999 rezultate për

dyte

Befasohet Liverpooli, Atalanta në avantazh të dyfishtë (VIDEO) Liverpool është duke u mposhtur nga Atalanta në "Anfield". Pas pjesës së parë mbyllur në barazim pa gola, miqtë kanë
Partizani super, Tirana ngec në shtëpi! Kastrioti i tregon forcën Skënderbeut (VIDEO) Partizani dhe Kastrioti festojnë, ndërkohë që Tirana ngec sërish. Të kuqtë kanë gjetur shënjestrën këtë herë, teksa mpos
Meghan Markle ndan dhimbjen me botën: Humba fëmijën e dytë “Një dhimbje e papërshkrueshme”, Meghan Markle rrëfeu se ka humbur fëmijën e saj të dytë në muajin korrik, por për këtë
Prindër për herë të dytë, Almeda ndan lajmin e ëmbël (FOTO LAJM) Vetëm pak minuta më parë, aktorja shqiptare Almeda Abazi dhe partneri i saj turk Tolgahan Sayisman kanë dhënë lajmin më
Ibra i papërmbajtshëm, suedezi shënon edhe golin e dytë (VIDEO) Ibra nuk di të ndalet. Suedezi ka shënuar sërish ndaj Napolit duke dërguar shifrat në 0-2 për Milanin. /albeu.com/
Dramë në San Siro, Interi pëson dhe golin e dytë nga Torino (VIDEO) Interi po befasohet në shtëpi nga Torino. Miqtë kanë shënuar dhe golin e dytë me Ansaldin i cili u tregua i saktë n
OBSH: Vala e 3-të e koronavirusit do të jetë në pranverë, nëse nuk plotësohet ky kusht David Nabarro, i dërguar special i Organizatës Botërore të Shëndetësisë për COVID-19 ka parashikuar se do të ketë një va
Mourinho si rrallë herë modest: Nuk jemi duke luftuar për titull Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho ka befasuar të gjithë duke thënë se nuk janë duke luftuar për titullin e Premierli
Bayern Munich barazon rezultatin ndaj Werder Bremen (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të miqve, Bayerni ka arritur të barazojë në të dytën. Është Coman
Përmbysja e vitit, Monaco leksion PSG (VIDEO) Monaco ka fituar me rezultatin 3-2 kundër kampionëve të PSG në një ndeshje krejtësisht të çmendur. Skuadra e Princip
Shqiptarët i falin Fabios jetë të dytë, 2 vjeçari operohet me sukses në kokë Të premten e kaluar gjatë emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” në News24 u dha rasti i familjes Zijai, në Gjirokaster t
"Vendi nuk ka arritur kulmin e valës së dytë", Brataj parashikon 1 mijë raste në ditët në vijim Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka bërë një deklaratë të fortë duke u shprehur se në ditët në vijim numri i të
Italia fiton Grupin dhe organizon fazën finale të Nations League (VIDEO) Mision i përmbushur! Italia kalon pa problem Bosnje Hercegovinën, edhe pse me mungesa (Immobile, Verratti) dhe e mbyll n
Plot 5 gola, Portugalia fiton në sekondat e fundit ndaj Kroacisë (VIDEO) Portugalia fiton 2-3 ndaj Kroacisë. Ballkanasit kaluan të parët në avantazh me anë të Mateo Kovacic, por në fillim të
Preken nga COVID-19 shtatë mësuese, mbyllet shkolla e dytënë Gjirokastër COVID-19 ka marrë përmasa alarmante në vend. Gati 700 raste të reja e 6 viktima vetëm në 24 orët e fundit. Burimet bë
Skënder Brataj: Ja sa do zgjasë pandemia e COVID-19 Drejtuesi i Urgjencës, Skënder Brataj, tha se nuk ka valë të parë apo të dytë të Covid-19. Sipas tij, pandemia do të
Kuqezinjtë nisin përgatitjet për Bjellorusinë, Reja ndan skuadrën në dy grupe Shqipëria iu rikthye stërvitjes pas fitores me Kazakistanin në kompleksin “Tropikal”, me kuqezinjtë që nisën përgatitjet
Një penallti e dyshimtë i shkakton humbjen Kosovës (VIDEO) Kosova humbi 2:1 sfidën kundër Sllovenisë në Ligën C të Ligës së Kombeve. Pjesa e parë përfundoi me rrjeta të papreku
Vala e dytë Covid-19, Ceferin jep dy lajme të mëdha “Ne do ta mbyllim sezonin. Tifozët do të kthehen!”. I intervistuar nga Marca, presidenti i UEFA-s Aleksander Ceferin bër
Zhbllokohet super ndeshja, Franca në avantazh (VIDEO) Pas 45 minutave të para të mbyllura në barazim pa gola mes Portugalisë dhe Francës, rezultati është zhbllokuar në të dyt