999 rezultate për

dushi

E thjeshte dhe efektive, mësoni të pastroni kokën e dushit Duket sikur në fakt koka e dushit nuk nevojë të pastrohet pasi ajo është duke u larë gjithë kohës por kjo nuk ësht
Adrola Dushi merr vendimin fatal: Do heq dorë nga gjithçka! Adrola Dushi përherë di të shkëlqejë. Ish- Missi, shquhet për bukurinë e saj natyrale dhe jo rastësisht është ndër fe
Si kurrë më parë, Sinan Hoxha tregon kohën kur ishte emigrant: Se dija ç'ishte dushi! Sinan Hoxha sot është një ndër këngëtarët më të kërkuar në Shqipëri. Por dikur ai ka qënë thjesht një emigrant në Greqi.
Fillon bllokim i rrugëve Fehmi Agani dhe Hajdar Dushi në Prishtinë Gjatë ditës së sotme Komuna e Prishtinës ka informuar gjithë qytetarët se rrugët ‘Fehmi Agani’ dhe ‘Hajdar Dushi’ do të
Një vend përfekt për bakteriet, pse duhet bërë kujdes nga sfungjerët Ne të gjithë pothuajse përdorim sfungjerin e dushit për t’u larë. Na pëlqen dhe na duket sikur me të lahemi më mirë dhe
I dërgonte foto nga dushi burrit të saj, gruaja "flliq" publikisht studenten (FOTO LAJM) Një nënë nga Queensland ka turpëruar publikisht një studente, pasi zbuloi se i kishte dërguar një fotografi ku shfaqej e
Ky është Kron Art, vogëlushi i Alban Dudushit (FOTO LAJM) Ata të dy janë padyshim një nga çiftet më simpatikë dhe më të dashur për publikun. I kemi parë prej vitesh bashkë të
6 ndryshime që i ndodhin trupit tuaj gjatë dushit Për arsye të ndryshme, ndonjëherë rrimë në dush më shumë sesa duhet. Pra qendrojmë përafërisht më shumë se 40 minuta. St
Adrola Dushi shkëlqen me bukurinë e saj Adrola Dushi përherë di të shkëlqejë. Ish- Missi, shquhet për bukurinë e saj natyrale dhe jo rastësisht është ndër fe
Adrola Dushi pozon me shefin Bukuroshja shqiptare Adrola Dushi është cilësuar gjithmonë si një ndër më të bukurat e Shqipërisë. “Miss Universe Alb
Dush me ujë të ngrohtë apo të ftohtë? Zgjidhet dilema Përfitimet e jashtëzakonshme të dushit me ujë të ftohtë akull Pëlqej0 Dushi me ujë të ftohtë në vend të atij me ujë të
Kozma Dushi rikthehet në skenë për herë të parë pas 10 vitesh (VIDEO) Sot është nata finale e spektaklit “C’est la vie” ndaj edhe ka nisur me plot surpriza. Finalen e ka hapur Thumb dhe
Alban Dudushit i bëjnë suprizën e madhe Mbrëmjen e djeshme, gjatë transmetimit të Top Show Magazine ka ndodhur një surprizë e bukur. Moderatori i show-t, Alb
Adrola Dushi, një përqafim i ngrohtë me mashkullin e jetës së saj (FOTO LAJM) E lumtur sa më s’ka! Adrola Dushi,një nga vajzat më të bukura shqiptare shihet në një foto të fundit, teksa buzëqesh pa
Një vend përfekt për bakteriet, kujdes nga sfungjerët Ne të gjithë pothuajse përdorim sfungjerin e dushit për t’u larë. Na pëlqen dhe na duket sikur me të lahemi më mirë dhe
Nga dushi drejt e në Instagram! Nëna e saj kopjon Ritën (FOTO LAJM) Muajin e kaluar u mbajt eventi ‘MTV EMA Awards’ të cilin e drejtoi këngëtarja shqiptare Rita Ora. Atë natë Rita kisht
Baby G provokon e lagur nga dushi (FOTO LAJM) Këngëtarja Gordana Kingji e njohur në publik si Baby G kohën e fundit është shumë aktive në rrjete sociale. Në llogar
Nusja e Alban Dudushit poston foton më të ëmbël me djalin (FOTO LAJM) Kanë kaluar 4 muaj që nga dita kur Bieta Sulo dhe Alban Dudushi u bënë prindër të një djali shumë të bukur të quajtur Kr
Mënyra më efektive për të pastruar kokën e dushit Duket sikur në fakt koka e dushit nuk nevojë të pastrohet pasi ajo është duke u larë gjithë kohës por kjo nuk ësht
Ish-anëtari i KQZ-së publikon fakte për manipulimin e votave në Prishtinë (FOTO LAJM) Ish-anëtari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Florian Dushi, ka akuzuar Lëvizjen Vetëvendosje për vjedhje të votave në