999 rezultate për

dyshe

Japonezët i habisin të gjithë me stilin e jetesës, flenë në dysheme (FOTO LAJM) Vitet e fundit Japonia ka shënuar një rritje popullsie dhe gjetja e një shtëpie për të jetuar sa vjen e bëhet më e vësht
Gënjeshtra e mëngjesit nga serbët: Ja çfarë po i bën Zvicra dyshes Shaqiri e Xhaka Mediat serbe vazhdojnë me akuza ndaj dyshes Xherdan Shaqiri e Granit Xhaka pas ndeshjes Zvicër - Serbi. Mediat në Ser
Blushi-Fevziu, a i trembet Rama bashkimit të dyshes së "fuqishme" kundër tij Largimi i Blendi Fevziut drejt Top Channel është kthyer në një ndër lajmet më të kërkuara dhe lexuara në median online.
Liverpool nën "radar" dyshen e Lazio-s Liverpool është në tratativa me klubin e Lazios për të marrë dy lojtarë nga kjo skuadër. Mediat italiane thonë se sk
Mourinho i vihet pas lojtarit të Tottenhamit Mbrojtësi i Tottenham Hotspur, Danny Rose ka përfunduar në radarët e Manchester Unitedit. Sipas Evening Standard, an
Ronaldo shumë pranë rekordit historik Ronaldo me dygolëshin në ndeshjen e mbrëmshe kundër Egjiptit arriti shifrën e 81 golave në 148 paraqitje për Portugalinë
Meta i bashkohet dyshes Rama-Bushati për faljen e detit Pas një lufte të gjatë, Presidenti i vendit, Ilir Meta ka vendosur që t'i japë plotfuqishmërinë, Ministrit të Punëve të
Arsenal troket në dyert e Napolit për dyshen E përditshmja angleze ‘Daily Star’ shkruan se Arsenali është duke përgatitur një ofertë të majme për dyshen e Napolit, m
Studimi perfekt për amvisat, të bësh punë shtëpie të shpëton jetën Na duhet të bëjmë punët e shtëpisë por i zvarrisim e i zvarrisim për ditën, javën, muajin tjetër. Kjo kur bëhet fjalë pë
Fantazmë në supermarket? Shishet e verës bien papritur në dysheme (VIDEO) Një raft i cili mbante pije alkoolike në një supermarket, papritur rrëzohet dhe trembin për vdekje një klient që po qënd
Madrilenët votojnë, Ronaldo në sulm së bashku me këtë dyshe Sipas tifozëve madrilen në super ndeshjen kundër PSG, përkrah Cristiano Ronaldos duhet të luajnë dy spanjollët, Isco dhe
Roma njofton blerjen përfundimtare të dyshes Roma ka zbuluar se tashmë kanë nënshkruar me Patrik Schick dhe Gregoire Defrel. Llogaritë e klubit theksojnë se lojtarët
Njeriu ujk nuk është sajesë, shihni videon që ka shokuar botën (VIDEO) Një berber nga Turqia ka shokuar ndjekësit në Instagram me publikimin e një video ku shihet duke krehur qimet e një klie
Njihuni me shtëpitë ku mund të ecni mbi tavan (FOTO LAJM) Duket e mahnitshme dhe këta njerëz duken sikur kanë një aftësi të jashtëzakonshme por jo. Janë thjesht shtëpitë që j
Thyhet akuariumi, peshqit notojnë në supermarket (VIDEO) Një situatë e pazakontë ka ndodhur në një supermarket në Georgia ku dyshemeja është mbushur plot me peshq dhe ujë duke
Dyshet më të frikshme që prodhojnë më së shumti gola Zakonisht, pas një ndeshjeje futbolli, më tepër mbahet mend ai që dërgon topin në rrjetë, por ka edhe nga ata futbollist
Harrojeni Lizën në botën e çudirave: Këto janë shtëpitë ku mund të ecni mbi tavan (FOTO LAJM) Duket e mahnitshme dhe këta njerëz duken sikur kanë një aftësi të jashtëzakonshme por jo. Janë thjesht shtëpitë që j
``KRU Prishtina`` kërcënon qytetarët: Paguani ujin përndyshe do të shkyçeni ”Prishtina” sh.a. njofton të gjithë konsumatorët në zonën e shërbimit, se duke filluar nga dita e nesërme, do të fillojë
Mediat keniane dyshen Muguna-Muhamed e bëjnë të Tiranës Te Tirana preferojnë të flasin vetëm nëpërmjet zyrtarizimit por mediat Keniane e bëjnë fakt të kryer transferimin e Kene
Gripi mbush spitalet, pacientët flenë në dysheme Të sëmurët nga gripi që u pranuan në dy spitale të ndryshme në West Yorkshire, janë shtrirë në dysheme sepse nuk kishte