999 rezultate për

dybala

Çmendet Juventus, gati të transferojë yllin e PSG Juventus po bëhet një nga skaudrat më të forta në evropë, pasi po transferonë lojtarë me kualitet të lartë. Ata në m
Dybala flet për largimin e tij nga Juventusi Sulmuesi i Juventus, Paulo Dybala, ka mohuar idenë se mund të largohet nga klubi në merkaton e verës së ardhshme. Ai
Dybala: Me Ronaldon do fitojmë Championsin Paulo Dybala është një nga lojtarët më të mirë të skuadrës së Juventusi. Lojtari bardhezi ka qenë vendimtar për skuadrën
Dybala kundër Ronaldos, ka një kërkesë për Agnellin Sulmuesi i skuadrës së Juventusit, Paulo Dybala i ka bërë një kërkesë presidentit bardh e zi, Andrea Agnelli për të sjel
Dybala tregon debatin me Mourinhon pas gjestit provokues Skuadra e Juventusit u mposht nga Manchester United me shifrat 2-1 dhe pas takimit trajneri i skuadrës angleze Jose Mour
Nainggolan i “rrëmben” të dashurën Dybalas (FOTO LAJM) Ish e dashura e Paulo Dybalas, Ginevra Sozzi ka pushtuar zemrën e Radja Nainggolan. Sipas thashethemeve që është përfolu
Dybala ka dy fjalë për Higuain Skuadra e Juventusit do të përballet me Milanin këtë të dielë në “San Siro” duke filluar nga ora 20:30. Sulmuesi i bardh
Bomba nga Torino, Juventusi konsideron shitjen e Dybalas Juventus është kthyer në super-fuqi këtë sezon pasi nuk ka pësuar asnjë humbje në të gjitha kompeticionet. Marrëdhën
Ronaldo starton nga fillimi, formacionet zyrtare: Empoli - Juventus Juventus do të luaj sot në një transfertë jo shumë të vështirë si ajo e Empolit në stadiumin "Carlo Castellani". Dys
Dybala tregon kush e ka vendin e sigurtë te Juventus Sulmuesi i skuadrës së Juventusit, Paulo Dybala ka pranuar se ishte paksa i nervozuar kur doli nga fusha e lojës në sfid
Reagimi i Mourinhos kur Dybala shënoi golin (FOTO LAJM) Juventus është duke fituar me rezultatin 0-1 ndaj Manchester United në "Old Trafford". Golin e shënoi sulmuesi argje
Dybala kthehet në stërvitje te Juventus Paulo Dybala është kthyer në stërvitje me skuadrën e Juventusit pas një lëndimi të pësuar me Argjentinën dhe mund të lua
Allegri lë sërish Dybalan në stol Skuadra e Juventusit do të luajë në këtë fundjavë përballë Genoas ku lajmi kryesorë është lënia jashtë 11-es titullare t
Allegri me dhimbje koke, Dybala mungon ndaj Genoas Juventusi këtë fundjavë do të luaj me Genoa në "Allianz Stadium". Por trajneri Allegri ka marrë një goditje, pasi nu
Dëmtimi i Dybala bën Juven me dhimbje koke Sulmuesi i talentuar, Paulo Dybala luajti ndeshjen e mbrëmshme për Argjentinën, por u zëvendësua pas një dëmtimi që në p
Dybala nuk zgjedh Ronaldon për "Topin e Artë" Argjentinasi i skuadrës së Juventusit, Paulo Dybala nuk mendon se Cristiano Ronaldo do ta fitojë çmimin prestigjioz indi
Presidenti e cilëson Dybalan xhuxh Paulo Dybala njihet si një ndër lojtarët që do të dominojë të ardhmen e futbollit botëror. Por ka shumë edhe nga ata të
Rekordi fenomenal i Dybala në Champions Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala vazhdon të shkruaj historinë me bardhezinjtë. Pas një nisje të vështirë të kampionat
Juventus bind, Dybala shënon 3 gola, por shihni si e bën fytyrën Ronaldo në tribunë Juventus luajti në “Allianz Stadium” ndeshjen e dytë të vlefshme për Grupin H të Championsit kundër Young Boys. Pa Cr
Dybala mposht i vetëm zviceranët, Juventus merr tre pikët e radhës (VIDEO) Juventus ka fituar me lehtësi kundër Young Boys duke e mposhtur me hat-trickun e Paulo Dybala. Në minutën e 5' argje