999 rezultate për

dyte

Mourinho si rrallë herë modest: Nuk jemi duke luftuar për titull Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho ka befasuar të gjithë duke thënë se nuk janë duke luftuar për titullin e Premierli
Bayern Munich barazon rezultatin ndaj Werder Bremen (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të miqve, Bayerni ka arritur të barazojë në të dytën. Është Coman
Përmbysja e vitit, Monaco leksion PSG (VIDEO) Monaco ka fituar me rezultatin 3-2 kundër kampionëve të PSG në një ndeshje krejtësisht të çmendur. Skuadra e Princip
Shqiptarët i falin Fabios jetë të dytë, 2 vjeçari operohet me sukses në kokë Të premten e kaluar gjatë emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” në News24 u dha rasti i familjes Zijai, në Gjirokaster t
"Vendi nuk ka arritur kulmin e valës së dytë", Brataj parashikon 1 mijë raste në ditët në vijim Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka bërë një deklaratë të fortë duke u shprehur se në ditët në vijim numri i të
Italia fiton Grupin dhe organizon fazën finale të Nations League (VIDEO) Mision i përmbushur! Italia kalon pa problem Bosnje Hercegovinën, edhe pse me mungesa (Immobile, Verratti) dhe e mbyll n
Plot 5 gola, Portugalia fiton në sekondat e fundit ndaj Kroacisë (VIDEO) Portugalia fiton 2-3 ndaj Kroacisë. Ballkanasit kaluan të parët në avantazh me anë të Mateo Kovacic, por në fillim të
Preken nga COVID-19 shtatë mësuese, mbyllet shkolla e dytënë Gjirokastër COVID-19 ka marrë përmasa alarmante në vend. Gati 700 raste të reja e 6 viktima vetëm në 24 orët e fundit. Burimet bë
Skënder Brataj: Ja sa do zgjasë pandemia e COVID-19 Drejtuesi i Urgjencës, Skënder Brataj, tha se nuk ka valë të parë apo të dytë të Covid-19. Sipas tij, pandemia do të
Kuqezinjtë nisin përgatitjet për Bjellorusinë, Reja ndan skuadrën në dy grupe Shqipëria iu rikthye stërvitjes pas fitores me Kazakistanin në kompleksin “Tropikal”, me kuqezinjtë që nisën përgatitjet
Një penallti e dyshimtë i shkakton humbjen Kosovës (VIDEO) Kosova humbi 2:1 sfidën kundër Sllovenisë në Ligën C të Ligës së Kombeve. Pjesa e parë përfundoi me rrjeta të papreku
Vala e dytë Covid-19, Ceferin jep dy lajme të mëdha “Ne do ta mbyllim sezonin. Tifozët do të kthehen!”. I intervistuar nga Marca, presidenti i UEFA-s Aleksander Ceferin bër
Zhbllokohet super ndeshja, Franca në avantazh (VIDEO) Pas 45 minutave të para të mbyllura në barazim pa gola mes Portugalisë dhe Francës, rezultati është zhbllokuar në të dyt
I infektuar me koronavirus, Bushi merr përgjgjen e tamponit të dytë Trajneri i Shqipërisë U21 Alban Bushi ka rezultuar për të dytën herë pozitiv me koronavirus. Tekniku i Shpresave ka k
Harrojeni mundësinë e dytë, 6 shenjat e horoskopit që nuk kthehen kurrë tek ish-i Hidhi një sy gjashtë shenjave që nuk falin e nuk rikthehen në krahët e ish-it para se të bësh diçka të gabuar. Demi
Do bëhet nënë për herë të dytë, këngëtarja shqiptare zbulon gjininë e bebit (FOTO LAJM) Rep-artistja e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi është shtatzënë për herë të dytë. Përmes një fotografie të fundit në Inst
Rama qetëson shqiptarët: Nuk besoj të kemi izolim të dytë! I ftuar këtë mbrëmje në emisionin "Open", kryeministri Edi Rama thotë se situata nga koronavirusi është nën kontroll dhe
Detajet që shtojnë dyshimet për një shtatëzani të dytë të Meghan Markle Zërat për një shtatzani të dytë për Meghan Markle dhe princin Harry, janë dëgjuar prej kohësh. Me daljen e fundit të
Në pritje të bebushit të dytë, Elita Rudi e "çmendur" pas këtij ushqimi (FOTO LAJM) Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko po bëhen prindër për herë të dytë. Shumë shpejt, bukuroshja nga Kosova do të