999 rezultate për

dyshe

Çmimi "Sportisit i Vitit" shikon të mposhtur dyshen Ronaldo-Messi nga emri i ri kampion bote Viti 2017 nuk ka më të njëjtët rivalë për çmimin "Sportisti i Vitit" duke qenë me vite me radhë rivalë Ronaldo dhe Messi
Tifozët katalanas duhet ti mësohen jetesës me dyshen e sulmit Alcaser - Deulofeu Tifozët e Barcelonës duhet të përshtaten me skemën e re të Barcelonës që nxjerr para në sulm Paco Alcacer dhe Gerard Deu
700 paund dysheme, berberi shtron sallonin me 70 mijë monedha (FOTO LAJM) Një berber ka gjetur një ide mjaft kreative për dyshemenë e sallonit të tij. Rich Holtham pasi kishte marrë një vlerësim
Oferta e Chelseat për dyshen e Realit hesht kampin mbretërorë Alvaro Morata dhe James Rodriguez janë kontaktuar nga Chelsea të cilët kanë ofruar 133 milionë paund. Dyshja ka qenë i l
Arrestohet pronari i lokalit pasi tërheq zvarrë nëpër dysheme gruan e tij (VIDEO) Një pronar lokali është arrestuar pasi dyshohet se ka sulmuar bashkëshorten e tij. Pamjet e këtij incidenti janë inci
Kampioni i hedhjes dallëndyshe, Sali Riza Gërcina zhduket pas kërcimit nga Ura e Fshejtë Kampioni i shumëfishtë i hedhjes, Sali Riza Gërcina është zhdukur pas hedhjes së tij nga bregu tek Ura e Fshejtë në Gjak
Harrojeni Lizën në botën e cudirave: këto janë shtëpitë ku mund të ecni mbi tavan (FOTO LAJM) Duket e mahnitshme dhe këta njerëz duken sikur kanë një aftësi të jashtëzakonshme por jo. Janë thjesht shtëpitë që j
Sabiani dhe Marseli, dyshja që bëjnë miliona duke bashkëpunuar në muzikë Ka kaluar një vit kur Sabiani dhe Marseli performuan me sukses para publikut ballkanik si një dyshe e sukshesme në Bullg
Sonte Real-Atletico, "Los Colchoneros" duan hakmarrjen Sonte në mbrëmje do të luhet gjysmëfinalja e parë e Ligës së Kampionëve mes Realit dhe Atletico Madrid që së fundmi ësht
United fiton me dyshen Martial-Rooney, zona Champions 1 pikë larg (VIDEO) Manchester United fiton me lehtësi ndaj Burnely-t 0-2, duke mbajtur gjallë shpresat për një vend në Champions sezonin e
Lugano synon Europën me dyshen Sadiku-Alionski (VIDEO) Lugano pas marrjes së drejtimit nga Palo Tramezani ka siguruar mbijetesën në Superligën e Zvicrës. Fitorja e sotme 2-1 p
Divanët dhe dyshekët në shtëpitë tona mbartin një rrezik vdekjeprurës Kimikatet toksike të përdorura për t’i bërë divanet dhe dyshekët rezistent ndaj zjarrit rrezikojnë të shkaktojnë kancer
Fëmija përplaset në dysheme gjatë lindjes, babai rrëfen pasojat tragjike Foshnja, e cila ra në pllaka gjatë lindjes në Klinikën e Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK
Sulm terrorist në parlamentin e Anglisë, një i vrarë dhe 12 të plagosur Të shtëna armësh janë dëgjuar jashtë Parlamentit të Britanisë së Madhe në Londër, ndërsa policia ka qëlluar me armë zjar
Nis loja dyshe, BB vendos se cili çift do të kryejë marrëdhënie brenda shtëpisë Starton sot edicioni i nëntë i “Big Brother Albania”. Prej kohësh janë mësuar disa nga detajet e këtij spektakli, që kët
10 minuta në ditë për një bark të sheshtë (FOTO LAJM) Një ushtrim fizik që ju merr vetëm 10 minuta kohë në ditë do t’ju ndihmojë të forconi muskujt e barkut, të humbisni pesh
Teknologjia prezanton dyshekun që na ndalon të gërhasim (VIDEO) Pasi mjekësia nuk ka gjetur një zgjidhje për njerëzit të cilët gërhasin, teknologjia tashmë ka një zgjidhje dhe është e
Tragjedia në Stamboll/ Dëshmitari rrëfen tmerrin: U shtriva si i vdekur 20 minuta, sulmuesi nuk ndalonte Francois al-Asmar, i diplomuar për gazetari radiofonike dhe televizive, ashtu si shumica e 39 njerëzve të vrarë natën e
Vrasësi i ambasadorit rus në dysheme, dalin pamjet pas ekzekutimit të tij nga policia (FOTO LAJM) Ngjarja që tronditi mbarë opinionin rreth një orë më parë në Ankara, pritet të shkaktojë shumë debat në lidhje me siguri
E thonë statistikat, Balaj-Llullaku dyshja më e mirë në botë (FOTO) Dyshja e sulmit të kombëtares sonë, Balaj-LLullaku, kanë shënuar në total së bashku 20 gola në kampionet respektive, gjë