999 rezultate për

dybala

Dybala mposht i vetëm zviceranët, Juventus merr tre pikët e radhës (VIDEO) Juventus ka fituar me lehtësi kundër Young Boys duke e mposhtur me hat-trickun e Paulo Dybala. Në minutën e 5' argje
Dybala i pandalshëm, shënon "hat-trick" ndaj Young Boys (VIDEO) Juventus ka shënuar edhe golin e tretë kundër Young Boys në "Allianz Arena". Është Paulo Dybala në minutën e 69' që
Super Dybala, Juventus dyfishon rezultatin ndaj Young Boys(VIDEO) Juventus ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Young Boys në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është përsëri argjentinas
Dybala shënon gol fantastik për Juventusin (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Young Boys në "Allianz Stadium". Ai që ka zhbllokuar sfidën është Paulo Dybala n
Habit Dybala, kjo është deklarat e tij për Messin e CR7 Argjentinasi që luan për Juventusin, Paulo Dybala ka fatin që të luaj më dy lojtarët më të mirë në botë, Cristiano Ronal
E bujshme / Paulo Dybala i thotë “po” Reali Madridit Paulo Dybala arriti të shënoj golin e parë për këtë sezon në ndeshjen e djeshme përballë skuadrës së Bolongas. Por g
Dybala: Juventus nuk luan për Cristiano Ronaldon Ylli i skuadrës së Juventus, Paulo Dybala, ka bërë një paraqitje të mrekullueshme kundër Bolognas duke shënuar golin e p
Flet Allegri, kërkon më shumë nga CR7 e Dybala Juventus ka marrë një tjetër fitore në Seria A, ku këtë radhë përballë kishte Bolognan. Golin e parë e ka shënuar Pa
Dybala surprizon shqiptarët me një postim në Instagram (VIDEO) Juventus mbrëmjen e djeshme ka marrë fitoren e rradhës në Seria A, këtë radhë kundër Bolognas, me rezultat 2-0. Auto
Allegri ndryshon formacionin në Seria A, preket edhe CR7 Pas aventurës në Champion League, Juventusit do i duhet të rikthehet në ndeshjet e Seria A, ku ditën e nesërme do të për
Pirlo "thumbon" keq Dybalan: Nuk po punon Legjenda e Juventus, Andre Pirlo në një intervistë për "TuttoSport" ka gjetur rastin të komentojë lojtarët aktual të Juv
Presidenti i Palermos: Dybala do të transferohet në Spanjë Presidenti i Palermos duket se e ka kuptuar që ka bërë gabim që ka lëshuar një lotjar si Paulo Dybala. Tani është shpreh
"Tek Argjentina nuk luan nëse nuk paguan para" Vëllai i Paulo Dybala e ka kritikuar ashpër trajnerin në detyrë të Argjentinës, Lionel Scalonin, pasi ylli i Juventusit
Shkëmbimi i vitit! Ky është propozimi i United për Juven Manchester United raportohet se i ka bërë një ofertë tepër tunduese skuadrës së Juventusit. Sipas mediave italiane"D
Dybala te Reali? Ish-trajneri i Juves shton polemikat Paulo Dybala këtë merkato verë është përfolur për nëj kalim të mundshëm te Real Madrid, por kjo gjë nuk u arrit. Meg
Dybala "tradhton" Juven, kërkon transferimin te Reali Paulo Dybala është një nga lojtarët më të rëndësishëm te skuadra e Juventus. Por sipas "Don Balon", argjentinasi dës
Argjentina e Scalonit, pa Icardi e Dybala. Simeone debuton nga minuta e parë Në Argjentinë nis mbrëmjen e kësaj të premteje (ora 5 e mëngjesit të së shtunës me orën tonë), aventura e trajnerit të p
Dybala te Reali për 180 milion euro?! Kaq na duhet të presim Një lajm nga Argjentina ka bërë bujë të madhe pasditen e djeshme. Bëhej fjalë për një transferim të mundshëm të ylli
"Bomba e merkatos": Është arritur marrëveshja, Dybala largohet nga Juventus me 31 gusht Një lajm i pabesueshmë dhe bombastik vjen nga Argjentina, në ditët e fundit të merkatos, ku në disa liga ende nuk është
Bukuroshja italiane mund të "tradhtojë" Dybalan me Ronaldon Juventusi padyshim që është një nga klubet më të mirë në botë dhe së fundmi me blerjen e bujshme të Cristiano Ronaldos,