999 rezultate për

dushit

E thjeshte dhe efektive, mësoni të pastroni kokën e dushit Duket sikur në fakt koka e dushit nuk nevojë të pastrohet pasi ajo është duke u larë gjithë kohës por kjo nuk ësht
Një vend përfekt për bakteriet, pse duhet bërë kujdes nga sfungjerët Ne të gjithë pothuajse përdorim sfungjerin e dushit për t’u larë. Na pëlqen dhe na duket sikur me të lahemi më mirë dhe
Ky është Kron Art, vogëlushi i Alban Dudushit (FOTO LAJM) Ata të dy janë padyshim një nga çiftet më simpatikë dhe më të dashur për publikun. I kemi parë prej vitesh bashkë të
6 ndryshime që i ndodhin trupit tuaj gjatë dushit Për arsye të ndryshme, ndonjëherë rrimë në dush më shumë sesa duhet. Pra qendrojmë përafërisht më shumë se 40 minuta. St
Alban Dudushit i bëjnë suprizën e madhe Mbrëmjen e djeshme, gjatë transmetimit të Top Show Magazine ka ndodhur një surprizë e bukur. Moderatori i show-t, Alb
Një vend përfekt për bakteriet, kujdes nga sfungjerët Ne të gjithë pothuajse përdorim sfungjerin e dushit për t’u larë. Na pëlqen dhe na duket sikur me të lahemi më mirë dhe
Nusja e Alban Dudushit poston foton më të ëmbël me djalin (FOTO LAJM) Kanë kaluar 4 muaj që nga dita kur Bieta Sulo dhe Alban Dudushi u bënë prindër të një djali shumë të bukur të quajtur Kr
Mënyra më efektive për të pastruar kokën e dushit Duket sikur në fakt koka e dushit nuk nevojë të pastrohet pasi ajo është duke u larë gjithë kohës por kjo nuk ësht
Përfitimet e jashtëzakonshme të dushit me ujë të ftohtë akull Dushi me ujë të ftohtë në vend të atij me ujë të ngrohtë ka shumë përfitime për shëndetin tonë – nga shkrirja e dhjamit
Bashkëshortja e Alban Dudushit jep një mesazh sensibilizues për nënat e reja Kanë kaluar 4 muaj që nga dita kur Bieta Sulo dhe Alban Dudushi u bënë prindër të një djali shumë të bukur të quajtur K
Mënyra më e mirë për të pastruar kokën e dushit Duket sikur në fakt koka e dushit nuk nevojë të pastrohet pasi ajo është duke u larë gjithë kohës por kjo nuk ësht
Nusja e Alban Dudushit nis pushimet (FOTO LAJM) Që kur është bërë nënë kryeredaktorja e Top Show-t është bërë gjithashtu edhe shumë aktive. Çifti i njohur i ekranit
Nusja e Alban Dudushit gjen zgjidhjen perfekte për ti shpëtuar vapës Ka kaluar shumë pak kohë që kur bashkëshortja e Alban Dudushit, Bieta Sulo ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë dh
Pini gjithmonë një gotë ujë të ngrohtë para dushit! Ja pse Një gotë me ujë të ngrohtë para se futesh në dush është një prej këshillave më të shpeshta të mjekëve që duhet ta prakti
Kjo është pjesa më e papastër e trupit, si ta pastroni dhe ta mbroni nga infeksionet Nëse jeni të vëmendshëm, do të shihni që vetëm dushi nuk mjafton për të larguar gjithë papastërtitë e lëkurës. Për sh
Këto gabime gjatë dushit po jua shkatërrojnë flokët Lorean Cairns, themelues i Fox & Jane tregon se gabimet që bëjmë në dush mund të jenë faji që ne nuk kemi flokë të shënd
Këto objekte duhet të ndërroni më shpesh në banjo Tualeti është ajo pjesë e shtëpisë që duhet mirëmbajtur gjithmonë pasi mund të kthehet në një çerdhe mikrobesh e baktere
5 gabimet që bëjmë çdo ditë gjatë dushit (FOTO LAJM) Shumë njerëz mendojnë se të bësh dush është gjëja më e lehtë dhe nuk mund të ketë manuale. Por në fakt ka rregulla pë
Çfarë bën sot Nigda, ish bashkëshortja e Alban Dudushit? (FOTO LAJM) Sot e shohim më shumë se të lumtur përkrah partneres së tij të re, gazetares së "Top Show" Bieta Sulo, por e mbani mend
Ja sa herë mund ta përdorni peshqirin e dushit para se ta futni në lavatriçe Për shumë njerëz, mjafton që peshqiri i dushit të ndërrohet çdo një javë. Pas një dushi me ujë të nxehtë, ju e ndjeni ve