999 rezultate për

dyshe

Liverpooli, 190 milionë euro për dyshen e Juventusit (FOTO-LAJM) Skuadra e Liverpool është e gatshme të shpenzojë 190 milionë euro për dyshen e Juventusit Arturo Vidal e Paul Pogba. Pas
Basha: 300 ditët e para të qeverisë, mashtrim dhe dështim Duke bërë një bilanc të 300 ditëve të para të qeverisjes Rama, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha u shpreh se qever
Italia kërkon vetëm fitore Përballja e sotme midis Italisë dhe Uruguajit do të përcaktojë se cila nga këto skuadra do të kalojë fazën e grupeve për
Inter, goditje dyshe nga Tottenham (FOTO LAJM) Pavarësisht vështirësive për të arritur te Erik Lamela Inter vazhdon të shohë në Londër dhe më saktë te Tottenham. Sipas
Italia, sallë lojërash dhe banjo dyshe (FOTO LAJM) Quhet Portobello Safari Resort dhe gjendet në Mangaratiba, në shtetin e Rio De Janeiros. Një vend përrallor me apartamen
Kokaina e kapur në Malin e Zi nuk kishte destinacion Shqipërinë Sasia e drogës e kapur në Malin e Zi një ditë më parë nuk kishte destinacion Shqipërinë. Lajmi bëhet i ditur nga Ministr
Inter këmbëngul për dyshen shqiptare Behrami-Xhaka Valon Behrami dhe Granit Xhaka mbetet objektivat kryesorë të skuadrës së Interit për përforcimin e mesfushës. Dy lojtarë
Show në goditje dyshe, por i kujt është goli? (VIDEO) Japonezët njihen për artet marciale dhe për miksimin e lojës së futbollit me botën kinematografike. Të tillë janë edhe d
Inter, goditje dyshe nga Atletico (FOTO LAJM) Inter ka vendosur radarët në Spanjë, më saktë në Madrid, për ti gjetur Walter Mazzarrit dy prej kërkesave të tij për të
Çau dyshekun me ajër se ishte e shëndoshë, dobësohet 45 kg Një 21 vjeçare vendosi që të dobësohej 45 kilogramë, pas një situate jo fort të këndshme që kaloi gjatë pushimeve me miq
PD: Betoni në aerodrome nuk mbulon përgjegjësinë e dyshes Rama-Meta Partia Demokratike përshëndeti sot forcat e armatosura për reagimin e tyre, dhe marrjen e masave fizike për pamundësimin
Berisha- mazhorancës: Po flini në dyshekë me para Ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi sot partinë Socialiste dhe Lëvizjen Socialiste për Integrim se nuk i ka lënë hapësi
Basha kërcënon me protesta Kryetari i PD-së Lulzim Basha i bëri sot apel dyshes Rama – Meta të heqë dorë nga uzurpimi i institucioneve të pavarura
Basha akuza dyshes Rama-Meta: Po tentojnë reformë të njëanshme Ftesa e mazhorancës për refomën territoriale është cilësuar nga kreu i Bashkisë së Tiranës, Lulëzim Basha thjeshtë si nj
Verona-Inter, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Ndeshja e "Bentegodi"-t ngre siparin e javës së 28 të Serie A. Një ndeshje që do të thotë shumë për zonën Europa League
Zbardhen tarifat dysheme të qirasë për ndërtesat sipas prefekturave Për pasuritë shtetërore që jepen me qira ose enfiteozë, vlera dysheme e detyrimit mujor përcaktohet si shumë e vlerës së
Bale: Ronaldo, "këshilltari" im Gareth Bale beson se në vitin e tij të parë si madrilen do arrijë të fitojë trofe të rëndësishëm. Uellsiani ndihet mirë
Kulla dyshekullore e sahatit në Prishtinë nuk e tregon më kohën NJë nga objektet më të vjetra në kryeqytetin e Kosovës, Kulla e Sahatit tashmë nuk e tregon orën. Akrepat nuk e tregojnë
Basha akuzon dyshen Rama-Meta për ndërhyrje në serverin e tatimeve Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha akuzoi sot dyshen Rama-Meta për ndërhyrje në serverin e tatimeve. Duke folur në
Top 6 çiftet gol në Serie A (FOTO LAJM) Në përfundim të javës së 19 të Serie A dhe fazës së parë dyshen më të mirë të sulmit e ofron sërish Juventus. Tevez-Llor