999 rezultate për

dukej

VIDEO/ E frikshme, foshnja shëtit jashtë dritares së katit të tetë Një video shokuese është postuar në YouTube, ku shihet se si një foshnje qëndron në këmbë në parvazin e dritares në kati
Si dukej e dashura e Ledri Vulës në dasmën e Elitës dhe Gjikos (FOTO LAJM) Prej kohësh Ledri Vula është përfolur për një lidhje me një vajzë me emrin Sara, lidhje për të cilën Ledri ka preferuar
Synonte të dukej si "Boss" në Dubai por njeriu i fortë kthehet në qesharak (VIDEO) Kur njeriu më i fortë në botë vizitoi Dubain përrallor, u sigurua që të merrte vëmendjen e mjaftueshme. Ai hipi në nj
S'do t'a njihni! Si dukej Jozefina Topalli (FOTO LAJM) Ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, është një prej femrave më të njohura e më të ndjekura nga publ
Video e rrallë, si dukej qendra e Tiranës në vitet '30 (VIDEO) Nga Ilir Ikonomi Banka e Shtetit është në ndërtim e sipër, djathtas duket Kafe Kursal, fshatarët sjellin barrë m
Foto e papublikuar më parë, ja si dukej Messi i vogël (FOTO LAJM) Lionel Messi padyshim që është shëndërruar në një legjendë të futbollit. Argjentinasi e ka shfaqur pasionin e tij që
E dashura e Neymar mahnit Venecian, kështu dukej në tapetin e kuq Në Venecia të Italisë po mbahet edicioni i 75-të i Festivalit të Filmit ku figura të njohura nga të gjitha fushat zbresi
Shihni si dukej Marina Vjollca në emisionin e parë si prezantuese (FOTO LAJM) Ndonëse këtë periudhë ka qëndruar në qetësi duke mos bërë të ditur nëse do e shohim këtë sezon të ri televiziv, sërish M
Si dukej Marina Vjollca sot e vite më parë? Marina tashmë është kthyer në një nga personazhet më të spikatur në botën e shoëbizit shqiptar për moderimin e shkëlqyer
Sot nënë e dy fëmijëve, si dukej Ami dikur me bikini Moderatorja Amarda Toska është një nga personazhet më të dashur të publikut shqiptar. Aktualisht ajo është duke shiju
Kështu dukej Alketa Vejsiu kur ishte e vogël (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. POr ajo është kujdes
Sot një divë, si dukej vite më parë këngëtarja shqiptare Duke qenë se nëpërmjet rrjeteve sociale kemi gati gati kontakt të përditshëm me personazhet e njohur që pëlqejmë aq shum
Me akne dhe buzë të holla, si dukej Oriola para se të bëhej e famshme Setet e saj fotografike janë nga më të lakuarit në media. Oriola Marashi gjithmonë kujdeset të rrëmbejë vëmendjen e t
Nuk njihet! Fansat i nxjerrin bojën Xhensilës me foton e para 10 viteve (FOTO LAJM) Ajo është një ndër këngëtaret më të komentuara për pamjen e saj, krahas famës dhe karrierës. Xhensila Myrtezaj është
Kujdes nga vaji i kokosit, nuk është aq i mirë sa ç’dukej Vaji i kokosit është bërë praktikisht si vajza më popullore e shkollës, e cila na dukej perfekte në gjithçka. Ajo kishte
Ushtari flet për vallëzimin me Melania Trump (VIDEO) Në ditën e inaugurimit të Donald Trump si Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania vallëzoi përkrah ushta
Alfatini: Brazili i vitit 1958 dukej një skuadër nga Playstation, nuk gabonte kurrë Ish-lojtari i Brazilit, Hoze Alfatini, do të mbushë nesër plot 80 vjeç dhe ai ka dhënë një intervistë për “Gazzetta dell
Me flokë të gjata dhe të kapura bisht, si dukej Jul Deda vite më parë ulian Deda prej vitesh njihet si aktor, megjithatë ditën e sotme ai ka zbuluar se me çfarë merrej para se të bëhej i njo
Nusja i nxjerr vjehrrit gishtin e mesit, por pastaj e pëson keq (FOTO LAJM) Duket se gjesti i pamenduar mirë i një nuseje të re nervozoi pa masë vjehrrin e saj, i cili e nokautoi në momentin kur a
U bë e famshme për pak ditë, si dukej Tayna dikur (VIDEO) Kënga "Columbiana" e ktheu Taynën në një personazh të njohur menjëherë. Ajo është ndër të rrallat këngëtare shqiptare