999 rezultate për

dukesha

Kate: Dua të paktën tre fëmijë Përfundimisht Kate dëshiron një familje të madhe, me së paku tre fëmijë. Ndonëse ajo është shtatzënë, duket se i ka vend
Dukesha Kate, pilotja luftarake më e bukur që keni parë (FOTO LAJM) Çifti mbretëror britanik Princ William dhe Dukesha e Cambridge Kate Middleton vijojnë turin e suksesshëm në Australi ku
Dukesha Kate bëhet kapitene (FOTO LAJM) Dukesha e Cambridge Kate Middleton ka marrë pjesë në një garë me jahte në portin e Auckland në Zelandën e Re. E shoqërua
Kate Middleton, Dukesha e "jeshiltë" Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, ishte veshur e tëra me një ngjyrë jeshile të errët gjatë festës së St. Patrick kët
Dukesha Kate, e mrekullueshme në mbrëmjen Gala (FOTO LAJM) Dukesha e Cambridge Kate Middleton del publikisht në angazhimin e saj të parë për vitin 2014. E mrekullueshme bashkëshor
Një Bentley luksoz për çiftin mbretëror (FOTO-LAJM) Ardhja në jetë e bebes së çiftit mbretërorë do të thoshte se princi dhe dukesha duhej të hiqnin dorë nga makinat luksoze
Dukesha Kate, kurorë përrallore në ballon mbretërore (FOTO LAJM) Ashtu siç i ka hije një dukeshe, Kate Middleton është shfaqur e veshur me të bardha dhe me një kurorë mbretërore në kokë
Dukesha Kate shkëlqen në mbrëmjen gala (FOTO LAJM) Dukesha e Cambridge, Kate Middleton ka shkëlqyer në daljen e saj të parë në tapetin e kuq pas lindjes së pasardhësit të
Kate dhe William prezantojnë "Royal Baby" (FOTO LAJM) Duka dhe Dukesha e Kembrixh kanë dalë dje nga spitali "St Mary" në Londër, bashkë me djalin e tyre të sapolindur. Duke d
Dukesha inauguron anijen luksoze (FOTO-LAJM) Dukesha e Kembrixhit inauguron anijen e re të ndërtuar nga italianet e Financtieri. Një muaj para lindjes, Kate është pa
Kujdes me takat e larta Kate (FOTO-LAJM) Një incident i vogël i ka ndodhur dukeshës Kate Midletone gjatë një ceremonie në Aldershot. Një prej takave të këpucës s
Fëmija e Kate do të jetë vajzë (FOTO-LAJM) Ajo ia ka dalë gjithmonë të ruajë sekretet, por Dukesha e Cambridge u tregua e pakujdesshme këtë radhë duke lënë të kupt
Kate ka sot ditëlindjen, sa vjeç mbush Dukesha? (FOTO-LAJM) Dukesha e Cambridge Kate Middleton, mbush sot 31 vjeç. Pallatit mbretëror njoftoi se Kate do ta festojë ditëlindjen, në
Pas 4 ditësh, Kate lë spitalin (FOTO-LAJM) Pas katër ditësh trajtimi në spital Dukesha e Kembrixhit Kate Midellton, dukesha e Kembrixhit ka lënë sot në mëngjes spi
Më në fund, Princi William dhe Dukesha Kate Middleton presin një fëmijë Pas 20 muajsh martesë, Princi William dhe bashkëshortja e tij, Dukesha Kate Middleton, kanë njoftuar se janë në pritje t
Dukesha Middleton është shtatzënë Nuk është hera e parë që ky lajm publikohet në media, por këtë radhë ndryshon burimi i informacionit. Mikesha e Kate Mid
Dukesha e Kembrixhit e aftë në shumë sporte (FOTO-LAJM) Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, bashkëshorti i saj princi William dhe kunati Harry, në cilësinë e ambasadorëve të
Besarda: Pse dola nga Big Brother Nuk i rezistoi më shumë se 24 orë izolimit nga realiteti i jashtëm dhe vendos që të largohet nga shtëpia e Big Brother 5
Dukesha e Kembrixhit hap qendër për kancerin Princi William dhe gruaja e tij Catherine kanë hapur repartin për trajtimin e fëmijëve me kancer. Qendra e re për fëmijë
Kate ndjek gjurmët e Dianës për t’u bërë mbretëreshë Dukesha e Kembrixh po shkon në shkollën e “institucioneve” për t’u përgatitur për një jetë me impenjime zyrtare dhe për