999 rezultate për

dyshe

Conte as që e mendon largimin e dyshes Courtois-Hazard Trajneri i Chelseat, Antonio Conte, ka ripërsëritur këtë të premte rëndësinë që kanë për klubin belgët Eden Hazard dhe T
Inter negocion me Barcelonën për dyshen spanjolle Sipas Sport dhe Gazzetta dello Sport, Interi është i interesuar që të nënshkruajnë me dyshen e Barcelonës, Gerard Deulof
Theu dyshen Ronaldo - Messi, ja çfarë tha Kane pas tripletës Harry Kane shënoi dje tripletën më të rëndësishme të karrierës, pasi arriti të vendosë një rekord në Premier League, por
Bosi i Mercedesit përçan dyshen mes Hamilton dhe Bottas Bosi i Mercedesit në Formula 1, Toto Wolff beson se brenda ekipit të tij duhet një “çekuilibër” mes Lewis Hamilton dhe V
Real Madrid me super ofertë për dyshen e Totenhamit E përditshmja angleze ‘Daily Mail’, ka zbuluar edhe ofertën shokuese që ‘Los Blancos’ pritet ta dërgojnë tek Tottenham p
Policia zbarkon në "Santa Quaranta", kontrollon dollapët, dyshekët dhe jastëkët (VIDEO) Prokuroria e Krimeve të Rënda ka vendosur sekuestro preventive mbi pronat e Klement Balilit duke përfshirë edhe resortin
Marotta pranon publikisht dëshirën për të nënshkruar me dyshen gjermane Leon Goretzka dhe Emre Can, janë dy objektivat kryesorë të Juventusit në afatin e janarit. Por Juventusi duhet të për
Kamioni plot me dyshekë e lavatriçe, shpallen në kërkim dy doganierë Policia ka goditur një tjetër rast kontrabante në Qafë-Botë, Sarandë ku janë sekuestruar mallrat kontrabandë si dhe janë
Juventus ëndërron për dyshen gjermane Goretzka dhe Emre Can, këta janë dy objektivat kryesorë të Juventusit në merkaton e janarit. Dy emrat në fjalë janë në s
Barcelona me mendje për merkato tek United, shënjestron dyshen Barcelona po ndjek me kujdes dyshen e talentuar të Manchester Unitedit, sulmuesin Marcus Rashford dhe qendërmbrojtësin E
Manchester United 50 milionë paund për dyshen e Celtic Manchester United është duke udhëhequr në garë për të nënshkruar me dyshen e talentuar të Celtic. Bëhet fjalë për Kie
Interi goditje dyshe në janar Interi është hedhur në sulm për ta përforcuar skuadrën që në janar dhe emrat më të vlerësuar janë Javier Pastore dhe Eli
Cou para 3 muajsh pritej të bënte një dyshe të fortë me Neymarin, sot merr jetë por tek PSG Pasi i mori në verë brazilianin Neymar, Paris Saint Germain është gati të hidhet në sulm për të marrë një tjetër yll, që
Skandaloze! Këto janë dyshekët ku qëndrojnë të sëmurit në Lezhë Shëndetësia është një ndër pikat më të dobëta të jetesës në Shqipëri. Një ndër problemet më të mëdha në spitalet e v
I vetmi që theu dyshen Ronaldo - Messi në garën për Topin e Artë merr vendimin e madh Ricardo Kaka bëri të ditur se shumë shpejt do të varë këpucët në gozhdë duke lënë futbollin e luajtur. “Futbolli nuk
Armë dhe fishekë në dysheme, dalin pamjet horror nga dhoma e terroristit të Vegasit (FOTO LAJM) Fotografi të reja shfaqin skenën e tmerrshme, të denja për ndonjë film aksion, ku ekipet e forcave elitare amerikane thy
Dogji dyshekun e nënës me letra, vlonjati e pëson shumë keq Një ditë më parë në qytetin e Vlorës, ka ndodhur një ngjarje e pazakontë, ndërsa policia ka referuar materialet në proku
Berisha për Haradinajn: 6 muaj kohë ka, përndyshe e shkarkojmë Deputeti i Parlamentit të Kosovës nga radhët e komunitetit egjiptian, Veton Berisha ka thënë se ka marrë shumë reagime,
Po bënte ushtrime fizike, gruaja godet fytyrën në dysheme (VIDEO) Një vajzë nga Amerika po bënte ushtrime fizike duke përdorur një pajisje me rrota, përcjell albeu.com. Por në momenti
Çmimi "Sportisit i Vitit" shikon të mposhtur dyshen Ronaldo-Messi nga emri i ri kampion bote Viti 2017 nuk ka më të njëjtët rivalë për çmimin "Sportisti i Vitit" duke qenë me vite me radhë rivalë Ronaldo dhe Messi