999 rezultate për

dybala

Përfundon pjesa e parë, Ronaldo-Dybala një dyshe e frikshme Juventus A është ndeshur sot me skuadrën e Juventus B. Është një ndeshje tradicionale kjo që zhvillohet midis dy skuadra
Nuk përmbahet Dybala, nxjerr foto të pasmet e të dashurës së re (FOTO LAJM) Paulo Dybala ndodhet me pushime së bashku me të dashurën e tij të re, Oriana Sabatini. Cifti ka zgjedhur ishullin pë
Juve në International Cup, Dybala momente të "nxehta" me të dashurë e re Skuadra e Juventus ndodhet në SHBA ku po luan ndeshjet miqësore të International Cup por "ylli" i tyre, Dybala nuk është
Pjanic te City? Ja çfarë i kërkon Dybala (FOTO LAJM) Mesfushori i Juventus, Miralem Pjanic është lidhur shumë me një kalim të mundshëm te skuadra e Manchester City dhe nga m
Argjentina u eliminua, Paulo Dybala flet për herë të parë Argjentina nuk bëri një paraqitje të mirë në Kupën e Botës në Rusi. Të shumta kanë qenë reagimet e lojtarëve dhe analist
Dybala: Jemi të gjithë me Messin, do ja dalim Argjentina u nda vetëm me një barazim kundër Islandës dhe tani nuk duhet të gabojë përballë Kroacisë që do të luaj ditën
Dybala drejt transferimit te PSG Sipas “Paris United” që njihet për raportimet e saj të sakta mbi skuadrën e PSG, ka publikuar një lajm ku thotë se Paulo
Rrëfehet Dybala, kërkon rikthimin e Pogba te Juventus Poul Pogba nuk ka kalur një sezon të mirë në Angli tek skuadra e Manchester United. Kujtojmë se për disa kohë pati ed
Paulo Dybala: E pabesueshme te luash me Messin Paulo Dybala i Juventusit pranon se Lionel Messi është 'lojtari më i mirë në historinë e futbollit' dhe trajnimin me të
Dy klubet evropiane duan shërbimet e Paulo Dybalas Dy klubet evropiane: Liverpool dhe Atletico Madrid do të luftojnë me njëra-tjetrën për shërbimet e yllit të Juventusit,
Simeone dëshiron Paulo Dybala tek Atletico Pas suksesit në Europa League, ku arrit të ngre lartë trofeun e këtij kompeticioni, Atletico Madrid, po mendon për merka
Dybala shumë afër rinovimit të kontratës me Juventusin Paulo Dybala ka vendosur të qëndrojë te Juventusi. Lajmi i dhënë disa ditë më parë në intervistë nga Bepe Marota konfirm
Juventus i bën me dije PSG se Dybala nuk është në shitje Drejtori i Juventusit, Giuseppe Marotta, ia ka bërë të qartë PSG se Paulo Dybala nuk do të lëvizë nga “Allianz Stadium”.
Dybala kërkon shpërblim pas triumfit në Kupë, Agnelli: Po një birrë (VIDEO) Në “Olimpico” të Romës ka ardhur e katërta Kupë Italie radhazi dhe e 13-ta në historinë e Juventusit, një rekord histori
Bayern Munich 100 milionë euro për Paulo Dybalan Bayern Munich është e gatshme të ofroj 100 milionë euro për talentin e Juventusit Paulo Dybala. Ai ka luftuar me vend
Dybala kthehet në objektivin kryesor të Bayernit Sias të përditshmes gjërmane, 'Bild' Dybala është objektivi primar i Bayern Munich, nëse Leëandëski largohet. Sipas B
Plas tek Juventus, lojtarët me në krye Dybalan rebelohen kundër Allegrit Tek Juventusit me sa duket, humbja me Napolin ka bërë që të sjellë pakënaqësi jo vetëm te tifozët, por edhe te vetë lojt
Ndaloi Dybalan dhe Costan, ky është vlerësimi nga mediat për Hysajn Napoli triumfoi ndaj Juventusit me rezultatin 0-1 duke rihapur kampionatin 4 javë nga fundit. Goli i Koulibaly i dha fit
Kjo është skuadra e Juventusit kundër Realit Mbrojtësi Andrea Barzagli është l=në jashtë skuadrës së Juventusit për t'u përballur me Real Madridin, me Paulo Dybala d
Juves i shtohen akoma më shumë hallet para vizitës në Bernabeu Barzagli nuk ishte pjesë e seancës stërvitore dhe kështu filluan spekulimet për mungesën e tij ndaj Los Blancos. Fede