999 rezultate për

dushi

"A ka mashkull që nuk tradhëton", Bieta Sulo i jep përgjigjen epike për Dudushin (VIDEO) Bieta Sulo është përballur me një pyetje që bëhet shpesh, pasditen e sotme në emisionin e saj "Ftesë në 5". Bieta ki
Mbi 2 mijë tërmete në pak javë, sizmologët u bëjnë apel qytetarëve Pas goditjes shkatërrimtare të 26 nëntorit, mbi 2000 tërmete kanë rënë për gati 1 muaj në Shqipëri. Më i fundit, me i
E pastrojmë rrallë, por këtu gjendet bakteri më i rrezikshëm në banjë Studiuesit në Universitetin e Kolorados morën mostra të ADN-së nga 656 familje dhe zbuluan se shumica e banjave përmbajn
Një bakter i rrezikshëm fshihet në banjë në një vend që zakonisht nuk e pastrojmë Studiuesit në Universitetin e Kolorados morën mostra të ADN-së nga 656 familje dhe zbuluan se shumica e banjave përmbajn
Monika Kryemadhi sulmon Vasilin dhe Dudushin: Keni bërë qoka ndaj Ramës! Mbrëmja e djeshme nuk ka qenë aspak e qetë në Open. Kjo pasi kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka sulmuar hapur moder
Pas të gjithëve, edhe Adrola Dushi ka diçka për t’i thënë Ardit Gjebreas! (FOTO LAJM) Edicioni i 21 i festivalit të “Këngës Magjike” u kthye në kryefjalën e mediave këto ditë. Eneda Tarifa me këngën “Ma
Vajza e Alban Dudushit është bërë një zonjushë e vërtetë, Bieta: 2 shoqet e ngushta (FOTO LAJM) Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit dhe siç shihet në foton e mëposhtem ajo ta
E bukura e Shqipërisë, fansat zhgënjehen nga Adrola Dushi (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u mbajt nata e parë e "Kënga Magjike 2019". Ardit Gjebrea këtë vit kishte zgjedhur të prezantonte
Batutat/ Meta për Kryemadhin: Më shkatërruesen e kam në shtëpi... Meta mbremjen e sotmeka folur për përplasjen që ka me ambasadorët. I ftuar në emisionin “Open”, Meta foli edhe për Op
Ndoshta dushi i ftohtë nuk ju duket aq komod, por pas kësaj do të ndryshoni mendje Bërja e një dushi me ujë të ftohtë mund të mos jetë shumë ndjellës për shumë prej jush, por nëse e bëni herë pas here, m
Adrola Dushi si kurrë më parë, "replikë" me shekullin 21: Se*si dhe tymosja janë të lira (FOTO LAJM) Adrola Dushi është pa pikën e dyshimit një ndër modelet më të bukura dhe të sukseshme në trojet shqiptare. Modeatorja
“Në ditët më të errëta, kujtoj e kujt jam!”, emocionon Adrola Dushi (FOTO LAJM) Adrola Dushi ka bërë një dedikim mjaft të veçantë për prindërit e saj! Modelja shqiptare ka postuar një fotografi në
Pas Arbanës edhe Bieta, dalin pamjet nga shtëpia luksoze e Alban Dudushit (FOTO LAJM) Çifti i moderatorëve Bieta Sulo dhe Alban Dudushi janë ndër më të njohurit në botën e televizionit. Ata janë prindër të
"Pavllo im": Adrola Dushi bën publike lidhjen me modelin (FOTO LAJM) Modelja e njohur Adrola Dushi është komentuar gjatë në mediat rozë jo vetëm për karrierën e saj si modele por edhe përsa
Lau flokët me "Pantene", vajza shikon tmerrin me sy (FOTO LAJM) Një vajzë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës është detyruar të rruaj kokën dhe të mbetet tullace pasi doli nga dushi.
Policia arreston Burdushin Policia e Kosovës e ka arrestuar sot mjekun popullor Hysri Peqanin, të njohur si Burdushi. Ky lajm është konfirmuar edhe
Kthejeni dushin në një moment pasioni Dushi është mënyra më e lehtë për t'u qetësuar në një ditë të nxehtë, por me njëfarë parashikueshmërie ai mund të shndër
Merrni shembull, të divorcuar por bashkëshorti komplimenton publikisht Adrola Dushin (FOTO LAJM) Prej disa vitesh, modelja e njohur Adrola Dushi i ka dhënë fund martesës së saj me ish-partnerin Adis Patushi, me të cil
Çudit Adrola Dushi, me kë do i bëjë kaq shumë fëmijë? (FOTO LAJM) Është një nga modelet më të bukura shqiptare dhe madje edhe me famë dhe karrierë jashtë vendit. po flasim për Adrola Dus
Dush në mëngjes apo në darkë, studiuesit i japin fund dilemës Dilema, të lahesh më mirë në mëngjes apo në darkë?! Në fakt shumica prej nesh lahen kur ta kenë më mbarë, por universite