999 rezultate për

dushi

Policia arreston Burdushin Policia e Kosovës e ka arrestuar sot mjekun popullor Hysri Peqanin, të njohur si Burdushi. Ky lajm është konfirmuar edhe
Kthejeni dushin në një moment pasioni Dushi është mënyra më e lehtë për t'u qetësuar në një ditë të nxehtë, por me njëfarë parashikueshmërie ai mund të shndër
Merrni shembull, të divorcuar por bashkëshorti komplimenton publikisht Adrola Dushin (FOTO LAJM) Prej disa vitesh, modelja e njohur Adrola Dushi i ka dhënë fund martesës së saj me ish-partnerin Adis Patushi, me të cil
Çudit Adrola Dushi, me kë do i bëjë kaq shumë fëmijë? (FOTO LAJM) Është një nga modelet më të bukura shqiptare dhe madje edhe me famë dhe karrierë jashtë vendit. po flasim për Adrola Dus
Dush në mëngjes apo në darkë, studiuesit i japin fund dilemës Dilema, të lahesh më mirë në mëngjes apo në darkë?! Në fakt shumica prej nesh lahen kur ta kenë më mbarë, por universite
A është i këshillueshëm dushi me ujë të ftohtë për flokët Uji i ftohtë është i këshillueshëm për flokët. Nëse do që të keni flokë më të shndritshëm, më pak të ngatërruar dhe më t
Dushi me ujë të ftohtë sjell përfitime shëndetsore Sigurisht se ju ka rastisur edhe juve që të dëgjoni se dushi me ujë të ftohtë është i shëndetshëm, mirëpo a është e vërt
Adrola Dushi bëhet nostalgjike, poston foto nga fëmijëria (FOTO LAJM) Adrola Dushi është një nga vajzat më të bukura shqiptare e cila ka korrur sukses si modele në mbarë botën. Aktualisht aj
Adrola Dushi një mbretëreshë e vërtetë në sfilatat e modës (FOTO LAJM) Adrola Dushi prej vitesh ‘sundon’ pasarleta shqiptare me bukurinë dhe linjat e saj të përkryera. Ajo është padyshim n
Plas mes Burdushit dhe Milaim Zekës: Ky vend, legeni ku vjell ti Deputeti i Kuvendi të Kosovës, Milaim Zeka, vazhdimisht në deklarime e tij, për të përshkruar gjendjen e keqe në të cilë
Dushi i përditshëm është i dëmshëm Asgjë nuk ju zgjon në mëngjes më shumë sesa një dush i mirë. Normalisht se dushi e ka edhe përfitimin se ju mban të p
Zbërthehet grupi kriminal në Sarandë, ja si futej droga në Greqi Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë zhvilluan dje një megaoperacion antidrogë në Sarandë ku arrestuan 10 persona,të cilët dys
Një nga femrat më të bukura shqiptare befason pa grim (FOTO LAJM) Adrola Dushi, cilësohet si femra më e bukur në trojet shqiptare. Ajo mban epitetin si njëra ndër femrat më të bukura
Kejvina nxjerr foto pasi del nga dushi (FOTO LAJM) Ajo u bë e njohur në mediat shqiptare falë një emisioni. Bëhet fjalë për Kejvina Kthellën e cila prej shumë pak kohës
Dushi në mëngjes sjell këto përfitime Studimet e fundit tregojnë se koha kur njerëzit zgjedhin të bëjnë një dush ndikon drejtpërdrejtë në organizmin e tyre.
Marina sensuale sapo del nga dushi (FOTO LAJM Prezantuesja Marina Vjollca ka kohë që nuk ka postuar nëpër rrjetet sociale. Ka pothuajse një javë qëkurse prezantues
Kristina i nxjerr të “palarat” në sherr të bukurës së Shqipërisë (FOTO LAJM) Dy modelet e famshme shqiptare, njëkohësisht dhe mikesha të ngushta prej disa vitesh, Adrola Dushi dhe Kristina Bakiu nu
Burdushi lirohet nga burgu Pas katër muajsh qëndrimi në paraburgim, mjekut popullor Hysri Peçani të njohur si Burdushi iu është ndryshuar masa e pa
Alban Dudushi përlotet në mes të emisionit Surpriza që programi “Dua të të bëj të lumtur” kishte rezervuar për një ndër ikonat e Top Channel, Alban Dudushin ishin
Burdushi tregon se kush e shtyu drejt tentimit të vetëvrasjes Zyrtarë të Këshillit për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut, e kanë vizituar sot në Qendrën e Paraburgimit në