999 rezultate për

dybala

Zbulohet çfarë do të bëjë Dybala kur të kthehet nga pushimet Paulo Dybala flitet se do të largohet nga Juventusi, me një destinacion të mundshëm Anglinë ose Francën. PSG dhe Manc
Totttenham hap "thesin", ofertë rekord për Dybala-n Tottenham Hotspur ka kaluar të gjithë pritshmëritë dhe ka paraqitur një ofertë të majme tek Juventus, për të marrë shërb
Befason Sarri: Dybala, sulmues qëndror Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka thënë se ai është duke menduar për ti dhënë një rol të sulmuesit qendror Paulo
Juventusi përgatit ofertën konkrete për Neymar Juventusi po studion mundësinë për të marrë Neymar. "Zonja e Vjetër" është e gatshme të ofrojë para, plus kartonin e
Largohet Neymar, vjen Dybala Paris Saint Germian kanë identifikuar Paulo Dybalan si zëvendësues të mundshëm të Neymr, nëse braziliani vendos të largo
Manchester United ka nisur bisedimet për të nënshkruar me Paulo Dybalan "Djajtë e kuq" janë lidhur prej kohësh me Dybalan, por e përditshmja italiane "Gazzetta dello Sport" raporton se tash vo
Juventus-Neymar, "zonja e vjetër" përdor Dybala në marrëveshje Mediat spanjolle raportojnë se Juventusi mund ta përdorë Paulo Dybalan në një marrëveshje shkëmbimi për yllin e Paris Sa
Dybala e "djeg" me të dashurën në Karaibe (FOTO LAJM) Në pritje të nisjesë së sezonit të ri me Juventusin, Paulo Dybala po shijon ditët e fundit në Karaibe së bashku më të da
Byern Munchen heq dorë nga Dybala Pavarësisht nga thashethemet në javët e fundit, Bayern Munich ka vendosur të braktisin ndjekjen e tyre Paolo Dybala, i c
Dybala mes katër rrugëve Deri një vit më parë Paulo Dybala ishte ylli më premtues i Juventus, por fatkeqësisht, situata ka ndryshuar. Argjent
Befasuese, Roma jep Dzekon dhe para për Icardin Roma ka kërkuar nga Inter që të përfshijë Mauro Icardin si pjesë e një marrëveshjeje shkëmbimi me Edin Dzekon. Është
"Bomba" nga Italia, Marotta propozon shkëmbimin Icardi-Dybala Mbrëmë i gjithë menaxhmenti i Inter në krye me Beppe Marotta së bashku me trajnerin Antiono Conte udhëtuan për në Madrid
Bayern ofron 80 milion euro për Dybala, Juve kërkon 100 Bayern Munich ka ofruar 80 milionë euro për yllin e Juventusit, Paulo Dybalan. Sipas Corriere dello Sport, që citon e
Bayern Munich nuk ndalet, ofron 80 milion euro për Dybalan Duket se Bayern Munchen nuk heq dorë lehtë për Dybalan. Shtypi gjerman bën të ditur se kampionëte sapo shpallur të Bund
Plani i Sarrit te Juve, Dybala dhe Pjanic të paprekshëm pritet dhe rikthimi i Higuain Maurico Sarri është favoriti kryesor për stolin e Juventusit pas largimit të Masimilano Allegrit, shkruan Albeu.com.
Agjenti i Dybala konfirmon krizën: Paulo nuk përshtatet me Ronaldon, largohet Ardhja e Cristiano Ronaldos u prit me optimisëm të madh nga tifozët e Juventusit dhe aq më tepër nga Paulo Dybala. Ar
Copa America, Argjentina lë jasht Icardin dhe Higuain (FOTO LAJM) Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, nuk është ftuar në skuadrën e cila do ta përfaqësojë Argjentinën në Kupën e Amerikës m
Dybala uron Allegrin: Faleminderit zot për këto 4 vite që me ke mësuar (FOTO LAJM) "Faleminderit zot për këto 4 vjet të mrekullueshme që më ke mësuar, mbi të gjitha, për të fituar! Ju uroj më të mirën ku
Vëllai i Dybala-s i hedh benzinë zjarrit: Ka shanse që të largohet nga Juventus Vëllai i Dybala-s i hedh benzinë zjarrit: Ka shanse që të largohet nga Juventus, ai ka nevojë për ndryshim Shanset e
Atletico piketon 3 emra për të zëvendësuar të larguarin Griezmann Antoine Griezmann nuk do të jetë më pjesë e "Los Colchoneros", kështu që Ateltico Madridi ka nisur nga puna, duke përpil