasit e nisën mirë takimin teksa shënuan dy gola te
Disa këshilla se si ta përballoni valën e dytë të Covid-19 dhe karantinimin e mundshëm Me rastet e infektuara vazhdimisht në rritje, pos kujdesit nga infektimi ne gjithashtu duhet të kujdesemi më shumë edhe
Studentët nuk heqin dorë, vijon dita e dytë e protestës Studentët kanë vijuar edhe sot protestën kundër zhvillimit të mësimt online e nisur dje në ditën e parë të vitit të ri a
Foto që ngjalli dyshime, Loredana shtatzënë për herë të dytë? (FOTO LAJM) Një nga reperet më të diskutuara të shoëbizit kohët e fundit është edhe Loredana. Ajo ka njoftuar ndjekësit e saj se sot
Guardiola: Duhet të ndalojë futbolli, situatë serioze Është e qartë tashmë se Europa është duke përjetuar valën e dytë të koronavirusit, me rastet e të prekurve që shtohen çd
Gjirokastra pa futboll elitar! Shkrihet Luftëtari Fund aspak bukur për një skuadër me histori në futbollin shqiptar dhe që në 5 sezonet e fundit la shenjë në Superiore, t
Napoli turpërohet në shtëpi (VIDEO) Sassuolo merr tri pikë të rëndësishme në “San Paolo” dhe i bën gjëmën Napolit të Gattusos. Skuadra e De Zerbit ofron fut
Udinese barazon rezultatin ndaj Milanit (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të Milanit, vendasit kanë arritur të barazojnë në fillimin e pjesës
Liverpooli përmbys rezultatin ndaj West Ham (VIDEO) Liverpoo ka arritur të përmbysë rezultatin ndaj West Ham Pas golit të barazimit nga Salah i cili u fut në pjesën e dy
Interi në telashe, Parma shënon golin e dytë (VIDEO) Interi tashmë është seriozisht në telashe. Sfida në Guiseppe Meazza po udhëhiqet nga Parma me avantazhin e dy golave.
Tërmeti në Izmir, konfirmohet edhe viktima e dytë nga Kosova Edhe një person me origjinë nga Kosova ka vdekur si pasojë e lëndimeve të marra pas rrëzimit të ndërtesës si rrjedhojë