999 rezultate për

dushi

"Erdhi gjermaniii", Dudushi tregon si e shkatërroi shfaqjen kur ishte i vogël Duket se ardhja e Rajmonda Bulkut në Top Show, ka ngjallur kujtime të vjetra të moderatorit të spektaklit, Alban Dudushi
Përfitimet e jashtëzakonshme të dushit me ujë të ftohtë akull Dushi me ujë të ftohtë në vend të atij me ujë të ngrohtë ka shumë përfitime për shëndetin tonë – nga shkrirja e dhjamit
Alban Dudushi dhe Bieta shfaqen në pushime me djalin e tyre (FOTO LAJM) Padyshim që ata janë një nga çiftet më të pëlqyera të shoëbizit shqiptar. Ata kanë vetëm pak kohë që janë bërë prindë
Bashkëshortja e Alban Dudushit jep një mesazh sensibilizues për nënat e reja Kanë kaluar 4 muaj që nga dita kur Bieta Sulo dhe Alban Dudushi u bënë prindër të një djali shumë të bukur të quajtur K
Mënyra më e mirë për të pastruar kokën e dushit Duket sikur në fakt koka e dushit nuk nevojë të pastrohet pasi ajo është duke u larë gjithë kohës por kjo nuk ësht
Veprimi që rrezikon krijimin e kancerit ovarian Edhe pse vagina kryen procesin e pastrimit natyror në vetvete, 25% e grave pavarësisht paralajmërimeve të gjinekologët p
E bukura e Shqipërisë shfaqet me fustan nusërie (FOTO LAJM) Nëse ka një nga modele shqiptare që gjithmonë është pëlqyer nga publiku shqiptar është padyshim Adrola Dushi. Ish-
Adrola Dushi operacione plastike? Ja e vërteta Faqja “VIP-at e Bllokut” në Instagram ka demaskuar shumë figura publike dhe personazhe të dashur të ekranit. Ndërkohë
Shemsi Prençit i bie "profecia", sizmiologët: Tërmetet nuk parashikohen Kreu i Emergjencave Civile Shemsi Prençi alarmoi me deklaratën e një dite më parë se pas zjarreve e thatësirës, Shqipëri
Nusja e Alban Dudushit nis pushimet (FOTO LAJM) Që kur është bërë nënë kryeredaktorja e Top Show-t është bërë gjithashtu edhe shumë aktive. Çifti i njohur i ekranit
Nusja e Alban Dudushit gjen zgjidhjen perfekte për ti shpëtuar vapës Ka kaluar shumë pak kohë që kur bashkëshortja e Alban Dudushit, Bieta Sulo ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë dh
Adrola Dushi përlotet në emision: Nuk jam më e preferuara e... Prej një viti tashmë modelja e njohur Adrola Dushi është transferuar në Amerikë dhe ka filluar kontratat e njëpasnjëshme
Kozma Dushi sqaron statuset në Facebook: Dikush do të më bëjë keq (FOTO LAJM) Kozma Dushi është një nga këngëtarët më një karrierë shumë të gjatë dhe të suksseshme në Shqipëri dhe qe ka dhuruar gj
Alban Dudushi dhe Bieta prezantojnë djalin (FOTO LAJM) Një nga ciftet më të njohura dhe të dashura të publikut është moderatori i njohur Alban Dudushi dhe patnerja e tij Bie
Adrola Dushi rrëfen pengun më të madh në jetën e saj Adrola Dushi është një nga modelet më të mira dhe më në zë të Shqipërisë. Ylli shqiptar që po zhvillon karrierën në
Kozma Dushi lë nam, nuk di as të shkruajë Një prej artistëve që ka reaguar kundër vendimit të Bujar Nishanit për t’i dhënë titullin “ Mjeshtër i Madh” disa prej
Shpërthen Kozma Dushi: Sot edhe hidrauliku merr titullin “ Mjeshtër i Madh “ Vetëm pak ditë më parë President i Republikës Bujar Nishani ka nderuar më titullin “Mjeshtër i madh’ disa prej artistët
Nuk pritej, Adrola Dushi vjen me foto nudo (FOTO LAJM) Adrola Dushi duket se akoma mban kurorën e të qënit një nga modelet më të bukura të Shqipërisë. Edhe pse e re në mosh
Pini gjithmonë një gotë ujë të ngrohtë para dushit! Ja pse Një gotë me ujë të ngrohtë para se futesh në dush është një prej këshillave më të shpeshta të mjekëve që duhet ta prakti
Eni Çobani feston ditëlindjen, i biri e emocionon me një dedikim të veçantë (FOTO LAJM) Drejtuesja e rubrikës "Shihemi në Gjyq" tek e Diela Shqiptare, Eni Çobani feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë speci