999 rezultate për

dybala

Në Gjermani e bëjnë të sigurt, Dybala te Bayern Munich Një lajm bombë vjen nga Gjermania. Bayern Munich po avancon bisedimet për Paulo Dybalan. Sulmuesi i Juventusit këtë
Dybala në shitje, Juventus cakton çmimin e kripur Paulo Dybala mund të jetë i sakrifikuari i parë te Juventusi. Ky sezon ka qënë mjaft i vështirë për të ku me ardhjen
Dybala larg Juventusit? Argjentinasi promovon uniformën e re në Kinë (FOTO LAJM) Te Juventus duket se do të ketë largime yjesh këtë sezon. Të parët që priten të largohen janë Pjanic dhe Cancelo, ndër
Manchester United nis negociatat për argjentinasin e Juventusit Paulo Dybala do të largohet me të gjitha gjasat nga Juventus në fund të këtij sezoni, teksa ardhja e Cristiano Ronaldo,
Dybala zbulon dy talentet më premtues të Italisë Paulo Dybala i ka thurur elozhe dy lojtarëve të Serisë A që prej kohësh janë në radarin e merkatos së Juventusit. Në
Legjenda bën për ujë të ftohtë Dybalan: Je 25 vjeç, kur do e tregosh veten Nëse i hidhet një sy koleksionit të trofeve të Paulo Dybala-s, karriera e tij duket perfekte. Tituj, kupa, dy finale në
Dybala: Në futboll sot je hero nesër nuk vlen asgjë Sulmuesi argjentinas i Juventusit, Paulo Dybala, do të jetë protagonist i një interviste në revistën "Style". Ai ka pran
Fabio Paratici: Dybala do të mbetet te Juventusi Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka këmbëngulur se Paulo Dybala do të mbetet në klub dhe se bardhezinjtë d
Befason Pirlo: Problemi i Dybala është Cristiano Ronaldo Legjenda e Milan dhe Juventus Andrea Pirlo ka folur me Sky Sports për sezonin jo të mirë të Paulo Dybala-s. Argjenti
Dybala zikaltër? Del në shitje uniforma e lojtarit (FOTO LAJM) Zërat reth interesimit të Interit për Paulo Dybala-n tashmë sa vjen e shtohen, dhe po bëhen sa më të vërteta. Së fun
Projektohet shkëmbim i bujshëm Icardi-Dybala "Corriere dello Sport" dhe 'Tuttosport" raportojnë ditën e sotme se klubet po përgatiten për një shkëmbim të bujshëm, Dy
Eleminimi nga Champions, Dybala: Si kapiten e vuaj më shumë Paulo Dybala ishte një nga më të dobëtit në ndeshjen ndaj Ajax-it ku dhe bardhezinjtë u eleminuan turpshëm nga Champion
Nuk kanë fund lajmet negative për Juventusin, vlera e yllit të ekipit bie drastikisht Duhet të ishte sezoni i shkëlqimit, kurorëzimit dhe ai që, me mbërritjen e Cristiano Ronaldos, do t'i jepte më shumë shk
Vjen "Ronaldo i ri"? Juventus gati të shes Dybalan për ta marrë Joao Feliks po shkëlqen kohët e fundit dhe shihet si një nga lojtarët që në të ardhmen do të bëhet ndër më të mirët në b
Marrëdhënia Juve-Dybala e tensionuar Juventus u mund të shtunën me përmbysje 2-1nga Spal në përballjen për Seria A. Nuk është kurrë kënaqësi të mposhtesh, po
Qetësohet Juventus, Dybala gati përballë Ajax Dëmtimet te Juventusi janë kthyer në të zakonshme këtë periudhë mjaft të rëndësishme të sezonit. Zonja e Vjetër është du
Dridhet Juventus, dëmtohet Dybala Frikë te Juventus. Pas lëndimit të Cristiano Ronaldos kundër Portugalisë, tashmë është dëmtuar edhe Paulo Dybala. Sul
Emerson: Dybala duhet të japë më shumë, Costa fenomen "Nuk e di nëse ishte më shumë apo më pak i fortë Juventusi im. Sigurisht, sot është shumë i fortë, me të vërtetë, çka e
Dybala te Liverpool, më shumë se një hipotezë Liverpool duket se nuk heq dore nga Paulo Dybala. Sulmuesi i Juventus është nxjerrë thuajse në merkato dhe shumë klube
Juventusi vendos çmimin për Paulo Dybala Juventusi duket se ka vendosur të heqë dorë nga superylli argjentinas, Paulo Dybala, të cilit ia ka vënë çmimin. Kamp