999 rezultate për

dushi

Policia bastis shtëpinë e Burdushit Policia dhe Prokuroria në këto çaste gjenden në shtëpinë e mjekut popullor, Hysri Peqani, i njohur si Burdushi. Këtë
Aktakuzë ndaj Burdushit, rrezikon 3 vite burg Prokuroria Themelore Prizren ka ngritur aktakuzë ndaj Hysni Peqani i njohur si “Burdushi”.Sipas aktakuzës së Prokurorisë
Adrola Dushi bën deklaratën e madhe: Djemtë shqiptarë, më të mirët në botë E ftuar në programin “Why Not” të Roza Latit orë më parë ka qenë Adrola Dushi. Modelja, e cila prej kohës ndjek karrier
Bëni shumë kujdes nga sfungjerët, janë të rrezikshëm Ne të gjithë pothuajse përdorim sfungjerin e dushit për t’u larë. Na pëlqen dhe na duket sikur me të lahemi më mirë dhe
Foto nga dushi, Enca shfrenon imagjinatën e çmend fansat Enca e çmendi rrjetin me publikimin e videoklipit "Kujt po i han" që shkaktoi shumë komente dhe e gjithë vëmendja ishte
Sot një nga moderatorët më të njohur, por dikur bënte llaç e ngrinte tulla (VIDEO) Moderatori i njohur Alban Dudushi është shumë i dashur për publikën për shkak të natyrës së tij popullore dhe të ngrohtë
Lakuriq me partneren mes avujve të dushit, VIP-i shqiptar publikon foton e nxehtë (FOTO LAJM) Renato Mekolli është një ndër kuzhinierët më të njohur në vend duke marrë mjaft vëmendje. Sëfundmi, në faqene e tij
Nuk nxjerr ujë mjaftueshëm? Si të pastroni kokën e dushit Duket sikur në fakt koka e dushit nuk nevojë të pastrohet pasi ajo është duke u larë gjithë kohës por kjo nuk ësht
E tmerrshme, pse nuk duhet të përdorni sfungjer për t’u larë Ne të gjithë pothuajse përdorim sfungjerin e dushit për t’u larë. Na pëlqen dhe na duket sikur me të lahemi më mirë dhe
Pas dhjetë vitesh në ekran, largohet Alban Dudushi? Emisioni i njohur “Top Show Magazine” në televizionin “Top Channel” është mbyllur përfundimisht. Pas dhjetë vitesh në
S'kishte kohë, Kejvina ikën tek Ermali siç del nga dushi (VIDEO) Ka nisur mbrëmjen e sotme në TV Klan sezoni i ri i emisionit që ju mban gozhduar pas ekranit çdo të shtunë, “Xing me Erm
Bieta Sulo tregon emisionin e fundit, por dorën e fundit e dha Dudushi Rreth 1 javë më parë, Bieta zbuloi emisionin e ri që nis të hënën (3 shtator) në Top Channel. Autorja dhe moderatorja e
Ishte zhdukur 2 muaj nga rrjetet sociale, Adrola Dushi tregon arsyen e vërtetë Adrola Dushi është padyshim një nga modelet më të pëlqyera nga publiku e ndër më të komentuarat në media e rrjete social
Shmangini këto gabime kur bëni dush Të bësh dush është pjesë e rutinës së përditshme të shumicës së njerëzve dhe jo diçka për të cilën na duhet të mendojmë
Rekord: Shqipëria është tronditur nga 820 tërmete Tërmetet e njëpasnjëshme vazhdojnë të lëkundin Shqipërinë e Mesme në këtë sezon veror. Kjo situatë ka shkaktuar frikë te
E dekompozuar në dush, kjo është 40-vjeçarja që u gjet e vdekur në Pogradec Një 40-vjeçare është gjetur e dekompozuar në apartamentin e saj në Pogradec. Ajo është gjeture dekompozuar në kabinën e
Arsyeja e tmerrshme pse nuk duhet të përdorni sfungjer për t’u larë Ne të gjithë pothuajse përdorim sfungjerin e dushit për t’u larë. Na pëlqen dhe na duket sikur me të lahemi më mirë dhe
Në mëngjes apo në darkë? Kur duhet të bëni dush Shumë persona preferojnë të lahen në mëngjes, ka të tjerë të cilët preferojnë të bëjnë dush në mbrëmje para se të flenë.
Adrola Dushi kapet mat me ish-bashkëshortin në Tiranë (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi prej muajsh ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pasi u komentua gjatë ndar
Pse nuk duhet t’a përdorni më sfungjerin e dushit Ne të gjithë pothuajse përdorim sfungjerin e dushit për t’u larë. Na pëlqen dhe na duket sikur me të lahemi më mirë dhe