999 rezultate për

dybala

E bujshme: Shkëmbim i çmendur Icardi-Dybala Mauro Icardi nuk po gjen qetësi tek Interi. Argjentinasi ka më shumë se një muaj që nuk zbret në fushën e lojës që kur k
Juventus kërkon përmbysjen ndaj Atleticos, Dybala e nis nga stoli Sot në 21:00 në "Alianz Stadium" do të luhet kati i dytë në Ligën e Kampioneve Juventus-Aletico Madrid, shkruan Albeu.co
Çmendet Bayern, ofron 120 milion euro për Dybala-n E ardhmja e Paulo Dybala gjithmonë e më shumë duket larg Juventusit. Sipas Corriere dello Sport, përveç Manchester City
United divorcohet nga Lukaku, gati 120 mln euro për zëvendësuesin Manchester United është gati të paguajë 120 milionë stërlina për të sjellë në "Old Trafford" sulmuesin argjentinas Paulo
Juventus gati të bëjë çmendurinë për talentin e Benfica-s Talenti i Benficas Joao Felix është kryefjala e skuadrava më të mëdha të europës për të nënshkruar në gjatë afatit kalim
Talenti i Genoas: Juventusi ëndërra ime, Dybala është fantastik Juventusi me shumë mundësi do të transferojë në fund të sezonit talentin e Genoas Cristian Romero. Argjetinasi i cili
Shkëmbim i bujshëm Icardi-Dybala? Interi dhe Juventusi mund të kryejnë një shkëmbim të munshëm që do të mbaheyt mend gjatë në Itali,shkruan Albeu.com.
I shënoi Bolognas, Dybala udhëton me të dashurën në Sevilla (FOTO LAJM) Paulo Dybala këtë sezon ka shënuar vetëm 4 gola në Serina A duke qënë tërsisht nën hijen e Ronaldos. Megjithatë numri
Juventus harron Atleticon, mjafton Dybala për të mposhtur Bolognan (VIDEO) Juventusi ka lënë pas humbjen në mesjavë nga Atletico Madrid, teksa është rikthyer te fitorja në Serina A duke mposhtur
Zhbllokohet sifda, Dybala realizon ndaj Bologna (VIDEO) Juventusi ka vuajtur jo pak për të zhbolluar sfidën ndaj Bolognës në transfertë. Ishte Paulo Dybala i cili kaloi në
Allegri: Nuk mjafton vetëm CR7, Dybala e nis titullar Masimiliano Allegri ka konfirmuar edhe njer se Paulo Dybla do ta nisë nddeshjen si titullar. Ai gjithashtu ka deklaru
Allegri: Dybala do të luaj kundër Atleticos Juventusi do të luajë përballë Atletico Madrid nesër në mbremje dhe Allegri siç është e traditës ka folur përpara mediav
Dybala tregohet i sinqertë, Messi dhe Ronaldo janë në të njëjtin nivel Paulo Dybala mund të quhet futbollisti më fatlum pasi luan përkah dy lojtarve më të mirë në planet, te Argjetina me Mess
Liverpool i thotë JO ofertës së Juventusit për shkëmbimin e Momos dhe Dybalas Liverpooli duket se i ka thënë jo njëherë e mirë interesimit të Juventusit për një shkëmbim të mundshëm mes Dibalës dhe
Nedved flet për të ardhmen e Dybalës Pavel Nedved foli para ndeshjes, së luajtur mbrëmë mes Juventusit dhe Frosinones, duke larguar zërat se ylli i skuadrës
Ka shënuar vetëm 2 gola, Dybala dret Realit? Paulo Dybala po kalon momentin më të vështirë në karrierë me fanellën e Juventusit që pas transferimit në Torino në viti
Juventusi çorienton Livepool-in, Dybalan për Salah plus një thes me para Juve po trazon gjithnjë e më shumë tregun e transferimeve me “Zonjën e Vjetër” e cila nuk ka ndërmend ti vendos kufi fan
Kjo është arsyeja pse Ronaldo festoi në stilin e Paulo Dybalas Shënoi gol të bukur me kokë dhe festoi si Dybala, Ronaldo është sensibilizuar me shokun e tij të skuadrës. Ronaldo sh
Dybala afër largimit, Juventus gjen zëvendësuesin e argjentinasit Juventus me shumë gjasë do ta shes Paulo Dybalan në merkaton e verës. Sulmuesi argjentinas nuk bën pjesë në planet e
Sassuolo-Juventus, Dybala e nis nga stoli Pas barazimit drmatik me Parmën juventusi do kërkojë fitoren ndaj Sassuolos. Nga minuta e parë luan Federico Bernard