999 rezultate për

dukej

Sot një bishë e vërtetë, por si dukej Tayna para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Tani ajo për hir të së vërtetës është mjaft e bukur dhe joshëse, mirëpo si ka qenë këngëtarja para se të bëhej e famshme
Vajza e Hazirit e lagur nga pishina përvëlon fansat (FOTO LAJM) Vajza e kryetarit të Gjilanit Lutfi Hazirit, Kenga di të jetë shpesh pjesë e mediave rozë me fotografitë që poston. G
Sherr në Fushë-Krujë, goditet lojtari i Tiranës (VIDEO) Ka degjeneruar situata në stadiumin "Redi Maloku", të Fushë-Krujës. Atmosfera e acaruar dukej qartë që nga fillimi i nde
Si dukej Samanta Karavello para se të bënte hundën dhe dhëmbët (FOTO LAJM) Samanta Karavello është një këngëtare shumë e talentuar dhe me pamje shumë të ëmbël, të cilën natyrisht e ka përsosur me
21 vite më parë, si dukej Enedi Tarifa ku këndonte (FOTO LAJM) Këngëtarja Eneda Tarifa është padyshim një ndër artiset më të njohura dhe të dashura, këngët e së cilës dëgjohen shumë
E keni parë Oriola Marashin më në formë se kaq ? (FOTO LAJM) Oriola Marashi vazhdon të komentohet linjat e saj tërheqëse, shkruan Albeu.com Edhe imazhet e reja të publikuar në ‘I
Pirlo kritikon ashpër Juventusin: Ekip pa identitet në fushë Ish-mesfushori i Juventusit Andrea Pirlo ka kritikuar ashpër performancën e bardhezijve të cilët humbën dje 2-0 nga Atl
Këngëtarja shqiptare tregon si veshi 5 palë geta që të mos dukej e dobët Ishte viti 1996 kur kënga e Eranda Libohovës “Kthehu për vete për mua” i bëri të gjithë për vete. Ajo që ju nuk dini
Si dukej Bora Zemani në kohën kur ishte velinë (FOTO LAJM) Bora Zemani sot është kthyer në një nga moderatoret më të mira sportive. Por pak e dinë se në fakt, Zemani e ka nisu
Nuk plaket kurrë, si dukej vite më parë Eli Fara (FOTO LAJM) Eli Fara ndau sërish me ndjekësit disa foto të tjera për shkak të sfidës që përfshiu rrjetin. Në njërën prej tyre, aj
Del videoja, si dukej Bora Zemani këngëtare (VIDEO) Moderatorja e njohur Bora Zemani prej vitesh tashmë është bërë pjesë e ekranit dhe ka prezantuar një sërë emisionesh të
Prokuroria zbardh dosjen, njihuni me shqiptarin që operoi fytyrën që të dukej si bullgar Me dëshirën për tu ikur nga vendi, Shqiptarët vjedhin identitetin e shtetasve të huaj, duke u maskuar herë si Grekë, Mal
Për herë të parë, si dukej Alketa Vejsiu 5 muajshe shtatzënë (VIDEO) Alketa Vejsiu prej kohësh është kthyer në një nga moderatoret që preferohet nga të gjithë shqiptarët. Ajo është nënë
Brune dhe me baluke, si dukej Marina Vjollca fëmijë (FOTO LAJM) Marina Vjollca, është një prej moderatoreve më të dashur për publikun shqiptar, pavarësisht se ajo ka disa kohë që mungo
Sot një super modele, por si dukej e dashura e Feros disa vite më parë (FOTO LAJM) Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë një ndër çiftet më të komentuar të shoWbizit shqiptar. Ata duken më t
"Hëna e përgjakur" dhuron spektakël, si dukej nga Tirana (FOTO LAJM) Mbrëmjen e 21 janarit dhe në orët e para të mëngjesit të 21 janar 2019 u shfaq në qiell “Super hëna e përgjakur”. Për Am
Ilda Bejleri feston ditëlindjen, por si dukej para 10 vitesh (FOTO LAJM) Ilda Bejleri, njihet si një nga moderatoret me seksi në ekranet shqiptare. Ilda ditën e sotme ka ditëlindjen por me
Njihet si vajza më e bukur në botë, si dukej Thylane para 10 vitesh (FOTO LAJM) Thylane Blondeau njihet në industrinë e modës si vajza më e bukur në botë. Thylane së fundmi është bërë pjesë e sfidë
Si dukej Alba 10 vjet më parë kur nuk ishte fare e famshme Balerina e njohur Alba Hoxha është përfolur tashmë prej kohësh për një lidhje me Albi Nakon. Por kjo nuk e ka penguar
"Martesa bën mrekulli", si dukej Bes Kallaku 13 viteve më parë (FOTO LAJM) Aktori, Bes Kallaku është një nga persoanzhet me të dashur për publikun shqiptart. Ai ka dalë që në moshë fare të vo