999 rezultate për

dyshe

Basha: CEZ, skandali i dyshes Rama-Meta Kreu i PD, Lulzim Basha, e cilësoi çështjen e CEZ si një megaskandal i dyshes Rama–Meta. Afera e CEZ-it ishte kryefjala
Hiti i Vjeshtës / Iliri feat. Edi: S'jena mo (VIDEO) A do të prishet koalicioni PS-LSI? A do të ndahen sërish Rama dhe Meta? Çfarë do të ndodhë me qeverinë? Këto janë disa p
Basha sulmon dyshen Rama-Meta: Rrit taksat, vidh taksat dhe bjeri popullit Kreu i PD, Lulzim Basha, me anë të një postimi në Facebook shprehet se “Shqipëria dhe Bjellorusia janë dy vendet e vetme
Basha shigjeton dyshen Rama-Meta: Vjedhin taksat dhe shkurtojnë fondet Kreu i PD, Lulzim Basha, në postimin e bërë paraditen e sotme në rrjetin social Facebook, në vazhdën e akuzave bën me di
PD shigjeton dyshen Rama-Meta për procedimin e kreut Bashkisë Vorë Në lidhje me nisjen e procedimit penal ndaj kryetarit të Bashkisë së Vorës, Fiqiri Ismaili, një reagim i menjëhershëm ka
Dyshek i ri apo i vjetër? Ja si reagon çifti (VIDEO) Nëse keni vendosur që të blini një dyshek, menjëherë duhet ti kërkoni shitësve që të beni një kontroll të përgjithshëm.
Kandidatët për bankinën e Milanit (FOTO) Milani i sezonit të ri pritet të jetë nën markën “Made In Italy” . Ancelotti për momentin mbetet një objektiv që vështir
Sampdoria rikthen dyshen Eto'o-Balotelli? Massimo Ferrero ëndërron Mario Balotellin. Presidenti i Sampdorias dëshiron të bëjë të mundur rikthimin e "Super-Mario"-
PD zbulon fotot e të riut që goditi me karrige Bashën (FOTO LAJM) Partia Demokratike është ndalur në prova sa i takon sulmit që ndodhi në Ersekë nga një i ri i cili goditi me karrige Bas
"Fenomeni": Me Cristianon do krijonim një dyshe spektakolare Fenomeni Ronaldo ka thënë se nëse do të duhej të zgjidhte se me kë do të luante në futbollin modern, atëherë ai do të is
Sigurimi i automjeteve, ja cilat janë çmimet dysheme Autoriteti i Mbikqyrjes Financiare ka miratur çmimet e reja dysheme të sigurimit të makinave. Këto çmime do të shërbejnë
Ja për çfarë mund të përdoret ndyshe kripa Kripa ëqshtë një produkt i cili ndër shumë funksione ushqimore që mund të përdoret ka dhe një sërë funskionesh të tjera.
Basha në Vlorë: Shqiptarët të bashkuar kundër dyshes Rama-Meta Kreu i PD-së, Lulzim Basha deklaroi nga Vlora se shqiptarët pavarësisht bindjeve politike po bashkohen kundër dyshes Ram
PD: Dekriminalizimi, një emergjencë kombëtare Partia Demokratike ka dënuar, sipas saj, qëndrimet e përsëritura të dyshes Rama-Meta në mbështetje të krimit dhe të korr
Ristani: Dhunohen zyrat e PD në Elbasan, ora e drejtësisë po vjen Sekretari i Përgjithshëm i PD, Arben Ristani, sot ka denoncuar dhunimin e godinës së kësaj force politike në Elbasan.
Wolfsburg-Inter, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Wolfsburg-Inter luajnë sonte në ora 19:00 aktin e parë të përballjes të velfshme për 1/8-at e Europa League. Gjermanët v
Ristani: Askush nuk na ndal, policia të zbatojë ligjin Partia Demokratike deklaroi sot se mazhorancën e ka zënë paniku për protestën e nesërme në Tiranë. Sekretari i Përgjiths
E pashpjegueshme, vajza shtyhet me forcë në dysheme (VIDEO) Një ngjarje e çutidshme ka ndodhur para syve të prindërve Gareth dhe Charlene Hood të cilët po luanin në shtëpinë e tyre
Ja si dështon përpjekja për të thyer tavolinën (VIDEO) Veprimet e pa menduara shpesh janë dhe ndër më problematiket dhe na shkaktojnë dëmtime që ne nuk i mendonim para se të v
Stili ideal i qilimit për dyshemenë e shtëpisë suaj (FOTO LAJM) Dyshemeja është një pjesë e rëndësishme e ambjentit të shtëpisë. Është e rëndësishme që ju të zgjidhni modelin dhe ngjyr