999 rezultate për

dukej

Ndjekësit dyshojnë për operacione plastike, Lei Kraja publikon si dukej para famës (FOTO LAJM) Një nga moderatoret më bukuroshe të sportit, Lei Kraja ka qenë shpesh në vëmendje të mediave pasi tashmë ajo është kthye
Beyonce u rikthye dhe të gjithë "lanë kokën" pas veshjeve të saj! (FOTO LAJM) U bë një kohë të gjatë pa marrë asnjë lajm nga Beyonce dhe sapo nisëm t’ja ndjenim mungesën, na mahniti me daljet e fund
Në kohën e gjimnazit, si dukej Eva Murati para famës (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Eva Murati është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme, të cila
Me flokët zero dhe jelek leshi, si dukej Albin Kurti pas lirimit (FOTO LAJM) Ish i burgosuri politik dhe ish atasheu ushtarak në Ambasadën e Kosovës në Tiranë, Enver Dugolli, ka publikuar një fotog
"Më dukej gentleman, por doli bishë", Roza Lati flet hapur Roza Lati shquhet për natyrën e hapur dhe faktin se gjërat i thotë hapur. Roza tregoi se djali në fillim ishte sjellë
Sot vajzat çmenden pas tij, si dukej Shpat Kasapi para famës (FOTO LAJM) Shpat Kasapi ndonëse nuk është treguar shumë aktiv me projekte muzikore, vazhdon të mbetet një ndër këngëtarët më të das
Me vetëbesim të ulët nga pamjes, si dukej e dashura e Olsit tregon disa vite më parë (FOTO LAJM) Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli Tako, janë kthyer në dyshen më të njohur e të komentuar të showbiz-it, të cilët ja
Seldi para famës? Shikoni si dukej këngëtari (FOTO LAJM) Janë të shumta rastet kur VIP-at ndjejnë nostalgji për të shkuarën, për periudhën e fëmijërisë. Kështu i ka ndodhur së f
Ekspertja gjermane për negociatat: Për Shqipërinë dukej që në fillim vështirësia Edhe pse thuajse të gjithë i kanë humbur shpresat për hapjen e negociatave pas vendimit të djeshëm, ka akoma nga ata që
Sa e ëmbël! Marina Vjollca tregon si dukej fëmijë dhe ndryshimin bëjeni vetë (FOTO LAJM) Marina Vjollca është një ndër femrat më simpatike të ekranit shqiptar. Me ëmbëlsinë e saj ajo ka ditur të bëjë për ve
Sot është një ndër reperët më të suksesshëm, por si dukej Gjiko para famës (FOTO LAJM) Gjiko Gjikolli është një ndër reperët më të suksseshëm në estradën shqiptare, këngët e të cilit (si bashkëpunim ashtu dh
Robert Berisha nostalgjik, s'do e njihni si dukej para famës (FOTO LAJM) Robert Berisha është kthyer në një ndër emrat më të njohur e të komentuar të shoëbiz-it shqiptar, i cili disa javë më pa
Valdrin Sahiti vesh Cardi B dhe reperja nuk mund të dukej më bukur se kaq (VIDEO Gjithçka nisi pak kohë më parë me një follow në Instagram dhe tani janë bërë bashkëpunëtore. Besojeni ose jo, dizajnu
Si do të dukej bota pa celularë? Fotografi realizon shkrepjet e "frikshme" (FOTO LAJM) Një seri fotosh të quajtur “Removed” nga fotografi amerikan Eric Pickersgill tregon njerëzit që shikojnë aty ku zakonish
Sot është një super yll, si dukej Dhurata Dora para famës (FOTO LAJM) Dhurata Dora që prej vitesh është kthyer në një ndër këngëtaret më të pëlqyera për publikun. Ndonëse në një moshë të re,
Këto foto s’i kishit parë kurrë! Si dukej Capital T kur ishte fëmijë (FOTO LAJM) Reperi shumë i dashur për shqiptarët, Capital T, është kthyer në kryefjalën e mediave për shkak të koncertit madhështor
Kështu dukej aeroporti i Vlorës në vitet 1914-1916, ja sa kushtonin biletat (FOTO LAJM) Nga Kreshnik Kuçaj Shqipëria ka një histori relativisht të hershme të transportit civil e ushtarak ajror. Fluturimet
"Mini Kejvina", kështu dukej modelja më e përfolur kur ishte fëmijë (FOTO LAJM) Gjatë verës jemi mësuar ta shohim Kejvinën më bikini dhe goxha të ekspozuar në rrjetet sociale. Çdo dalje e saj ka bë
Miriam Cani nostalgjike, dukej totalisht ndryshe kur ishte 18 vjeç (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Miriam Cani pak kohë më parë zbuloi për të gjithë lajmin e ëmbël të shtatzënisë. Bukuroshja është
10 vjeçari bën zbulimin e pazakontë, 11 vezë dinosaurësh (FOTO LAJM) Një nxënës i dashuruara pas shkencës ka zbuluar aksidentalisht një fole vezësh të fosilizuara të dinosaurëve duke luajt