999 rezultate për

dyshe

Bayern-Schalke, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas humbjes të premten 4-1 ndaj Wolfsburg Bayern Munchen rikthehet këtë mbrëmje në "Allianz Arena" ku pret Schalke 04. H
Bashkia Tiranë kallëzon kreun e INUK Në lidhje me akuzën “Kallëzim të rremë”, Bashkia e Tiranës ka kallëzuar në Prokurori drejtoreshën e INUK, Dallëndyshe Bi
Basha i përgjigjet padisë me padi: Rama fushatë shpifjesh Bashkia e Tiranës ka reaguar ndaj kallëzimit të Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit, për kryebashkiakun L
Witsel dhe Destro, goditje dyshe për Milanin Milano kthehet në epiqendrën e merkatos italiane të futbollit. Pas dy goditjeve të shpejta të Interit që afroi Podolskin
Inter, goditje dyshe nga Anglia (FOTO LAJM) Merkatoja e janarit e Interit mund të flasë anglisht. Roberto Mancini mund të "peshkojë" pikërisht në Premier League dy
McLaren zgjedh dyshen Alonso-Button Jenson Button do të vazhdojë të jetë pilot i McLaren edhe për vitin 2015 duke plotësuar dyshen e skuderisë britanike së
Juventus, goditje dyshe nga Portugalia (FOTO LAJM) Në vigjilje të merkatos së janarit drejtuesit e Juventusit po punojnë për të kryer një goditje dyshe nga Portugalia. Sip
Dëmtohet Alex, Milan me mbrojtje të "arnuar" në derbi Lajm i keq për Milanin në prag të derbit: Alex nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Inzaghi pas një dëmtimi në kof
Kapet në Serbi siriani i fshehur nën dyshemenë e makinës (FOTO LAJM) Një shtetas sirian ka dashur të ikë nga Siria, shtet që ndodhet në një luftë të përgjakshme dhe është fshehur nën dyshem
Pedro mund të lerë Barçën, Juve e Arsenal gati Objektivi i merkatos së Juventusit, sulmuesi i Barcelonës Pedro Rodriguez mund të largohet nga katalanasit që në merkato
Super nokaut, për 2 sekonda shtrin për tokë dy kundërshtarët (VIDEO) Kishim parë ndeshje boksi që përfundojnë me nokaut por rasti në videon e mësipërme është më ndryshe. Në një përballje
Neymar: Me Messin, një dyshe fantastike Sulmuesi i Barcelonës, Neymar, beson se ai dhe Lionel Messi përbëjnë një dyshe fantastike në "Camp Nou". Braziliani shën
Dyshe yjesh në Champions League (FOTO LAJM) Faza e shumëpritur e grupeve të UEFA Champions League nis këtë mbrëmje me sfida vërtet interesante. Borussia Dortmund-Ar
Skuadra me sulmin më të mirë në Premier League? (FOTO LAJM) Nuk ka asnjë dyshim: Premier League është "mbretëresha" e merkatos së verës 2014. Klubet e futbollit anglez kanë bërë tr
Mourinho "ndihmon" Milanin, goditje dyshe nga Chelsea (FOTO LAJM) Mbërrijnë lajme të rëndësishme nga Anglia për Fernando Torres dhe Marco Van Ginkel. Sipas asaj që raporton "Sportmediase
Van Gaal kërkon goditje dyshe nga Real Madrid (FOTO LAJM) Deklarata e Carlo Ancelottit se Sami Khedira ka kërkuar largimin nga Reali i Madridit ka ngritur në këmbë drejtuesit e M
Milan, goditje dyshe me "skonto" nga Napoli (FOTO LAJM) Në pritje të asaj se çfarë do ndodhë me të ardhmen e Alessio Cercit Milani hedh sytë nga Napoli. Sipas asaj që shkruan s
Atletico Madrid, goditje dyshe nga United (FOTO LAJM) Pas fjalëve të Louis Van Gaal, i cili deklaroi se do të vendosë pak më vonë se cilët futbollistë do të jenë pjesë e Manc
Medel-Osvaldo, goditje dyshe për Interin Inter është duke zyrtarizuar dy goditje të rëndësishme: Osvaldo dhe Medel. Për sulmuesin e Southampton mjafton që Taider
Liverpooli, 190 milionë euro për dyshen e Juventusit (FOTO-LAJM) Skuadra e Liverpool është e gatshme të shpenzojë 190 milionë euro për dyshen e Juventusit Arturo Vidal e Paul Pogba. Pas