999 rezultate për

dybala

Nedved: Dybala shënon më pak, por luan më mirë Paulo Dybala braktisi pankinën në sfidën mes Juventusit dhe Parmës, në momentin që Allegri kreu edhe zëvendësimin e tret
U largua pa mbaruar ndeshja, Juventus merr vendimin për Dybalan Juventusi barazoi me Parmën të shtunën në mbrëmje dhe barazoi me rezultatin 3-3. Në stol ishte argjentinasi, Paulo D
PSG-ja piketon yllin e Juventusit Sipas "Don Balon" klubi i PSG-së po mendon të transferojë Paulo Dybalën. Pavarësisht numrit të pakët të golave të
Dybala: Kur jeni mësuar vetëm duke fituar, humbja të dhemb "Kur jeni mësuar vetëm duke fituar, humbja të dhemb. Le të kthehemi së bashku dhe të reagojmë së bashku!" Ky është m
Dybala: Ndihem mirë te Juventusi, por të ardhmes nuk i dihet Paulo Dybala është një nga lojtarët më të mirë të Juventusit, tek i cili mbëhstet e tashmja, por edhe e ardhmja e bardhe
Dybala fton Pogbanë te Juventus: Të gjithë e dëshirojmë rikthimin e Pogbasë, Messi dhe Ronaldo janë në një nivel Paulo Dybala ka folur në një intervistë te fundit për "Telefoot" teksa ka ftuar Pogbaanë të rrikthehet te Juventusi, shk
Juventusi fikson çmimin e Paulo Dybalas Bayern Munichu, Paris Saint-Germaini dhe Manchester City e kanë shprehur tanimë interesimin për yllin e Juventusit, Paul
Dybala tek Inter? Plani i Marottës për ta sjellë argjentinasin në Milano Dybla është një nga lojtarët më të rëndësishëm për Juventusin por edhe mund të largohet nga bardhezinjtë. I lënë në h
Ish e dashura e Dybalas, urim "hot" për Krishtlindjet (FOTO LAJM) Antonella Cavalieri, ish-e fejuara e Paulo Dybalas, është larguar për momentin nga Milano, për të shijuar pushimet e fun
Dybala kapiteni i Juventusit kundër Atalantas Juventus nesër në mbrëmje do të luaj në transfertë kundër Atalantas së Etrit Berishës. Por trajneri Max Allegri do t
Dybala takohet me Pogban Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala është fotografuar me yllin e Manchester United, Paul Pogba, duke rritur më shumë spe
Dybala: Juventusi duhet të mposhtë këdo Paulo Dybala autori i golit të vetëm të Juventusit në humbjen 2-1 ndaj Young Boys, është shprehur optimist për skuadrën
Juventusi blindon kreun, triumfon 1-0 kundër Interit (VIDEO) Juventus fiton 1-0 ndaj Inter me golin e Mario Madzukic të shënuar në pjesën e dytë duke thelluar diferencën në renditje
Dybala: Jam me fat që jam lojtar i Juventusit Paulo Dybala i cili pak ditë më parë festoi 25 vjetorin e tij, është shprehur se është me fat që jam pjesë e Juventusit,
Dybala paralajmëron Interin Paulo Dybala ka premtuar se ai do të shënojë në derbin e Serie A, për të dëshmuar se është në formë të mirë. “Do të j
Juventus le dy yje jashtë ndaj Valencias Me shume mundësi në përballjen e sotme ndaj Valencias në ‘’Ligën e Kampioneve’’ Massimiliano Allegri konfirmoi se do të
Paulo Dybala ‘’anashkalon” Bayern Munich Paulo Dybala shënoi dje golin e parë me Përfaqsuesen e Argjentinës në miqësoren e fituar 2-0 ndaj Meksikës dhe se kët
Paulo Dybala: Golin ja dedikoj babait, tani shpresoj të shënoj sa më shumë Paulo Dybla shënoi dje golin e parë me kombëtaren e Argjentinës në fitoren 2-0 që Albicelstet fituan ndaj Meksikës.
Icardi dhe Dybala i dhurojnë suksesin Argjentinës (VIDEO) Argjentina ka fituar miqë soren e dytë së rish ndaj meksikë s me rezultatin e pastë r 2-0. Golat pë r skuadë rn e Scalo
Dybala kërkon kthimin e Messit te Argjentina Me ardhjen e trajnerit Scaloni, Paulo Dybala po aktivizohet shumë te ekipi kombëtar i Argjentinës. Por ylli i Juvent