999 rezultate për

dushi

Sophia e "Zonë e lirë" publikon foto sapo del nga dushi (FOTO LAJM) Ajo që tërheq gjithnjë vëmendjen të premteve mbrëma në "Zonë e lirë" është padyshim Sofia, asistentja e Arian Çanit.
Fundjava e lumtur e Alban Dudushit (FOTO LAJM) Alban Dudushi dhe Bieta Sulo u bënë prindër të djalit të tyre Kroi Art. Sot ketë të djelë, familja ka vendosur ta kal
Djali i Alban Dudushit hedh hapat e parë, Bieta lumturohet pa fund (VIDEO) Vetëm pak kohë më parë ata u bënë prindër të një vogëlushi, frut i dashurisë së tyre të gjatë. Gazetarët Alban Dudus
Harrojeni Adrola Dushin, çfarë i ndodhi pasi foli për ish-bashkëshortin Prej një viti tashmë modelja e njohur Adrola Dushi është transferuar në Amerikë dhe ka filluar kontratat e njëpasnjëshme
Ndarja nga bashkëshorti, Adrola Dushi tregon si i ka marrëdhëniet me të Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi tashmë prej një viti është ndarë nga bashkëshorti i saj Adisi. Me të ajo ka
Dudushi vihet në siklet: Pse u ndave nga gruaja e parë? Alban Dudushi është vënë në siklet ditën e sotme nga fëmijët në Piter Pan. Ai është pyetur për gruan e tij të parë.
Plasi mes modeleve, Xhesika Beberi injoron Oriola Marashin Xhesika Berberi është një ndër modelet shqiptare që po prek suksesin edhe në tregun amerikan. Ajo së fundmi ka qënë e ft
Albano Bogdo “tallet” lezetshëm me Adrola Dushin (FOTO LAJM) Është një nga aktorët kryesor të emisionit të ndjekur të humorit “Aparatamenti 2XL”. Bëhet fjalë për aktorin Albano
Plas tek Dudushi: Ik o pensionist mos na çaj tr*pin! Wshtë shoqëruar me debate të ashpra emisioni i mbrëmshëm i Top Shoë ku të ftuar ishin Shpëtim Nazarko, Alfred Lela dhe E
"Shqiptarja më e bukur", prezanton nënën e saj (FOTO LAJM) Adrola Dushi është një nga vajzat më të bukura shqiptare. Në një foto të postuar në Instagram ajo ka prezantuar nënën e
Debati për taksat, Rama i kthehet ashpër gazetarit në studio Kryeministri Edi Rama është i ftuar këtë mbrëmje në emisionin ‘Top Shoë’. Gjatë intervistës, gazetari Alban Dudushi
Mikesha hedh dritë mbi divorcin e Adrola Dushit Që prej vitit 2012, ku fitoi kurorën e “Miss Universe”, Adrola Dushi ka qenë në qendër të mediave. E bukur, e sukses
Pas ndarjes nga bashkëshorti, Adrola Dushi nuk është vetëm (FOTO) Tashmë e ka pranuar publikisht ndarjen nga bashkëshorti. Madje, Adrola Dushi te ‘Xing me Ermalin’ ku edhe e bëri këtë p
E thjeshte dhe efektive, mësoni të pastroni kokën e dushit Duket sikur në fakt koka e dushit nuk nevojë të pastrohet pasi ajo është duke u larë gjithë kohës por kjo nuk ësht
Adrola Dushi merr vendimin fatal: Do heq dorë nga gjithçka! Adrola Dushi përherë di të shkëlqejë. Ish- Missi, shquhet për bukurinë e saj natyrale dhe jo rastësisht është ndër fe
Si kurrë më parë, Sinan Hoxha tregon kohën kur ishte emigrant: Se dija ç'ishte dushi! Sinan Hoxha sot është një ndër këngëtarët më të kërkuar në Shqipëri. Por dikur ai ka qënë thjesht një emigrant në Greqi.
Fillon bllokim i rrugëve Fehmi Agani dhe Hajdar Dushi në Prishtinë Gjatë ditës së sotme Komuna e Prishtinës ka informuar gjithë qytetarët se rrugët ‘Fehmi Agani’ dhe ‘Hajdar Dushi’ do të
Një vend përfekt për bakteriet, pse duhet bërë kujdes nga sfungjerët Ne të gjithë pothuajse përdorim sfungjerin e dushit për t’u larë. Na pëlqen dhe na duket sikur me të lahemi më mirë dhe
I dërgonte foto nga dushi burrit të saj, gruaja "flliq" publikisht studenten (FOTO LAJM) Një nënë nga Queensland ka turpëruar publikisht një studente, pasi zbuloi se i kishte dërguar një fotografi ku shfaqej e
Ky është Kron Art, vogëlushi i Alban Dudushit (FOTO LAJM) Ata të dy janë padyshim një nga çiftet më simpatikë dhe më të dashur për publikun. I kemi parë prej vitesh bashkë të