999 rezultate për

dushit

Lëkurë të irrituar pas dushit? Ja ç’duhet të dini! Lëkura e irrituar pas dushit mund të ndodhë në një zonë të caktuar ose në gjithë trupin tuaj, ajo mund të shoqërohet me
Kohëzgjatja e dushit, ja cfar tregon për ju Në periudhën e verës, bërja e dushit është shumë e nevojshme. Sipas studimeve, bërja e një dushi mund të zgjasë 5 m
Shpërthen bolieri i dushit, plagoset fëmija 8 vjeç Një fëmijë 8 vjeç ka mbetur i plagosur, si pasojë e një shpërthimi në një banesë në qytetin e Korçës. Në bazë të të dhën
Kur është koha më e pështatshme për të bërë dush? Dushi është një proces, i cili sa herë që e aplikojmë na sjell qetësi në trup. Shpesh për arsye të ndryshme ne priremi q
Monika Stafa në vend të Alban Dudushit tek "E Diell" E diela në “Top-Channel” pritet të jetë jo vetëm ndryshe, por edhe me moderatorë të rinj. Lajmet se prezantuesit e vjetë
Emisionet e reja të Xhemit, Dudushit, Çanit ... (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv do i zhvendosë disa moderatorë të njohur në të tjera formate, e disa të tjerë do i bëjë të ndrysh
Vendi më i rrezikshëm në shtëpi? Është tualeti Çdo vit, 10% e të rriturve përfundon në urgjencë për shkak të rrëzimeve në tualet. Dushi dhe vaska janë vendet më të rre