999 rezultate për

dyshe

Ronaldo-Zidane një dyshe e pandashme Ylli portugez, Cristiano Ronaldo, ka thënë se trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka luajtur një rol të rëndësishë
Trafik droge në portin e Durrësit/ I riu fshihte 18 pako poshtë sediljeve Një i ri është arrestuar, pasi kishte fsehur drogën në dyshemenë e mjetit të tij. Policia tashmë ka sekuestruar 18 pako
Britani/ Fëmija i sëmurë lihet për disa orë në dyshemenë e aeroportit (FOTO) Një imazh shokues i publikuar nga mediat tregon një djalë të vogël në gjendje të rëndë shëndetësore që është detyruar të
Në përpjekje për të kapur buqetën e nuses, përfundoi e shtrirë në dysheme (VIDEO) Nuk mund ta mohojmë që një ndër momentet më të bukura për shoqet e nuses në dasmën e saj është pikërisht hedhja e buqetë
Gjendet foshnja 1 muajshe në dysheme, babai vdekur nga mbidoza ndërsa mamaja pa ndjenja Një fotografi e një policje e cila në krahët e saj mban një vogëlueshe e cila u gjet në dysheme ndërkohe që prindërit e
Kjo dysheme mund të rezervojë energjinë e hapave Si do të ishte nëse dyshemeja në të cilën ecni të monitoronte çdo hap tuajin? Një kompani po punon mbi pllakat e quaj
Dysheme 3D, pamje fantastike Dizajni i dhomave është kthyer në një art më vete,në ditët e sotme. Çdo gjë ka ndryshuar, nga pllakat tek parketet, tani
Rikthehet BMW M1 (FOTO LAJM) Kompania BMW së fundmi ka komunikuar se do të sjellë sërish në treg modelin M1. Pritet që rikthimi i saj në treg të vijë
Ja formacioni përballë Rumanisë (FOTO LAJM) Përballja me Rumaninë konsiderohet si çështje krenarie për lojtarët e De Biasit, të cilët duan të shkruajnë historinë që
Vendosën syzet në dyshemenë e muzeut, njerëzit menduan se është art (FOTO LAJM) Në një muze moderne në San Francisko një grup adoleshentësh vendosën të bëjnë një eksperiment paksa qesharak. Ata vendos
Hedh sodën e bikarbonatit në krevat, shikoni rezultatin (VIDEO) Në dyshekun e krevati tuaj ju e dini se ndodhen mikrobe të shumta prandaj është e rëndësishme që për eleminimin e tyre t
Ky është goli fantastik i dyshes Pirlo-Villa (VIDEO) Një goditje këndi e ekzekutuar mjeshtërisht nga Andrea Pirlo, u shfrytëzua po aq mjeshtërisht nga David Villa, i cili sh
Prokuroria çon në gjyq Dallëndyshe Bicin Prokuroria e Pogradecit ka përfunduar hetimet dhe dërgon për gjykim për veprën penale të "Shpërdorimit të detyrës”, krye
Kur bëhen bashkë 1200 njerëz dhe dyshekë (VIDEO) Një eksperiment i pazakontë është realizuar në Merilend të SHBA-ve, ku njerëz të lidhur pas dyshekut binin pas njëri-tje
Atletico-Barça, ja formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Barelona dhe Atletico Madrid këtë sezon fati i ka vendosur shumë herë përballë njëra-tjetrës. Përpos rivalitetit që kanë
Pak sodë në krevat, ja pse Pastrimi i dyshekëve mund të jetë një ndër vështirësitë më të mëdha që mund të ndrshë secili nga ne. Patrimi i tyre ësht
Pse u takuan Zoran Zaev dhe Gëzim Ostreni? (FOTO) Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, është takuar sot me liderin e "Uniteti"-t Gëzim Ostreni në restorantin "Pelister" në Shkup
Unitedi pa dyshen e mesfushës në derbin me Liverpoolin Lajme të këqija vijnë për Manchester Unitedin, pasi Michael Carrick dhe Bastian Schweinsteiger mund ta humbasin derbin n
Ofertë bombë për Messin dhe Neymarin Tabloidi britanik "The Sun" publikon nje lajm bombe persa i perket merkatos se futbollsiteve. Sipas tij, Manchester Unit
Zgjidhja e zgjuar për ngrohje nën dysheme Shkrim promocional - Një nga mënyrat më efektive për të reduktuar sasinë e energjisë që konsumojmë, është shfrytëzimi