999 rezultate për

dybala

Realizoi hat-trick, shikoni kujt ia dedikon Dybala golat ndaj Beneventos (FOTO LAJM) Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala ka marrë topin në shtëpi sot pas ndeshjes me Beneventon. Ai ka arritur të shënoj
Dybala i dhuron fitoren Juventusit ndaj Beneventos së Gjimshitit (VIDEO) Juventusi ka mposhtur sot Beneventon e Berat Gjimishitit me shifrat 4-2 në "Stadio Ciro Vigorito", ndeshje e vlefshme pë
Dybala kompleton hat-trickun, Juventus përsëri në avantazh ndaj Beneventos (VIDEO) Juventus ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Benventos në "Stadio Ciro Vigorito". Është përsëri, Paulo Dybala që ka s
Benevento nuk e ruan dot barazimin në pjesën e parë, Dybala bën dopjetën (VIDEO) Juventus nuk e fal Beneventon as për 45 minuta. Dy herë dybala ka kaluar në avantazh kampionët e Italisë, i pari një
Super Dybala, goli i mrekullueshëm kalon Juventusin në avantazh (VIDEO) Juventus ka gjetur golit e parë të avantazhit kundër Beneventos. Ka rezultuar decizive goditja e Paolo Dybalas, i cil
Dybala tek Atletico? Pas këtyre fjalëve të Presidentit të madrilenëve s'ka shans Mediat spanjolle raportuan se Atletico e Madridit do të transferojë Paulo Dybalën në Madrid merkaton e verës. Atletic
Harrojeni Griezmanin tek Barcelona, Juventus tenton ta rrëmbejë për Dybalan Barcelona ka ruajtur fanellën me numër 7 për Griezmannin që ta veshë sezonin e ardhshëm. Por Tuttosport thotë se Juventu
Del Piero me fjalë të mëdha për Paulo Dybalan: Ky është viti i tij Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero, beson që ky mund të jetë viti i Paulo Dybalas. La Joya tani mban veshur
I trembeshin Barcelonës dhe Realin, por Juventusit ia merr Dybalan Atletico Sipas Don Balon e ardhmja e Paulo Dybalës do të jetë në Madrid, tek Atletico e Madridit. Gjithashtu raportohet se pal
Paulo Dybala lidhet me një kalim të mundshëm në Spanjë Sa vijnë e shtohen spekulimet me sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybala që lidhet me një kalim të mundshëm në Spanjë. S
Legjenda e Argjentinës mbron Dybalan: Sampaoli duhet të pijë një grusht me ilaçe Mario Kempes nuk ka nevojë për shumë reklamë: kampion me Argjentinën në Kupën e Botës 1978, si dhe kryegolashënuesi i tu
Messi i thotë Dybalas se nuk do të marrë pjesë në Botëror? Messi ka sqaruar çdokuriozitet për mardhëniet me Paolo Dybalan. Për “Fox Sport”, pleshti tha se e ka shumë të vështir
Sampaoli merr vendimin për Messin kundër Spanjës Trajneri i Argjentinës, Jorge Sampaoli në konferencën për shtyp foli fillimisht për gjendjen e Lionel Messit, që mungoi
Messi: Me Dybalan nuk kam asnjë problem Lionel Messi ka deklaruar se nuk ka asnjë problem me sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybalan. "La Joya" tha se ai do të
Dybala jo më kot u takua me Simeonen, e kishte një arsye të fortë Paulo Dybala është rikthyer në atë form ku e filloi këtë sezon duke tërheque kështu interesin e shumë klubeve. Sipas
Sampaoli: Dybala dhe Icardi kanë shpresa për të luajtur në Botëror Dy yjet e kampionatit italian, Paulo Dybala dhe Mauro Icardi duhet të djersisin shumë me skuadrat e tyre respektive, për
Ka shpresë për Icardin dhe Dyalan për në Botëror, ja çfarë thotë Sampaoli Argjentina triumfuan në ndeshjen e mbrëmshme kundër Italisë me rezultat 2-0 në stadiumin Etihad të Manchesterit, me gola
Shpërthen vëllai i Dybalas pas mosgrumbullimit të Paolos Lënja jashtë e Dybalas në grumbullimin e Argjentinës për dy miqësoret, e ka shtyrë vëllanë e Dybalas, Gustavon të bëja a
Sampaoli arsyeton lënien jasht të Dybalas dhe Icardit Kombëtarja argjentinase po përgatitet për dy ndeshje miqësore para fillimit të kampionatit botëror Rusia 2018. Para këty
Higuain këshillon Dybalan pasi nuk u ftua nga Argjentina Gonzalo Higuain ka këshilluar yllin e Juventusit Paulo Dybalas. Dybala nuk gjendet në listë pasi u la jasht listës së Ko