999 rezultate për

dushi

Shpërthen Kozma Dushi: Sot edhe hidrauliku merr titullin “ Mjeshtër i Madh “ Vetëm pak ditë më parë President i Republikës Bujar Nishani ka nderuar më titullin “Mjeshtër i madh’ disa prej artistët
Nuk pritej, Adrola Dushi vjen me foto nudo (FOTO LAJM) Adrola Dushi duket se akoma mban kurorën e të qënit një nga modelet më të bukura të Shqipërisë. Edhe pse e re në mosh
Pini gjithmonë një gotë ujë të ngrohtë para dushit! Ja pse Një gotë me ujë të ngrohtë para se futesh në dush është një prej këshillave më të shpeshta të mjekëve që duhet ta prakti
Eni Çobani feston ditëlindjen, i biri e emocionon me një dedikim të veçantë (FOTO LAJM) Drejtuesja e rubrikës "Shihemi në Gjyq" tek e Diela Shqiptare, Eni Çobani feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë speci
Pse ju rrudhosen gishtërinjtë pas një dushi të gjatë Thuajse çdo njeri e ka vërejtur se pasi të bëjnë një dush të gjatë ose të freskohen në pishinë, gishtërinjtë rrudhosen d
E dini përse ju rrudhosen gishtërinjtë pas një dushi të gjatë? Thuajse çdo njeri e ka vërejtur se pasi të bëjnë një dush të gjatë ose të freskohen në pishinë, gishtërinjtë rrudhosen d
Kjo është pjesa më e papastër e trupit, si ta pastroni dhe ta mbroni nga infeksionet Nëse jeni të vëmendshëm, do të shihni që vetëm dushi nuk mjafton për të larguar gjithë papastërtitë e lëkurës. Për sh
Alban Dudushi bëhet baba për herë të dytë (FOTO LAJM) Moderatori i njohur shqiptar, Alban Dudushi dhe partnerja e tij Bieta Sulo sapo janë berë prindër të një djali. Lajmi ës
Zbulohet koha më e përshtatshme kur duhet të bëjmë dush Cila është koha më e mirë për dush? Edhe pse për këtë çështje ekziston një ndarje pothuajse e barabartë, ashtu si edhe t
A është ndarë Adrola Dushi nga bashkëshorti? Flasin fotot (FOTO LAJM) Ish-miss Universe Albania, Adrola Dushi ka qenë shumë e komentuar kohët e fundit për një ndarje të mundshme nga bashkësh
Këto gabime gjatë dushit po jua shkatërrojnë flokët Lorean Cairns, themelues i Fox & Jane tregon se gabimet që bëjmë në dush mund të jenë faji që ne nuk kemi flokë të shënd
Këto objekte duhet të ndërroni më shpesh në banjo Tualeti është ajo pjesë e shtëpisë që duhet mirëmbajtur gjithmonë pasi mund të kthehet në një çerdhe mikrobesh e baktere
5 gabimet që bëjmë çdo ditë gjatë dushit (FOTO LAJM) Shumë njerëz mendojnë se të bësh dush është gjëja më e lehtë dhe nuk mund të ketë manuale. Por në fakt ka rregulla pë
Çfarë bën sot Nigda, ish bashkëshortja e Alban Dudushit? (FOTO LAJM) Sot e shohim më shumë se të lumtur përkrah partneres së tij të re, gazetares së "Top Show" Bieta Sulo, por e mbani mend
Bajrami: Demarkacioni nuk varet nga Lista Serbe Marrëveshja e Demarkacionit me Malin e Zi nuk varet nga Lista Serbe, ka thënë gjatë një interviste për gazetën "Zëri" sh
Dushi i nxehtë djeg më shumë kalori se 30-minuta ecje Studiuesit thonë se të bërit e një dushi të nxehtë, duke bërë absolutisht asgjë mund të jetë po aq e dobishme për trupin
Ja sa herë mund ta përdorni peshqirin e dushit para se ta futni në lavatriçe Për shumë njerëz, mjafton që peshqiri i dushit të ndërrohet çdo një javë. Pas një dushi me ujë të nxehtë, ju e ndjeni ve
“Nuk jam në gjendje të flas”, bashkëshorti i Ermira Arapit refuzon të dëshmojë "Nuk jam në gjendje të flas”. Kështu është shprehur Armando Dushi, bashkëshorti i Ermira Dushit (Arapi) ndaj Policisë s
Udhëtimi i fundit i viktimave, sherri që solli tragjedinë Megjithëse ende nuk ka zyrtarisht një shkak për krimin e dyfishtë në Fier, kur Drini Derveni, sipas policisë vrau Ermira
Lëkurë të irrituar pas dushit? Ja ç’duhet të dini! Lëkura e irrituar pas dushit mund të ndodhë në një zonë të caktuar ose në gjithë trupin tuaj, ajo mund të shoqërohet me